dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 772 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 772 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 800 zł62 m² 124,80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

______we speak pl/en/ru/ua_____ Mieszkanie 3-pokojowe | 62,5 m | Metro | Grzybowska Opis mieszkania: - świeżo wykończone, nowe mieszkanie (rok budowy 2023). - wyposażenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Wola,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli o pow. 44,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Ul. Kasprzaka 31! Nowe budownictwo! Miejsce garażowe w cenie! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

925 000 zł52 m² 17 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wola uchodzi za jedną z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy, ponadto znajduje się przy samym Śródmieściu. Zaletą dzielnicy jest również atrakcyjna oferta rozrywkowa i bogactwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

999 000 zł58 m² 17 224,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl/ua/ru/eng Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w prestiżowej lokalizacji w na Woli, przy ul. Fort Wola 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament zlokalizowany na trzynastym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Kasprzaka 29. Bliska Wola Tower to kompleks nowoczesnych budynków. Projekt wyróżnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - Warszawa, ul. Żelazna 27 ** Oferujemy do wynajęcia **2-pokojowe mieszkanie** z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, położone praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 263 938 zł77 m² 16 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m w nowym osiedlu na Woli, z doskonałą lokalizacją blisko centrum Warszawy. Dzięki świetnej komunikacji (autobusy, tramwaje, skm),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, klimatyzowanego apartamentu, który łączy w sobie komfort, elegancję i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

19 000 zł105 m² 180,95 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 3-pokojowy apartament w inwestycji Mennica Residence. Przestronne i funkcjonalne wnętrze wykończone zostało wyjątkowo elegancko i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 24 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji od kupującego! Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w apartamentowcu z 2020, usytuowanym przy zbiegu ulic Kolskiej oraz Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

1 155 000 zł52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Agencjom nieruchomości dziękujemy za kontakt. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m w inwestycji Park Wola Residence z dużym balkonem o powierzchni 7,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 48 mkw. z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Widok na dwie strony budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Za Żelazną Bramą,Warszawa

128,88 zł/m²106 m² 13 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal: oferujemy wyjątkowe biuro w centrum Warszawy na 29 piętrze prestiżowego budynku Q22. Biuro składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą przestrzeni typu open space. Jeden dla 12-15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 167 600 zł33 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 33,36 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiamy nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Ogrodowej 31 na Warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

849 000 zł51 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Piękna lokalizacja dla rodziny, wnętrze z dobrą energią .W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują 2 parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

825 000 zł41 m² 20 200,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wykończone z dużą starannością, materiałami o wysokiej jakości. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,84m2 w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

860 000 zł54 m² 16 074,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym układem, doskonale skomunikowane, otulone zielenią Parku Szymańskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, jest pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

8 000 zł60 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej przy Browarach Warszawskich. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Koło,Warszawa

1 170 000 zł82 m² 14 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, a zarazem klimatyczne mieszkanie znajdujące się w cichej i zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 104,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Odolany,Warszawa

1 930 000 zł87 m² 22 242,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

980 000 zł58 m² 17 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2. Podstawowe informacje: nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

649 000 zł38 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Metro Księcia Janusza 50m, od budynku. Grunt uregulowany, można założyć księgę wieczystą. Ciche, u zbiegu ulic Ciołka i Górczewskiej w drugiej linii zabudowy od ulicy z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dzielnej z oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie dwustronne, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W salonie pojemna szafa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

629 700 zł30 m² 20 990 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studzienna

Wola,Warszawa

975 000 zł38 m² 25 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego budynku wybudowanego w 2024 roku na Osiedlu Vola. Nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

527 000 zł29 m² 17 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola Młynów ul. Wawelberga | 800 m do metra Młynów | 300 m do przystanków tramwajowych i autobusowych | 3 km od Pałacu Kultury 29,3 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia z oknem | duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

8 500 zł69 m² 123,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

_______we speak pl/en/ru/ua_______ 3-wy Apartament na Burakowskiej The Realty Hub ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, klimatyzowany apartament o powierzchni 69 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

998 000 zł51 m² 19 750,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą - w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu z widokiem na zieleń, w pobliżu parku Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w okolicy drugiej linii metra. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

860 000 zł38 m² 22 454,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Cicha jasna I przestronna kawalerka Z loggią W nowym budownictwie. Doskonała lokalizacja - blisko aleja jana pawła II oraz ulica okopowa. Rondo daszyńskiego - 10 min. Tramwajem. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 373,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja/budynek: budynek położony przy ul. Karolkowej na wysokości ulicy Żytniej. Budynek z każdej strony otoczony innymi budynkami, przez co mieszkanie jest bardzo ciche. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w pobliżu metra Młynów. Mieszkanie znajduje się przy ul. Młynarskiej na 10 piętrze z 10 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Wieluńska 1, warszawa Wola mieszkanie - rozkładowe pow. użytkowej 45,4 m2. Usytuowane na 5 piętrze z dwoma windami, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 851,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Woli i Śródmieścia na ul. Esperanto. Budynek oddalony od ulicy. Dużym atutem to widok z okien na panoramę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 550 000 zł77 m² 20 129,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2, usytuowane na7 piętze w budynku z lat 90-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

960 000 zł43 m² 22 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania posiadam gotowe do wejścia ,piękne dwupokojowe ,własnościowe i w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 42,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł76 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Ul kolejowa! Nowe Mieszkanie 2024r.! miejsce garażowe w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach!.