dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 997 775 zł89 m² 22 497,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwustronny lokal usługowy o powierzchni 88,79 m2. zlokalizowany na froncie osiedla Apartamenty Literacka. Lokal znajduje się na parterze, witryny widoczne są z ulicy oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Piaski,Warszawa

102,04 zł/m²42 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 42,14 m2 parter w budynku z 2025r., Bielany Piaski,. Lokal w stanie deweloperskim, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, wejście bezpośrednio z chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Daniłowskiego

Piaski,Warszawa

418 600 zł28 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie: - ul. Gustawa Daniłowskiego 6 /bielany - 1 pokoje z kuchnią /możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Z balkonem | 2 pokoje | 2,8 m wysokości* Wprowadzenie Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na warszawskich Bielanach, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²56 m² 2 233 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.55,83 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł88 m² 12 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kapitalne mieszkanie panoramą na Bielany! Dwustronne - ciche i bardzo słoneczne. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na 1 poziomie jest :- -Salon z balkonem -widna Kuchnia -łazienka -hol 2 poziom to :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Bielany,Warszawa

410 000 zł23 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²333 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: zewnętrzny magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

139,99 zł/m²39 m² 5 408 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku z 2000roku. Wykończone z dbałością o detale, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Zgrupowania ak Żmija na warszawskich Bielanach, w rejonie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Broniewskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 250 zł12 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

Szukamy współlokatorki. Pokój dostępny do oglądania od zaraz! Od 01 marca br. pokój do wynajęcia. Co: nieprzechodni pokój ok. 12m2. Gdzie: stare Bielany, ul. Broniewskiego 77. Za ile: 1250 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wólka Węglowa,Warszawa

7 500 zł350 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 350m2, na działce 450 m2, bielany, wólka Węglowa. Doskonały na żłobek, przedszkole, dzienną opiekę dla dzieci, na siedzibę firmy, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

628 000 zł47 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z końca lat sześćdziesiątych, położonym na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 290 000 zł54 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

3 300 zł42 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Młociny, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielan przy ul. Tomasza Nocznickiego 27 prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.