dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Arkuszowa

Radiowo,Warszawa

12 450 000 zł224 m² 1 917,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 492 m²

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościańska

Bielany,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Marymont to charakterystyczna część dzielnicy Bielany, z którą jej mieszkańcy są bardzo związani. Okolica zachwyca bujną zielenią w sąsiedztwie znajdują się liczne skwery, drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

1 410 zł9 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowany pokój w komfortowym mieszkaniu 4-pokojowym po remoncie, w doskonałej lokalizacji na Bielanach. Lokalizacja: ul. Starej Baśni 10, okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 748,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowe mieszkanie obok stacji metro słodowiec. o powierzchni 44,56. W cenie miejsce postojowe na parkingu podziemnym. Mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielenia niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Palisadowa

Bielany,Warszawa

12 006 €2 190 m² 5,48 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowo produkcyjna 2.140 m2 z suwnicą 8T oraz powierzchnią socjalno biurową 50 m2, możliwość wynajęcia większej powierzchni biurowej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

720 000 zł51 m² 14 201,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielany * ul. Reymonta * 3 pokoje * aneks kuchenny * balkon * piwnica * stacja Metro Wawrzyszew * Oferujemy do sprzedania widne, trzypokojowe mieszkanie (50,7 m2) z balkonem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 48,3m2, ul. Swarzewska 47, balkon, stare Bielany, kamienica, ogród. Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowana na 2 piętrze w wysokim bloku z 1980 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowa Mieszkanie o powierzchni 45,63m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł28 m² 21 648 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 26,67 m2 z dużym balkonem, znajdującą się w nowej inwestycji na ul. Rudnickiego. Mieszkanie bardzo jasne - usytuowane na ostatnim, szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Młociny,Warszawa

819 000 zł63 m² 13 010,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub dwójką dzieci, która poszukuje przestrzeni zapewniającej codzienny komfort i spokój. Gotowe do zamieszkania czeka, aby stać się Twoim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

650 000 zł54 m² 12 106,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1969

Aktualizacja informacji: aktualnie najwyższa oferta opiewa na kwotę 725,000zł. Osoby zainteresowane informuję że do czasu podpisania aktu można składać swoje oferty i oglądać nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

419 000 zł28 m² 14 964,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentowana nieruchomość to jedno pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach o powierzchni około 28 m2 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest po odświeżeniu. W mieszkaniu mogą zostać meble widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne lokale dla edukacji I terapii - warszawa, bielany Chrześcijańska Akademia Teologiczna, ul. Broniewskiego 48 | 200 m powierzchni użytkowej | Sale dydaktyczne, gabinety, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnej kawalerki zlokalizowanej na warszawskich Zielonych Bielanach przy ul. Sokratesa. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 36 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem | mieszkanie 38 M2 | 2 pokoje | duży balkon | bielany, ul. Bogusławskiego Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe 38 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

518 000 zł41 m² 12 518,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Bielanach-Piaski przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie jednostronne, okna skierowane na zachód, ciche z widokiem na zieleń - pokój 19,3 m z wyjściem na 1 m balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Bielany,Warszawa

45,38 zł/m²65 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opłaty administracyjne W cenie! stacja metra stare bielany 10 min. spacerem. Świetna propozycja dla firmy poszukującej lokalu na cichą działalność typu biuro, gabinet, pracownia Bardzo cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

595 000 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Gąbińskiej 30 na warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

3 750 zł64 m² 58,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garazu podziemnym cenie najmu! klimatyzacja komfortowe, trzypokojowe mieszkanie Z balkonem miejscem postojowym W garażu podziemnym zlokalizowane na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam W dowolnym terminie! Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i awf. Idealne na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Okolica cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

609 000 zł38 m² 15 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Bielany,Warszawa

55 zł/m²138 m² 7 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 138 m2 na pograniczu Warszawa Bielany - Mościska. Standard: lokal składa się z 2 pokoi ( jeden open space oraz jeden mały gabinet) 2 toalety: damska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bielany - piaski Mieszkanie z widokiem na Centrum Jeżeli szukasz mieszkania: - dobrze skomunikowanego - idealnego dla singla jak i pary - w świetnej lokalizacji dla studentów - jako lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 340 000 zł60 m² 22 521 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na bliskich Bielanach, tuż przy granicy z Żoliborzem. Jeśli szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

487 500 zł25 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję pilnie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną w świetnie skomunikowanej części Warszawy, na 6 piętrze w budynku przy ul. Wrzeciono 12 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 048,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i dobrze skomunikowanym osiedlu przy ul. Kochanowskiego 32. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwiaździsta

Marymont-Ruda,Warszawa

1 170 000 zł90 m² 12 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Tylko w The Estate Warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiam wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Kępy Potockiej. Mieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia cicha i jasna kawalerka usytuowana na 5 piętrze w 20 piętrowym bloku na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Las Bielański,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jasne, ustawne mieszkanie, z pięknym widokiem na panoramę miasta i zieleń osiedla Mieszkanie -2 niezależne pokoje -przestronny salon ok. 20 m -oddzielna kuchnia z oknem i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego 3-pokojowego mieszkania na zielonych Bielanach. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 587,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach. Metro. Mieszkanie dwustronne na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1938r, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

2 700 zł36 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Koszt najmu 2700 zł. plus liczniki średnio ok. 400 zł ./mies. Metro Stare Bielany i Słodowiec w odległości 5 minut spacerem! Blisko awf, uksw, swsp! Cisza, zieleń, niskie budynki Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł43 m² 17 883,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Romaszewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, 3 Pokoje, 86 m , Żoliborz, ul. Gwiaździsta, 2 Miejsca Parkingowe Do wynajęcia nowoczesne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wergiliusza

Wawrzyszew,Warszawa

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 59m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 2012r., przy ul. Wergiliusza, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

860 000 zł79 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon.