dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Wola

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

3 000 zł35 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 35m2, wola. Do wynajęcia na każdą działalność pawilon w Pasażu Wolskim. Lokal jest położony w ruchliwym pasażu handlowym, ładnie wykończony, wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 39m2, wola. Lokal jest w pełni przystosowany na sprzedaż artykułów spożywczych , wędlin i mięsa ma ciąg lad. Mogę oddać lokal pusty lub ze sprzętem. Prowadziłem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Żytnia

Mirów,Warszawa

2 450 000 zł353 m² 6 940,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępny od zaraz bardzo ładny i przestronno - ustawny samodzielny 353 m klimatyzowany lokal użytkowo - biurowy w nowoczesnym budynku mieszkalno - biurowym przy ul. Żytniej na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

1 109 €112 m² 10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Aquarius jest 5-piętrowym budynkiem, oferującym biura do wynajęcia o łącznej powierzchni 5 200 m2. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 1 000 m2. Biura posiadają klimatyzację, wykładzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

11 550 €660 m² 18 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Wronia 31 to projekt biurowo-handlowy, który docelowo będzie posiadał czternaście kondygnacji i zaoferuje 16 000 m² powierzchni. Ponadto do dyspozycji użytkowników będzie 195 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

7 200 €400 m² 18 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Generation Park to kompleks 3 nowoczesnych biurowców, które powstają w centrum Warszawy. Kompleks zaoferuje najemcom łącznie ponad 81 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, z czego 20 000.