dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Zawady

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 085 000 zł61 m² 17 910,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeżeli marzysz o mieszkaniu, w którym będziesz czuł się, jak w domu - ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Idealny ogród prywatny, w środku między dwoma ładnymi osiedlami, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgijska

Zawady,Warszawa

6 840 000 zł353 m² 19 379,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż lokal mieszkalny, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek mieszkalno- biurowy, który łączy doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe Mieszkanie z 180m Ogrodem i prywatną Altanką na Osiedlu Vitalite Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66m2 , które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

4 850 000 zł397 m² 12 231,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Awangardowy dom skąpany w zieleni, gdzie dobry smak i gust spotyka się ze sztuką i designem. Autorski projekt inspirowany nowoczesną minimalistyczną architekturą. Elegancja, prostota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Wał Zawadowski

Zawady,Warszawa

7 500 000 zł39 500 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż - Warszawa Wilanów, 3,95 ha Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3,95 ha, położoną w prestiżowej lokalizacji - Warszawa, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hoserów

Zawady,Warszawa

13 500 zł150 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, dom na wynajem położony na Kępie Zawadowskiej, na zamkniętym osiedlu, przy ulicy Hoserów. Komfortowy, zaprojektowany przez architekta, umeblowany i klimatyzowany. Dom Modernistyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

8 400 000 zł600 m² 13 997,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż ulokowany w najlepszym miejscu wilanowskich Zawad, z własny dojściem do rzeczki Wilanówka. Dom jest bardzo duży, jasny i przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

40 000 zł1 100 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Reprezentacyjna rezydencja W stylu neoklasycystycznym W wilanowie Willa | Duża przestrzeń | Trzy kondygnacje | Wilanów | 15000 m2 działki Świetnie nadaje się zarówno na cele mieszkalne, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hektarowa

Zawady,Warszawa

1 750 000 zł92 m² 19 063 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 91,8 m 2 z 17 metrowym tarasem, ślicznym zielonym ogródkiem, usytuowany na parterze 2 piętrowego apartamentowca, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 500,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad (ul. Bruzdowa 100k). Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hektarowa

Zawady,Warszawa

1 750 000 zł92 m² 19 063 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 099 000 zł105 m² 19 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 105,4 m2 z dwoma ogródkami, urządzony w nowoczesnym stylu. Lokalizacja Apartament znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

4 900 000 zł370 m² 13 243,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu duży wolnostojący dom na sprzedaż na Wilanowie Wysokim, dom z dużym tarasem z widokiem na Wilanów oraz sauna i przestrzenią na siłownie w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Zawady,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 377,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

-mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - inwestycyjna nieruchomość W bardzo dogodnym miejscu na warszawskim mokotowie W kamienicy z 1955 roku, spokojna uliczka, otoczona bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 900 zł35 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w zamkniętym osiedlu na ulicy Bruzdowej, w prestiżowej dzielnicy Wilanów - Zawady. Opis Mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Zawady,Warszawa

3 599 000 zł344 m² 10 462,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wspaniały energooszczędny dom, wyposażony we wszystko! Położony na tyle blisko wjazdu na obwodnicę S2, że oferuje wygodne połączenie z centrum Warszawy i jej atrakcjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dostatnia

Zawady,Warszawa

13 900 zł355 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny rodzinny dom na wynajem w Wilanowie Zawadach. Okolica: bardzo blisko Plac Vogla: sklepy, restauracje, punkty usługowe, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

13 000 zł360 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny zadbany dom o powierzchni 360m2 położony w cichej i atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja Centralna część Zawad blisko Placu Vogla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wymarzony dom w centrum warszawskich Zawad. Stworzony z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Garaż | Ogród | 4 osobne pokoje | Blisko Plac Vogla | Wygodne parkowanie układ pomieszczeń I standard: funkcjonalny bliźniak o przemyślanym układzie, jasne i nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 470 000 zł260 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Klimatyczny środkowy segment w prestiżowej części Wilanowa (zawady), z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody morysin i rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom do wynajęcia na Zawadach o pow. 360 m2 na działce 1200m2, 5 pokoi, garaż na dwa duże samochody. Lokalizacja: dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum handlowego Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dostatnia

Zawady,Warszawa

925 709 zł68 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanów / Zawady. Okolica ta charakteryzuje się urokliwą niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 100 000 zł117 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Designerski Penthouse z przestronnym i słonecznym tarasem, zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość i najmniejsze detale. Apartament mieści się na 2 piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sytej na Wilanowie (warszawa). Jest to idealna nieruchomość na start dla rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 219 000 zł65 m² 18 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie 64,75 m2 z tarasem 7,64 m2 i oddzielną garderobą na kameralnym osiedlu. Lokalizacja: lokal usytuowany w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Zawady,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta zarezerwowana! Bardzo sympatyczne mieszkanie z bardzo dobrą energią, około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sągi

Zawady,Warszawa

2 990 000 zł300 m² 9 971,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny usytuowany w inwestycji Villa Zawady w Wilanowie. ***********kupujący nie płaci prowizji************** Nieruchomość Villa Zawady to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 861,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni niemal 60 metrów kwadratowych, idealnej dla pary lub singla, zlokalizowany w prestiżowym osiedlu przy ul. Bruzdowej 100 w Wilanowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sągi

Zawady,Warszawa

2 990 000 zł300 m² 9 971,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 599 000 zł345 m² 7 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży domy dwulokalowe typu bliźniak W stylu klasycznym-angielskim, stan deweloperski, do własnej aranżacji I wykończenia cena domu promocyjnego 2.499.000 zł! CENA REGULARNA 2.890.000.