dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Zawady

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 700 000 zł92 m² 18 442,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Wilanowie. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Wyjątkowy wykończony w wysokim standardzie apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 504 000 zł94 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje dwupoziomowe, jasne mieszkanie z ogrodem nad Wilanówką Atuty mieszkania Dwupoziomowy układ zapewniający funkcjonalność i komfort Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

820 000 zł51 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z 2019 roku przy ul. Bruzdowej 100k w dzielnicy Wilanów-Zawady. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 500 000 zł135 m² 18 487 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, 4 pokojowy Apartament, zlokalizowany w kameralnej inwestycji na Zawadach. Niewątpliwymi jego atutami są funkcjonalny rozkład, wysokie, liczne okna dające dużo naturalnego światła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wymarzony dom w centrum warszawskich Zawad. Stworzony z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

For English - please scroll down. Jeśli szukasz wygodnego domu z dużym ogrodem dla swojej rodziny - ta propozycja jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Zawady,Warszawa

7 000 zł140 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wilanów | Zawady | Biuro | 140m | 5 pokoi | 2 łazienki | Wolnostojący Do wynajęcia wolnostojący dom na cele mieszkalno-biurowe, położony w Wilanowie-Zawady. Nieruchomość o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 100 000 zł150 m² 20 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję domu szeregowego w Wilanowie - Zawady na kameralnym i zamkniętym osiedlu domów. Jest to idealna propozycja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

10 800 zł230 m² 46,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kontakt: : pośrednik odpowiedzialny: joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585) Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hoserów

Zawady,Warszawa

14 900 zł148 m² 100,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem pięknie wykończony dom bliźniak o modernistycznej bryle zlokalizowany na zamkniętym osiedlu na wilanowskich Zawadach w otoczeniu lasu i rzeki Wilanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

870 000 zł51 m² 16 943 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 215 290 zł105 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament na wilanowie Wysoki standard wykończenia | Dwa urokliwe ogródki | Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń: na apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 219 000 zł64 m² 19 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu Zaściankowa 2, wilanów - Zapraszamy do zakupu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem, położonego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

4 200 000 zł420 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowy dom na Zawadach o pow. 418 m2 na działce 1200m2, 5 pokoi, garaż na dwa duże samochody. Lokalizacja Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vogla

Zawady,Warszawa

1 599 000 zł86 m² 18 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

English version below na sprzedaż Mieszkanie 86m2 / Salon z aneksem kuchennym 42m2 / 2 sypialnie / 2 łazienki / loggia i balkon / 1 miejsca postojowe w garażu podziemnym / komórka 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Zawady,Warszawa

2 990 000 zł208 m² 14 399,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - nowoczesny bliźniak o powierzchni 207,65 m , położony na prestiżowym Ursynowie, przy ulicy Kuropatwy, niedaleko Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 899 000 zł300 m² 9 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom parterowy Z ogrodem dla rodziny na zawadach 3 sypialnie | Przestronny salon z kominkiem | Oranżeria | Ogród | Spokojna okolica / Do odświeżenia ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Warszawa

Zawady,Warszawa

4 500 000 zł3 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 3000 m idealna lokalizacja przy Wale Miedzeszyńskim. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona bezpośrednio przy Wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

2 190 000 zł114 m² 19 172 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Eurovilla prezentuje czteropokojowy apartament o powierzchni 114 m2, z trzema sypialniami, kuchnią i 37-metrowym tarasem położony na Zawadach przy ulicy Bruzdowej. Lokalizacja Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

585 000 zł35 m² 16 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja cenowa: 16.600 zł/m2! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY jest komfortowy, klimatyzowany 2-pokojowy apartament wraz z miejscem parkingowym i piwnicą, położony w świetnej lokalizacji Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 149 000 zł287 m² 10 972,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów - Zawady - nowoczesny bliźniak o pow. 287,4 m2 w stanie deweloperskim położony na działce 600 m2 w niedalekiej odległości od Placu Vogla. Bardzo cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

14 500 zł300 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

3 498 000 zł285 m² 12 265,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o imponującej powierzchni 285,2 m , położonego w prestiżowej i cichej części Zawad, przy wewnętrznej części ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Zawady,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia. Agencje zapraszam wyłącznie z konkretnym klientem. Nowe, świeżo wykończone mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hoserów

Zawady,Warszawa

2 490 000 zł148 m² 16 868,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż pięknie wykończony dom bliźniak o modernistycznej bryle zlokalizowany na zamkniętym osiedlu na wilanowskich Zawadach w otoczeniu lasu i rzeki Wilanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Zawady,Warszawa

4 430 000 zł200 m² 22 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Lokalizacja: dom posadowiony jest na sporej, jak na warunki miejskie, działce o pow. 500 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vogla

Zawady,Warszawa

1 599 000 zł86 m² 18 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

English version below Marzysz by zamieszkać w zielonej okolicy, obok pola golfowego? na sprzedaż Mieszkanie 86m2 / Salon z aneksem kuchennym 42m2 / 2 sypialnie / 2 łazienki / loggia i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Zawady,Warszawa

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

16 000 zł418 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom wolnostojący Z dużymi przeszkleniami na zawadach Przestronny, wysoki salon | Nowe osiedle | Wysoki standard wykończenia | Cisza i spokój | Funkcjonalny rozkład | Dostępny od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 190 000 zł79 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z ogrodem na sprzedaż | Wilanów, zawady Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie W spokojnej I zielonej okolicy Balkon | Spokojna i zielona okolica | Idealne dla pary albo rodziny z dzieckiem | Garaż podziemny ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 210 000 zł58 m² 20 862,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 58,37 m gotowe do wprowadzenia z balkonem, 2 zależnymi miejscami garażowymi (jedno za drugim) i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogata

Zawady,Warszawa

1 765 000 zł132 m² 13 371,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wilanów - Zawady ul. Bogata Nowa willa w zabudowie bliźniaczej, w prestiżowej inwestycji Ville Parkowe > stan deweloperski > klucze już oddane (koniec 2024 r.) > powierzchnia całkowita ok 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 849 000 zł103 m² 17 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość idealną dla rodziny z dziećmi w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cicha Dolina

Zawady,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 216,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskich Zawadach. Nowoczesne, doskonale zaprojektowane mieszkanie z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 890 000 zł345 m² 8 376,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży domy dwulokalowe typu bliźniak W stylu klasycznym-angielskim, stan deweloperski, do własnej aranżacji I wykończenia. Osiedle zlokalizowane jest w Warszawie na Zawadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zawady,Warszawa

19 000 zł208 m² 91,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na wynajem - nowoczesny bliźniak o powierzchni 207,65 m , położony na prestiżowym Ursynowie, przy ulicy Kuropatwy, niedaleko Lasu Kabackiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

5 200 zł84 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczny apartament o powierzchni 84m2, położony na 2 piętrze kameralnego osiedla. Warunki najmu: - najem okazjonalny, - łączny koszt wynosi 6 500 zł (w tym opłaty i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 350 zł29 m² 81,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę najmu klimatycznego mieszkania w dwupiętrowym, odnowionym budynku, otoczonym sosnami kaukaskimi, na Zawadach, na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Zawady,Warszawa

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij