dowolna

Małe domy Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

1 449 000 zł87,65 m² 16 531,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części Warszawy Bez pcc. Bez prowizji.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Powierzchnia użytkowa: 87,65 m2 PARTER wiatrołap: 2,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł90 m² 55 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m. Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba tvn. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

99 000 zł12 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bezpośrednio kontakt   oferta sprzedaży domu ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł82 m² 15 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Przestronny, stylowy segment 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowy i nowocześnie zaprojektowany segment o powierzchni 82 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom całoroczny na działce rod warszawa Pozwolenie na zabudowę jednorodzinną całoroczną 70 m powierzchni użytkowej Nowe budownictwo (2022) Parametry nieruchomości - Powierzchnia domu: 35.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny dom na działce rod Zacisze-Targówek na bieżąco remontowany z zadaszonym tarasem. Składa się z pokoju, widnej kuchni i wc. Media - woda, prąd, szambo. Blisko sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 815 zł96,51 m² 15 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

0% - kupując nie płacisz prowizji! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 192 zł78,78 m² 15 145,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty nieruchomości nowoczesna zabudowa o wysokim standardzie 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł70 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Siedlisko z domem, zabudowaniami gospodarczymi i stodołą na dużej kształtnej działce. Zlokalizowane w czwartej linii zabudowy od ulicy Wał Miedzeszyński. Dojazd do działki prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów dwa ostatnie domy! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyjacielska

Wawer,Warszawa

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy o powierzchni 96m2 każdy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w zielonej , spokojnej i prestiżowej części Warszawa - Wawer Borków. Planowane oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dostępna

Boernerowo,Warszawa

1 700 000 zł54 m² 31 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom wolnostojący do remontu ewe. rozbudowy - Bemowo, boernerowo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 56m , położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Brzeziny,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, białołęka Brzeziny. Doskonały dla pracowników, studentów. Cena: 4500 zł + media wg zużycia. Kaucja 4900 zł. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Boernerowo,Warszawa

1 700 000 zł54 m² 31 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936 r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo. Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 498 800 zł97 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 332 417 zł99 m² 13 458,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

A może nowy segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? To idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i wygody, jednocześnie pozostając blisko miasta. Dlaczego Wawer? zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

336 462 zł50 m² 6 729,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom prostokątny o powierzchni zabudowy 50 m z poddaszem to idealne połączenie wygody i praktycznego układu. Dzięki poddaszu dom oferuje dwie komfortowe sypialnie, a trzecią można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

245 754 zł51 m² 4 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom parterowy o powierzchni 51 m w prostokątnej bryle to doskonała propozycja dla par, seniorów, singli oraz małych rodzin 2+1. Prosta konstrukcja, niewielki metraż i przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

321 975 zł70 m² 4 599,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom prostokątny o powierzchni 70 m to doskonały wybór dla rodzin 2+1 lub 2+2, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i ekonomicznego w utrzymaniu miejsca do życia. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Ursus,Warszawa

130 000 zł24 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia nowy całoroczny dom kontenerowy dostępny w Warszawie. Parterowy mobilny dom o powierzchni użytkowej 24,2 m2 gotowy do przewiezienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

579 000 zł71 m² 8 143,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działki z dwoma domami przy lesie w Warszawie | ogromny potencjał | Wesoła, ul. Armii Krajowej 97. Szukasz miejsca z klimatem, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Latarnika

Włochy,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom dla rodziny w Warszawie Włochy, 5 pokoi, działka 261 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnica Włochy. Idealny dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Wawra, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m Użytkowa| 100 m2 Całkowita | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 252 524 zł92 m² 13 584,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować termin prezentacji - jestem dostępny również po godzinach oraz w weekendy. To propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł83 m² 84,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Taras + 2 miejsca parkingowe - 82 m - brak czynszu - Mokotów ul. Aleja Wilanowska 329, warszawa Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny lub pracy zdalnej w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 515 000 zł92 m² 16 410,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz czegoś blisko lasu, ale jednak wśród ludzi? gotowy do odbioru segment Z ogrodem na zamkniętym osiedlu wśród drzew. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom wykonany z wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Mokotów,Warszawa

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o własnej oazie spokoju w sercu miasta? Na sprzedaż oferuję wyjątkowy ogródek działkowy rod położony w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Arkadia, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 629 801 zł95 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 95,31m2 pow. użytkowej/ 104,21m2 pow. wewnętrznej działka 141,70m2 / cena 1.629.801 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Kameralny dom klasy premium , stan deweloperski. Wawer Las, na granicy z Gocławiem. Cicha i spokojna okolica niecałe 9km do centrum. Wygląda jak Dom, 2-kondygnacyjny, z miejscem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podkowy

Aleksandrów,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu cztery domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, które łączą w sobie komfort, przestronność oraz doskonałą lokalizację w cichej.