dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

670 000 zł44,12 m² 15 185,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko u mnie. Rozkładowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach na ul. Broniewskiego nieopodal Parku Olszyna. Mieszkanie skłąda się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł49,65 m² 15 709,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wielu możliwościach aranżacyjnych z ogródkiem, położone na bardzo dobrze skomunikowanej części warszawskich Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł36,66 m² 16 884,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach blisko metra oraz awf -u. Pokój dzienny z balkonem, sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Gotowiec inwestycyjny - 5 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na pograniczu Żoliborza i Bielan - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Odkryj swoje nowe, jasne i przytulne mieszkanie. Bielany, ul. Rudnickiego. Słoneczne 51,4 m z balkonem na 8 piętrze w kierunku zachodnim. Prezentujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Marymont-Kaskada,Warszawa

2 058 062 zł63,40 m² 32 461,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 63 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł61,68 m² 38 910,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium z ogrodem | Art Deco Marymont Kaskada Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy Marymont Kaskada. To.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 210m usytuowana na na III piętrze w biurowcu na Starych Bielanach pomieszczenia 1,2,3,4,5,6 plus kuchnia, łazienka z ubikacja do własnej dyspozycji cena.

Szczegóły ogłoszenia

6 596 zł194 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna o pow. 193,85 m2. Moduł znajduje się wewnątrz budynku, z małym pomieszczeniem, które można wykorzystać na biuro. Oferta handlowa wynajmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 55 m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz otwartej przestrzeni na poddaszu lokal wizualnie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,27 m² 12 599,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,90 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m przy ul. Przy Agorze 5a na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz funkcjonalnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł41,50 m² 14 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 41.5 m2, parter/10 z windą w budynku z 1973 roku, Bielany, Piaski. Do remontu lub wykończone, idealne dla singla/singielki, pary, małej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

71,38 zł/m²336 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł398 m² 1 633,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

398 m | idealna pod dom | dobra lokalizacja Na sprzedaż działka z istniejącym starym domem w dobrze skomunikowanej części Bielan przy ul. Estrady. - szerokość ok. 17 m bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy Bielany, chomiczówka Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 40 m , usytuowany w budynku z 2016 roku przy ul. Rodziny Połanieckich 33 na warszawskich Bielanach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14 007 zł437,72 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia wewnętrza przestrzeń magazynowa o pow. 437,72 m2 w budynku 5. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni, dodatkowo wydzielono plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł66,10 m² 19 364,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wolumen budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane u zbiegu ulic Żeromskiego i Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

702 000 zł27 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Podstawowe zalety: po generalnym remoncie, kameralna okolica, 17 pokoi z łazienkami, domy nadają się na hostel, przy parku Stawy Kellera i metra Słodowiec. Dwa domy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł45,50 m² 17 560,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan| 2026 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł35,80 m² 20 363,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,70 m² 12 778,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Czy szukasz mieszkania dla swojej rodziny, na spokojnym, zielonym osiedlu? Czy zależy Ci przestronnym widoku z okien, ustawnych pokojach i widnej kuchni? A może ważna jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

51 986 zł1 054 m² 49,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu magazyn o pow. 1 054 m . Kompleks położony blisko trasy S8, z dogodnym dojazdem dla ciężarówek oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł902 m² 1 274,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 902 m , w kształcie kwadratu 30x30 m , położona w cichej i zielonej części warszawskich Bielan, przy ulicy Akcent.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 822 zł48,30 m² 32 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 48 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1.06 wygodne i świetnie położone dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem przy ul. Romaszewskiego 10. 12 minut piechotą do metra Słodowiec oraz dwie minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,69 m² 14 530,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu gotowego do zamieszkania, pięknie wyremontowanego, 4 pokojowego mieszkania, w budynku posadowionym na pograniczu Bielan i Żoliborza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. al. Aleja Słowiańska na Bielanach. Biuro idealnie sprawdzi się na siedzibę firmy, kancelarię, działalność usługową, it,.

Szczegóły ogłoszenia

8,50 €/m²168 m² 1 428 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przeznaczona na wynajem 168 metrowa powierzchnia dedykowana pod działalność biurowo - usługową. Lokal z licznymi przeszkleniami, zapewniającymi doświetlenie powierzchni naturalnym światłem.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bielany | Klimatyczne mieszkanie| Nerudy Na sprzedaż, prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach, przy ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł89,80 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w niezwykle cichej i zielonej części Warszawskich Bielan, gotowe do zamieszkania od zaraz, zlokalizowane pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

2 104 960 zł95,68 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Apartament 3-4 pokojowy o powierzchni 96m2 na wysokim parterze z tarasem 30m2 do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone przy ul. Nocznickiego na Bielanach, na pierwszym piętrze (w budynku jest winda). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,30 m² 13 162,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na Bielanach przy ul. Alighieri Dantego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku.