dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ekskluzywne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze apartamentowca przy ul. Branickiego w Miasteczku Wilanów. Budynek Budynek czteropiętrowy z winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

19 000 zł267 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy jasne i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Wilanowie. Apartament w formie segmentu znajduje się na 4 kondygnacjach, znajdziemy tutaj min dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m , zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 52 m - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 600 zł79 m² 83,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eurovilla prezentuje na wynajem komfortowe, ciche mieszkanie, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w samym sercu Miasteczka Wilanów i ma powierzchnię blisko 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł139 m² 17 934 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | 3 sypialnie | Wilanów. | 50 m zielonej przestrzeni Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestronne, bardzo jasne mieszkanie w centrum Miasteczka Wilanów. Miejsce bardzo ciche, ale jednocześnie oferujące na wyciągniecie ręki dostęp do wszelkiej infrastruktury:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

4 500 zł68 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania z tarasem na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Sytej. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, drugim piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

999 000 zł52 m² 19 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na Wilanowie. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2018 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

196 zł/m²5 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu zlokalizowane w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł53 m² 17 077,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Wilanowie Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sarmackiej, w budynku z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ciche, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2m2 ( okna mieszkania na patio -ekspozycja południowo zachodnia ) składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 185 000 zł61 m² 19 324,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla przedstawia przestronne 3- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w sercu Miasteczka Wilanów, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

3 999 999 zł395 m² 10 134,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa przy ul. Rumianej. Urokliwa, cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom. Dom Posadowiony na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł181 m² 15 966,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

English description below Komfortowy, nowoczesny i energooszczędny dom na zamkniętym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Marcepanowej (na tyłach centrum Vis a Vis). 5 pokoi, 3 Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 090 zł65 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje premium na Wilanowie o powierzchni 65 mkw, składające się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - przedpokóju - łazienki z wanną I wc - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 990 000 zł214 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom z dużym potencjałem na warszawskim Wilanowie - idealny dla rodziny, na biuro, jako inwestycja Na sprzedaż przestronny segment z 1971 roku, zlokalizowany w spokojnej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 299 000 zł115 m² 19 991,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje atrakcyjne 5- cio pokojowe mieszkanie na sprzedaż z trzema łazienkami w bardzo dobrej lokalizacji lokalizacja Apartament położony jest w sercu Miasteczka Wilanów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 950 zł57 m² 69,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57 m2, piętro 2/5 z windą w budynku z 2010r. przy Al. Rzeczypospolitej, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio apartament o powierzchni 40m2. Jest to apartament nowocześnie urządzony. -Miasteczko Wilanów ul. Branickiego ( super lokalizacja , sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 090 zł62 m² 49,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów, przy ulicy Franciszka Klimczaka 10g. *Lokal o powierzchni 62 m2 znajduję się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

6 200 zł74 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie na Wilanowie. Mieszkanie o metrażu 74m2 z dwoma sypialniami: salon połączony z kuchnią i holem tworzy spójną, otwartą przestrzeń Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Wilanów,Warszawa

3 090 000 zł284 m² 10 873,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

6 300 zł82 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: przepiękny komfortowy apartament o powierzchni 82 m2 położony na Wilanowie Królewskim, przy ul. Obornickiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze, w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 800 zł119 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, zadbany i całkowicie umeblowany apartament 4 pokojowy o pow. 119 mkw, znajdujący się w centralnej części Nowego Wilanowa, tuż przy malowniczej zielonej strefie zielonej osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Marca Oferujemy do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 26m2, znajdujące się na warszawskim Wilanowie, na ul. Klimczaka. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Piękny apartament w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Całość wyposażenia w cenie lokalu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

86,64 zł/m²73 m² 6 297 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok .73 m 2 z małym magazynkiem ,w komercyjnym biurowcu na Wilanowie .(poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

86,64 zł/m²25 m² 2 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok. 26 m 2 z magazynkiem ,w komercyjnym biurowcu na Wilanowie .(poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 500,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad (ul. Bruzdowa 100k). Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²300 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 300M2, do adaptacji, zawady dane techniczne: lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300m2. Standard wykończenia: nieruchomość do adaptacji według potrzeb potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powsin,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku położone w w cichej spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 600 zł98 m² 56,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu eleganckie 3 pokojowe mieszkanie na wynajem usytuowane w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament prawie 100 m2 jest gotowy do wprowadzenia, duży, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 100 000 zł284 m² 10 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

9 590 zł249 m² 38,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do wynajęcia 10-pokojowy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 240m2 z 2002r., na działce 220m2, Wilanów Wysoki. Doskonały na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English version below: na wyłączność, tylko u nas, mamy do zaprezentowania jasne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Franciszka Klimczaka w Miasteczku Wilanów. Budynek/osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 546 000 zł60 m² 25 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny a priorytetem dla Ciebie jest bezpieczeństwo i komfort? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem 1/2 bliźniaka o powierzchni 360m2 w okolicy Pałacu w Wilanowie. Lokalizacja Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł79 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowoczesny apartament 3-pokojowy na warszawskim Wilanowie. Budynek z 2021 roku mieści się na pięknym osiedlu przy ulicy Herbu Janina. Lokal o powierzchni 78,72 m2 znajduje się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka. Metraż całkowity to 61,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

23 999 000 zł23 760 m² 1 010,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej na warszawskim Wilanowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Natolińskiego. Możliwa realizacja inwestycji.