dowolna

Domy Warszawa Białołęka

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 777 777 zł160 m² 11 102,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dobrze przemyślany i wygodny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej i spokojnej części Białołęki. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Jagmina

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Rezerwacja Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

2 290 000 zł397 m² 5 774,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Choszczówka, doskonała lokalizacja, w otoczeniu dużo zieleni, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna o podobnym charakterze, działka 1131m2 w pełni zagospodarowana, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!oddane do użytkowania! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

1 575 300 zł177 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiklinowa

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł115 m² 9 544,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Białołęka,Warszawa

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m Twój dom w mieście, blisko natury Ten przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia połowa budynku na warszawskiej Białołęce przy ul. Natalii Gąsiorowskiej. Na dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni ok 100 m.kw znajdują się: parter - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Płudy,Warszawa

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia 1-piętrowy 5-pokojowy dom 180 m2, na działce 350 m2, białołęka, płudy. Idealny na na cele mieszkaniowe (dla firmy) lub na potrzeby firmy. Cena: 7000 zł + media wg zużycia. Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Aniceta

Białołęka,Warszawa

1 369 000 zł140 m² 9 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Dla kogo? Czy ważna jest dla Ciebie przestrzeń, w której mieszkasz? Jasne elewacje, nowoczesna, willowa architektura Oryginalny design - z klasą i charakterem Czy zależy Ci na rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowoczesna Rezydencja Parterowa 316 m | Prywatna Działka 986 m | Komfort Bez Kompromisów To nie jest dom budowany pod sprzedaż. To nieruchomość stworzona dla siebie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł450 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny, oryginalnie zaprojektowany dom wolnostojący z dużym, ładnie zagospodarowanym ogrodem (ok. 600m2) w okolicy ul. Mehoffera. Parter - salon z kominkiem ok. 40m2 i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

10 500 zł450 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia przestronny, oryginalnie zaprojektowany dom wolnostojący z dużym, ładnie zagospodarowanym ogrodem (ok. 600m2) w okolicy ul. Mehoffera. Parter - salon z kominkiem ok. 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okienko

Białołęka,Warszawa

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Digital Broker prezentuje wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 690 m w spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Okienko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzezińska

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł302 m² 3 807,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu połówki bliźniaka o powierzchni użytkowej 139,71 m2, znajdujący się w Choszczówce, dzielnica Białołęka. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego typu bliźniak, położonego w Choszczówce, dzielnica Białołęka. Dom znajduje się w malowniczej, leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja - nowa niższa cena dla pierwszego klienta! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Ostatnie 2 segmenty oddane do użytkowania! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Majorki

Białołęka,Warszawa

8 500 zł202 m² 42,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio przytulny dom położony w samym centrum osiedla mieszkaniowego Białołęka Dworska , otoczony zabudową jednorodzinną i lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Białołęka,Warszawa

8 955 zł160 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przestronny segment środkowy z garażem umeblowany, gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy segment środkowy o powierzchni użytkowej ok. 120 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewicza

Białołęka,Warszawa

1 695 000 zł189 m² 8 982,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

= rezerwacja potwierdzona - dostępna już tylko cześć "b" opisana w osobnym ogłoszeniu = Planujesz zakup dużego domu w Warszawie w Białołęce, ale nie masz czasu na zajmowanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okienko

Białołęka,Warszawa

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłoni

Białołęka,Warszawa

3 499 000 zł300 m² 11 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący O powierzchni 300 m na dużej działce 1220 m , W otoczeniu zieleni I rezerwatu przyrody - choszczówka : Krótko: choszczówka | 300 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 087 000 zł60 m² 17 984,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porzeczkowa

Brzeziny,Warszawa

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Przestronny dom 280 m z ogrodem - gotowy do wprowadzenia, cicha i zielona okolica. Prezentujemy wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Białołęka,Warszawa

1 640 000 zł148 m² 11 117,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej części warszawskiej Białołęki. Dom oferuje 121 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Płudowska

Tarchomin,Warszawa

1 800 000 zł171 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Solidny i komfortowy dom z zadbanym ogródkiem, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce (tarchomin). Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z pięknym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł144 m² 11 736,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż położony w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, w okolicy ulicy Białołęckiej (nie bezpośrednio przy niej). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

4 125 000 zł450 m² 9 166,67 zł/m²