dowolna

Domy Warszawa Białołęka

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

7 900 zł220 m² 35,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Kameralne osiedle | Cicha i spokojna okolica | 4 sypialnie | Garaż w bryle budynku Do wynajęcia od zaraz dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gąsiorowskiej

Białołęka,Warszawa

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia budynek usługowo - mieszkalny na Białołęce. Powierzchnia budynku 200 m2. Wszystkie media miejskie rozliczane według faktycznego zużycia na podstawie faktur. Ogrzewanie gazowe. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja noworoczna - nowa niższa cena do połowy lutego 2026! Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia część budynku przygotowana do prowadzenia żłobka lub punktu przedszkolnego na Białołęce. Powierzchnia budynku to 100 m kw na jednej kondygnacji. Toalety i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wiśniewo,Warszawa

8 000 zł190 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy, 2-piętrowy segment narożny 190m2, na działce 300m2, białołęka, henryków. Doskonały zarówno dla rodziny z dziećmi jak i na potrzeby firmy z cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Echa Leśne

Brzeziny,Warszawa

1 935 000 zł150 m² 12 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m, na ogrodzonej działce 419,18 m, w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 355 000 zł155 m² 8 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Podstawowe informacje Segment o powierzchni ok. 155 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek Białołęki Dworskiej. Dom wyjątkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 785 000 zł195 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Podstawowe informacje Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 195 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Białołęka,Warszawa

879 000 zł151 m² 5 821,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj W spokojnej, zielonej okolicy W otoczeniu lasu Z przyjemnością informujemy, że już rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowych domów przy ulicy Poziomkowej w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

830 000 zł69 m² 12 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 m²

Ul. Piknikowa, białołęka, warszawa do remontu Cena: 830 000 pln Marzysz o własnym kawałku zieleni, przestrzeni idealnej dla rodziny i domu, który rośnie razem z Wami? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

6 499 000 zł1 079 m² 6 023,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 546 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości inwestycyjnych - grunt o powierzchni 1,9546 ha wraz z budynkiem mieszkalno-gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej ponad 650 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!oddane do użytkowania! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł137 m² 12 335,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m , idealny dla rodziny poszukującej wygody, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii Północnej! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 650 000 zł135 m² 12 225,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Duże przeszklenia, świetny układ pomieszczeń i przemyślane detale sprawiają, że to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

! ostatnie domy w ofercie! Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy Bród , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Lewandów,Warszawa

1 390 000 zł140 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A okazja! Zapraszam! polecam gorąco! Oferta na wyłączność! Piękny, klimatyczny segment skrajny o powierzchni 140m2 z zadbanym ogródkiem, położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Białołęka,Warszawa

3 990 000 zł552 m² 7 228,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom, który zachwyca i pozostaje w pamięci na zawsze. To nie jest zwykła nieruchomość - to manifest odwagi, kunsztu i wyrafinowanego smaku. Inspirowany wizją Gaudíego, stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Lewandów,Warszawa

1 390 000 zł140 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A okazja! polecam gorąco! Oferta na wyłączność! Piękny, klimatyczny segment skrajny o powierzchni 140m2 z zadbanym ogródkiem, położony w cichym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

8 nowoczesnych domów w zab bliźniaczej Białołęka Bez prowizji Bez pcc Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na Białołęce sprzedaż Dom skrajny Na sprzedaż oferujemy 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

1 649 000 zł1 913 m² 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Sprzedam działkę budowlaną na Białołęce - ul. Szawelska 17, warszawa Powierzchnia: 1913 m Wymiary działki: ok. 65,7 m długości x 29,1 m szerokości Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

2 199 000 zł215 m² 10 227,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny bliźniak 200 m na działce 600 m z garażem dwustanowiskowym - funkcjonalny układ, spokojne otoczenie : Dla kogo? Dla osób potrzebujących solidnej przestrzeni użytkowej, pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!zostały tylko 2 segmenty! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Białołęka,Warszawa

2 670 000 zł378 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Dom dla dużej rodziny > powierzchnia działki 1 088 m2, całkowita domu 378 m2, użytkowa 339 m2 > basen zewnętrzy z biczem wodnym i podgrzewaną wodą (pompa ciepła) > garaż na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo duży potencjał aranżacyjny + miejsca parkingowe dla ewentualnych usług. Do wynajęcia dom warszawskiej Białołęce przy ulicy Berensona Obiekt z bardzo dużym potencjałem na biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 999 900 zł240 m² 8 332,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy, przy ulicy Kąty Grodziskie 85, na warszawskiej Białołęce. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego lokalu wraz z udziałem w działce. Do sprzedania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja noworoczna - nowa niższa cena do końca stycznia 2026! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkiego Dębu

Białołęka,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo widny dom wolnostojący na Białołęce o powierzchni 250 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Białołęki, na dużej, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

6 750 000 zł870 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja na Białołęce, w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Cicha, spokojna okolica. Oferta idealna pod inwestycję typu Domu Seniora, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

1 249 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

6 000 zł160 m² 37,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Dom wolnostojący (ok. 160m2) w willowej części Białołęki, dobrze skomunikowany - blisko do trasy S8 i ul. Ostródzkiej, do autobusu - 50m, do skm Toruńska - 2 km. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 595 000 zł159 m² 10 018,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Ostatnie domy w ofercie. Nowa niższa cena. Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

2 470 000 zł200 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w spokojnej okolicy, z dużym poczuciem prywatności. Brak bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej, a widok z balkonów i tarasów na zieleń: drzewa, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

5 000 000 zł248 m² 20 161,30 zł/m²