dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 770 000 zł340 m² 8 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:223 m²

IP Properties prezentuje na sprzedaż - 3 piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie! Zakup bez prowizji - 0% Obecnie na pow. użytkowej 340 m2 znajdziemy: parter - Lokal użytkowy (gastronomia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 470 000 zł311 m² 4 726,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Stara Miłosna rodzinny i przestrzenny dom wolnostojący otoczony ogrodem, ekologiczny i ekonomiczny 311m2 z 4 sypialniami ( 5 pokoi)w cichej uliczce. Mazowiecki Park Krajobrazowy- ściana lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania dom na działce 1250m2 przy lesie Kabackim na Ursynowie Zielonym. Dom posiada dwa wejscia na parterze kuchnia 18m2, łazienka oraz 3 pokoje jeden z tarasem - całość 130m2. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 043 900 zł102 m² 10 191,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Kupujesz od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Gotowy do odbioru. Segment skrajny o metrażu 102,43 m2 z ogródkiem 145 m2. Dwa poziomy: parter - salon z kuchnią, wc: piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Groty,Warszawa

1 979 000 zł277 m² 7 148,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:377 m²

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszej stronie www wozniakowskinieruchomosci pl Jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej. Posiada 5 sypialni, dwie łazienki, osobna widną kuchnię, saunę, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 216 635 zł131 m² 9 280,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujesz od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Gotowy do odbioru. Segment skrajny o metrażu 131,10 m2 z ogródkiem 100 m2. Dwa poziomy: parter - salon z kuchnią, wc: piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Las,Warszawa

1 450 000 zł140 m² 10 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nowego segmentu na Wawrze (rejon Las). Budynek został oddany do użytkowania rok temu. Wykończony z dbałością o szczegóły, wykorzystano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 900 000 zł360 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom na wilanowie Dom wolnostojący położony w świetnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przy zamkniętej ulicy, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 899 000 zł308 m² 6 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Przedmiotem oferty jest przestronny segment o powierzchni 308 m2 położony na Ursynowie w bezpośrednim sąsiedztwie toru wyścigów konnych, z dala od ruchliwych ulic. Parter: salon, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 500 000 zł506 m² 16 798,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:865 m²

Avenue Estate prezentuje nieruchomość, wyjątkowy dom - rezydencję na Górnym Mokotowie, idealny na siedzibę firmy, ambasadę czy też na cele mieszkaniowe. Zaprojektowany przez argentyńskiego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 680 000 zł240 m² 11 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom w zabudowie szeregowej posadowiony na niewielkiej działce na Saskiej Kępie. Na powierzchnie składają się 3 kondygnacje - na każdej 2-3 pomieszczenia i toaleta. Funkcjonalny układ: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 990 000 zł201 m² 9 885,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący dom położony na ładnie zagospodarowanej działce z ogrodem i oczkiem wodnym. Dom podzielony jest na strefę dzienną na parterze, na strefę nocną na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka Dworska

Białołęka Dworska,Warszawa

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom dla rodziny Domy - Białołęka Dworska Nowoczesne cztery budynki usytuowane w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem do poszczególnych części Stolicy. - pkp Płudy obsługiwana przez skm - 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Groty,Warszawa

1 249 000 zł131 m² 9 534,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Groty Na Warszawski Bemowie! Budynek został wybudowany w 1982 roku na działce o powierzchni 556 m2 w bardzo kameralnej oraz cichej okolicy. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ochota

Ochota,Warszawa

2 485 000 zł167 m² 14 880,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Firma Hampton Home chce państwu zaprezentować pięknie położony dom w zabudowie szeregowej ( koło parku Szczęśliwickiego). Dom znajduje się na na osiedlu. Parter jest dużą otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nieruchomość położona w urokliwym miejscu, obok Parku Królikarnia na osiedlu Pod Skocznia. Lokalizacja bardzo zaciszna, w pobliżu rezydencja ambasadora usa, szkoła angielska, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 800 000 zł270 m² 10 370,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom zlokalizowany przy jednokierunkowej uliczce, z daleka od zgiełku i hałasu, ale tylko kilka ulic od Nowego Wilanowa. 2 km do Sadyba Best Mall lub Royal Wilanów W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka Dworska

Białołęka Dworska,Warszawa

1 250 000 zł213 m² 5 868,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nowy - cisza spokój Domy - Białołęka Dworska Nowoczesne cztery budynki usytuowane w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem do poszczególnych części Stolicy. - pkp Płudy obsługiwana przez skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłobędzka

Mokotów,Warszawa

3 550 000 zł254 m² 13 976,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na górnym Mokotowie dla osób szukających ciszy, ale również poszukujących lokalizacji blisko centrum, optymalny dla pary lub małej rodziny. Głównymi zaletami są 2 miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka Dworska,Warszawa

2 200 000 zł384 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom jednorodzinny na Warszawskiej Białołęce Dworskiej, wolnostojący, piętrowy podpiwniczony z garażem. Powierzchnia użytkowa domu 289m2, zaś całkowita powierzchnia domu 384,52m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł320 m² 6 226,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:422 m²

Mam przyjemność przedstawić dom na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji - położony przy historycznej ulicy Biedronki prowadzącej do Pałacu w Wilanowie, w otoczeniu ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 000 000 zł210 m² 4 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 210 m wybudowany na działce o powierzchni 487 m mieszczący się w Warszawie, dzielnica Rembertów. Dom do remontu. Rejon cieszy się bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brygadzistów

Jelonki,Warszawa

2 890 000 zł450 m² 7 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:451 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu okazję inwestycyjną - dom na sprzedaż, usytuowany na Jelonkach, blisko ciągów komunikacyjnych ale leżący w cichej okolicy, bez odczuwalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł148 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

To dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Posiada cztery ustawne sypialnie na poddaszu, a na parterze pokój gościnny oraz salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hetmańska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł156 m² 11 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferuję do sprzedaży przedwojenny dom o pow. 156 m2 po kampitalnym remoncie (2021r), usytuowany w doskonałej lokalizacji Grochowa, przy ul. Hetmańskiej/boczna ul. Grochowskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom wolnostojący położony w Wilanowie przy ul.Biedronki. Podstawowa bryła budynku powstała w latach 50-tych, w roku 2000 budynek został rozbudowany. Dom jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż apartament 5 pokojowy, jednopoziomowy z tarasem w kameralnej willi wśród zielonych terenów Dolnego Mokotowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Transportowców

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł178 m² 9 810,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ten dom jest dla Ciebie i Twojej Rodziny! Przestronny dom jednorodzinny na dwóch kondygnacjach. Nowoczesna forma wykończenia. Kameralne osiedle. Funkcjonalny układ. Słoneczny duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 369 000 zł167 m² 8 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu wzniesinym w 2010 roku w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego. Na parterze obszerny salon z wyjściem do ogródka, półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł182 m² 9 316,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie osiedla! ostatnie gotowe domy! Idealny dom dla rodziny. Dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Praga-Południe,Warszawa

2 700 000 zł240 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł155 m² 10 838,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta sprzedaży domu w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Bruzdowej. Powierzchnia całkowita domu z garażem wynosi 155 m2. Osiedle jest ogrodzone i składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ochocza

Wawer,Warszawa

695 000 zł84 m² 8 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Rzadka okazja - dom gotowy do zamieszkania, doskonała lokalizacja ( okolica ul. Ochoczej), cicho, spokojnie, wszędzie blisko, na tyłach tych domów szeregowych jest tylko las, na który wychodzi taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

209 000 zł42 m² 4 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:42 m²

Dom L 42m2 z tarasem ciemna elewacja z świerka syberyjskiego. Cena: 209 tys. netto promocja do końca roku: wyposażenie o wartości 20 000 zł w cenie! Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

1 580 000 zł209 m² 7 563,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Słowiczej. Dom ma powierzchnię całkowitą 208,9 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 156,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

1 750 000 zł254 m² 6 889,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom dla wymagających, na zamkniętym kameralnym osiedlu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kupno bez prowizji szybka sprzedaż- możliwość negocjacji ceny Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej położony na ursynowie natolinie. Wygodny dom o pow użytkowej 240 m, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł325 m² 4 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w dzielnicy Wilanów, mieszczącego się przy ulicy Europejskiej. Dom ma powierzchnię całkowitą 325 m2 i usytuowany jest na działce 587m2. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta sprzedaży domu typu segment, zlokalizowanego w Warszawie, w dzielnicy Sadyba, przy ulicy Nałęczowskiej. Nieruchomość pochodzi z 1990 roku i ma powierzchnię użytkową ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 449 999 zł585 m² 5 897,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom w Wilanowie w rej. skrzyżowania Al. Sobieskiego i Al. Wilanowskiej. Aktualnie wynajęty (cele biurowe) z korzystną umową do XII 2022 roku. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niebieska

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł150 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny Wawer! To największa i najbardziej zielona dzielnica Warszawy! Jeśli marzy ci się dom W cichym zakątku dużego miasta_to miejsce jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny dom wolnostojący.