dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Opłotek

Bielany,Warszawa

5 800 000 zł6 593 m² 879,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis Działka budowlano inwestycyjna na ul. Opłotek niezabudowana bez drzewostanu. Działka 6593 m2 , regularna prostokątna Działka z bezpośrednim dostępem do ulicy asfaltowej o szerokości 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

750 000 zł44 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Lokum ma 44,5 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza, 300 m od stacji metra Słodowiec. Ciche, słoneczne, gotowe pod wynajem lub do aranżacji na cel własny. W galerii jest rzut pierwotnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

2 900 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia na zielonych Bielanach. Przedmiotem oferty jest duże , komfortowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie remoncie. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

9 €/m²167 m² 1 503 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia:lokal biurowy o pow.167 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²16 m² 647 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,18 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²33 m² 1 233 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.33,32 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

34 zł/m²176 m² 5 984 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.175,99m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

42 zł/m²81 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.80,99m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

79 zł/m²48 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

2-pokojowy lokal biurowy o pow. 48 m2 do wynajęcia na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

45 zł/m²50 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.49,77 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²65 m² 2 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

25 zł/m²75 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn o pow.74,53 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

6 €/m²601 m² 3 366 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.601 m2 w obiekcie na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

654 900 zł55 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Bielany Warszawa, bielany - Chomiczówka. 11 piętro z 12 | Powierzchnia: 54,63 m (54,9 m według pomiaru architekta). Budynek z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Wóycickiego

Bielany,Warszawa

4 836 €930 m² 5,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo-produkcyjna o pow.930 m2 na warszawskich Bielanach, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

5 €/m²1 200 m² 6 000 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo-produkcyjna o pow.1200 m2 nw hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul.Kazimierza Wóycickiego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²33 m² 1 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,75m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

43 zł/m²54 m² 2 328 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.54,14 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²320 m² 10 240 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: zewnetrzny magazyn o pow.320 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²35 m² 1 301 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

43 zł/m²56 m² 2 391 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.55,61 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńskiego

Marymont-Kaskada,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Smoleńskiego, bielany Marymont-Kaskada. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²20 m² 887 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: garaż/magazynek o pow.20,16 m2,w obiekcie biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

5 €/m²2 186 m² 10 493 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo-produkcyjna o pow.2186 m2 na warszawskich Bielanach, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²35 m² 1 555 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.70,68 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

35 zł/m²51 m² 1 772 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: wewnętrzny magazyn o pow.50,64 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²61 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

170 zł/m²87 m² 14 739 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 86,70 m2 na parterze apartamentowac na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²37 m² 1 609 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.36,56m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²33 m² 1 214 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,82 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

919 000 zł75 m² 12 253,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

42 zł/m²81 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.80,58m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.