dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Wola

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

9 500 zł95 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 95m2, parter, wola. Wynajmę lokal użytkowy przy ul. Żelaznej. Powierzchnia lokalu -94,80 m2 z witrynami i wejściem od ul.Żelaznej oraz drugim wejściem od patio. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Wola,Warszawa

560 zł16 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia biurowa w rejonie Al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Górczewskiej. Toaleta praz pomieszczenie socjalne w części wspólnej. W pomieszczeniu jest zainstalowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

7 500 zł140 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 140m2, wola. Lokal znajduje się na parterze budynku. Lokal nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalnośc,również gastronomię. Bardzo dużo mieszkańców,sklepów,bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Odświeżony lokal biurowy w biurowcu. Budynek chroniony z możliwością całodobowego dostępu do biura. Bezpłatne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy poza strefą płatnego parkowania. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

8 950 zł97 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 97m2, wola. Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 97,0 m2 Warszawa ? Wola, wynajem na małą gastronomię lub inne usługi. Wejście od ulicy. W cenie najmu (75,00zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

9 500 zł194 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 194m2, wola. Powierzchnia biura wynosi 194m2. Budynek wyposażony jest w windę, posiada własną ochronę oraz recepcję. Dostępne wszelkie media: woda, prąd, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

770 zł22 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Samodzielne pomieszczenie w budynku biurowym przy ul Wolskiej. Budynek z lat 60-tych dobrze zarządzany i utrzymany. Na parterze recepcja. Ochrona fizyczna przez całą dobę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

6 537 zł73 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 72,6m2, wola. Lokal znajduje się na parterze (ma główne wejście bezpośrednio z chodnika), stanowi część ciągu handlowo-pieszego i położony jest m.in. naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 200 zł42 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, bliska Wola, 40m2, biuro Do wynajęcia lokal biurowy na 2 piętrze bez windy. Lokal składa się z: - 2 oddzielnych pokoi - kuchni - łazienki Zostały wymienione wszystkie instalacje. Wola, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 40m2, wola. - lokal dostępny od zaraz - Prężnie rozwijająca się okolica (około 8 tysięcy mieszkań) - Bardzo duży ruch pieszy - Powierzchnia: 120m2 z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Połczyńska

Wola,Warszawa

560 zł20 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal w budynku biurowym z lat 70-tych. Dostęp do biura przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. W budynku 2 windy. Duża ilość bezpłatnych, ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Połczyńska

Wola,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

3 999 zł30 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 30m2, wola. Super lokalizacja - dostęp do mnóstwa biur dookoła, duże firmy, urzędy, a także dużo mieszkańców. Usytuowany tuż przy ulicy, dostęp od razu do miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

49 900 zł588 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 588m2, wola. Lokal o bardzo dużym potencjale, zlokalizowany zaledwie 3km od ścisłego centrum Warszawy. Duże natężenie ruchu pieszego oraz kołowego w tym komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

20 000 zł600 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem o powierzchni 600m2 na Woli. Niezależny budynek biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli. 3 kondygnacje zapewniają 600 m2 łącznie z garażem i łazienkami. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

5 076 zł71 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wygodny lokal handlowy z Witryna i bezpośrednim wejściem z ulicy. Witryna wychodzi bezpośrednio na Okopową. Tuż obok praystanek tramwajowy i autobusowy 3 pomieszczenia z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 012 zł22 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 22m2, na Woli. Lokal usytuowany jest na parterze budynku biurowego. Istnieje również możliwe wynajęcia większej powierzchni. Nieruchomości położona jest przy skrzyżowaniu Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

14 500 zł160 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 160m2, wola. Piękny, nowy lokal w kształcie litery L, duże witryny z obu stron lokalu, taras, ogródek. Lokal idealny na punkt przedszkolny, gastronomię, centrum fitness, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

7 000 zł53 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 2 pomieszczenia na 0, wola. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy* o powierzchni 53 m2 (w tym zaplecze socjalne) w nowo pobudowanym pasażu w Centrum Warszawy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Znana

Wola,Warszawa

4 500 zł120 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 120m2, wola. Lokal na biuro, kancelarię lub show room, dobry dojazd komunikacją miejską : autobus520 i 197. Budynek położony jest na styku Woli i Bemowa w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

12 500 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 1 000m2, wola. Wolno stojący obiekt w centrum dzielnicy Wola, niezależny, narożna działka ogrodzona, z dwoma dużymi bramami o powierzchni 1000 m/2 (kostka brukowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 900 zł98 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem 98m2, wola. Na każdej kondygnacji usytuowane są dwie łazienki, a budynek obsługują dwie windy osobowe. Dodatkowo siedziba Instytutu zapewnia 24-godzinną ochronę oraz monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bema

Wola,Warszawa

14 750 zł590 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 590m2, wola. Magazyn do wynajęcia na II piętrze(25 zł m2).Dostęp do rampy rozładunkowej i wjazd windą(udźwig 500kg).Magazyn jest podzielony kratami na duże boksy.Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 470 zł21 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenie w nowoczesnym budynku biurowym o podwyższonym standardzie. - stan budynku bardzo dobry - Klimatyzacja w pomieszczeniach - Wejście przez recepcję - Ochrona 24 h -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 388 zł28 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 53m2, na Woli. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. Istnieje również możliwe wynajęcia większej powierzchni. Nieruchomości położona jest przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Andersa

Wola,Warszawa

10 000 zł94 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 94,47m2, wola. W okolicy osiedli mieszkaniowych, przystanek tramwajowy Muranów / metro Ratusz Arsenał. Duży ruch pieszy i samochodowy. W obrębie lokalu: - sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 260 zł18 m² 70 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 30m2, wola. Biuro przy ul Górczewskiej w budynku położonym w parku, z własnym parkingiem dostępnym zarówno dla najemców jak i ich klientów. Biuro to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 30m2, 2 pomieszczenia, wola. Lokal składa się z: - 2 pomieszczeń, - toaleta. Lokal znajduje się na 1 piętrze z witrynami. Miejsce postojowe przed budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

10 850 zł155 m² 70 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

4 748 zł46 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 46,48m2, wola. Lokal o powierzchni 46,48 m2 oraz komórka lokatorska o powierzchni 2,24m2. Usytuowany w nowej inwestycji apartamentowo-handlowej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

5 629 zł63 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, lokal, sowińskiego, 62,54m2 Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji w okolicach ulicy Sowińskiego na Woli. Lokal użytkowy o powierzchni 62,54 m2, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Wola

Wola,Warszawa

7 000 zł305 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia i cena Powierzchnia 300 m 2 Cena wynajmu za m2 25.00 zł Konstrukcja Rok budowy Wysokość w najniższym punkcie 4.30 m Długość najdłuższej ściany 17.50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

6 510 zł93 m² 70 zł/m²

 

 

 

Wola,Warszawa

11 682 zł198 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 198m2, wola. Powierzcjhnia z 2 tarasami. ?Hrubieszowska 6 A? to kameralny 6 kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ wybudowany w 2006r. Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

10 000 zł330 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 18602. Powierzchnia biurowo-magazynowa do wynajęcia Warszawa Wola. Kameralny kompleks biurowy na Woli przy ul. Kasprzaka. Komunikację publiczną zapewnią linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 326 zł52 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duże, wygodne klimatyzowane biuro w dobrym punkcie. Pomieszczenie urządzone w dobrym standardzie wykończenia: - gładź na ścianach - wykładzina na podłodze - Klimatyzacja Budynek dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

13 270 zł95 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem 94,80m2, wola. Do wynajmu lokal o powierzchni 94,80m2 na parterze. Budynek w którym znajduje się lokal zlokalizowany jest przy ul. Żelaznej. Witryny jak i wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

2 440 zł31 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na wynajem, 31m2, wola. Lokal o powierzchni 31 m 2 w Pasażu Muranów. Lokal wolny jest od zaraz. Dotychczas w lokalu mieścił się salon kosmetyczny (4 lata) , ale centralna.