Dom Warszawa

Zawady, Warszawa, mazowieckie

  • 3 700 000 zł
  • 346 m²
  • 10 693,64 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Wilczyński

Skontaktuj się

Dom Warszawa

Zawady, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 700 000 zł

346 m²

10 693,64 zł/m²

Dom Warszawa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 700 000 zł 346 m² 10 693,64 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
515 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2009

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

515 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2009

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 700 000 zł (10 693,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: sierpień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 346 m², 7 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2009
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane, połaciowe
  • Działka: 515 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, ochrona, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny bliźniak na Zawadach, 7 pokoi - 346 m2, ogródek 515 m2

: Dla kogo?
Duży, komfortowy dom dla rodziny oraz dla szukających przestrzeni, funkcjonalności i swobody aranżacji.

: Najważniejsze atuty:
- Funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń.
- Imponująca, blisko 100-metrowa część dzienna.
- Jasne wnętrza i duże przeszklenia.
- Klimatyzacja.
- Wygodny garaż na dwa auta. (...)

Agent

Piotr Wilczyński

604 914...

604 914 100

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 914...

604 914 100

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl