dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł59 m² 21 151,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 666823 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 59,09 m | 2 loggie | garaż w cenie | idealne dla rodziny Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolumbijska

Bielany,Warszawa

2 050 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Kolumbijskiej w Warszawie Działka nr ew 40 z obrębu 7-10-08 Powierzchnia 1020 m2 Wszystkie media Kształt prostokąta zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 18 m , położone przy Al. Zjednoczenia na warszawskich Bielanach zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Placówka,Warszawa

40 000 zł800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy 800 m2, bielany Huta. Magazyn z częścią biurową, wykończony pod potrzeby Najemcy, doskonały na siedzibę firmy, sklep internetowy, nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²283 m² 9 066 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa Do wynajęcia:283,32 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dankowicka

Bielany,Warszawa

2 999 000 zł273 m² 10 985,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

To nie jest kolejny dom za 3 mln. Doceniasz materiały których użyto do wykończenia ? dbałość o szczegóły ? ręcznie docinane marmurowe detale pod okiem konserwatora zabytków ? Jeżeli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i funkcjonalne mieszkania na Bielanach przy Pabla Nerudy na 7 piętrze Odrębna własność, można kupić na kredyt. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią o powierzchni 56,72m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję, łącząca ciszę z doskonałym punktem komunikacyjnym! Mieszkanie z potencjałem! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²210 m² 6 731 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.210,35 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Bielany,Warszawa

98,21 zł/m²56 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowym budynku na Bielanach.Przystosowany pod gastronomię.W lokalu są niezależne kanały wyprowadzone ponad dach budynku. Czerpnia ścienna. Instalacja do montaży klimatyzacji. Rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 940 zł63 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

947 000 zł50 m² 18 940 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

947 000 zł50 m² 19 016,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow. 49,8 m2 położone na parterze kamienicy z 1956r. na Starych Bielanach - ul. Żeromskiego, w zielonej części Warszawy. Blisko Las Bielański, pl. Konfederacji, akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1962r, cegła Mieszkanie do zamieszkania lub wlasnej adaptacji Ekspozycja południowo-zachodnia 10 min na pieszo metro Słodowiec Balkon 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie na wynajem Bielany, ul. Kochanowskiego | 90 m | Garaż | Komórka lokatorska Na wynajem oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 122 333 zł64 m² 17 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom stanowczo dziękuję. Masz dość oglądania "mieszkań po babci" w cenie apartamentów? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Co kupujesz: 1. Święty spokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marymoncka

Placówka,Warszawa

1 999 000 zł84 m² 23 797,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować duże, znakomicie doświetlone mieszkanie usytuowane w budynku przy ul. Marymonckiej 6 na warszawskich Bielanach, w części Marymont-Kaskada, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

4 750 000 zł357 m² 13 314,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Warszawa, bielany ul. Arkuszowa 164 Powierzchnia budynku: 356,76 m Powierzchnia działki: 434 m Lokalizacja: warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

65 zł/m²148 m² 9 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Radiowo,Warszawa

14 500 zł351 m² 41,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny segment skrajny 351m2 z 2007 r. na działce 663m2, bielany Radiowo. Klimatyzacja, okablowanie okablowanie teleinformatyczne, budynek doskonały na siedzibę firmy, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 590 000 zł67 m² 23 731,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

English version below. Sprzerdaż bezpośrednia! przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bielany,Warszawa

13 710 zł428 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia magazyn i pow. ok 430 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona i monitoringiem. Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

27 000 000 zł8 670 m² 3 114,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na bielanach Działka budowlana pod budownictwo wielorodzinne W procesie wzizt: na działkach o powierzchni 8670m2 planowany pum około 45000m2. Uzgodnione wszystkie przyłącza. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Estrady

Wólka Węglowa,Warszawa

1 250 000 zł1 043 m² 1 198,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z gotowym potencjałem do realizacji. Nieruchomość położona na warszawskich Bielanach przy ul. Estrady, składająca się z 3 działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

664 000 zł48 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bielany,Warszawa

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

829 900 zł49 m² 16 792,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 41 m 2 składają się: - duży pokój z wyjściem na duży balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24.40m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, gotowego do zamieszkania, 4 pokojowego mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej.