dowolna

Budynki pod warsztat samochodowy Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

13 000 zł800 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Do wynajęcia (hala, magazyn, bud. produkcja, warsztat,) 800m2.Wys. 400cm, 300cm, 260 cm. ul. Loteryjki 71. Ostatnio budynek wykorzystywany był przez spółkę giełdową Partex S.A. (dystrybutor hurtowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okularowa

Wawer,Warszawa

9 000 zł235 m² 38,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warsztat mechaniki pojazdowej i wulkanizacji w okolicy ul.Okularowej. Wyposażenie warsztatu do negocjacji. W cenę nie wliczone opłaty eksploatacyjne. Cena do negocjacji. Kontakt Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę warsztat samochodowy z częściowym wyposażeniem. Istnieje możliwość uruchomienia sklepu w pawilonie wolnostojącym jak rownież adaptacji powierzchni na inną działalność. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 500 000 zł385 m² 6 493,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt usługowy - warsztat samochodowy na 8 - 10 stanowisk,zaplecze socjalne ,biurowe i magazynowe 4 bramy,z wyposażeniem lub bez, teren ogrodzony i strzeżony.Ogrzewanie gazowe, grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Poezji

Stara Miłosna,Warszawa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

lub sprzedam warsztat z produkcją,patentem,odbiorcami,zbytem,na działce 1200m2,cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Odrowąża

Targówek,Warszawa

8 000 zł270 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:425 m²

Posiadam lokal użytkowy z przeznaczeniem motoryzacyjnym o powierzchni łącznej 270m2 położony na Targówku w pobliżu ulicy Odrowąża. Warsztat z wyrobionym punktem, 15 lat ciągłego.