dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 668 040 zł89 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł204 m² 53,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy przestronny dom w Wilanowie z dużym, zadbanym ogrodem. 10 minut od American School of Warsaw Konstancin oraz International European School Wiertnicza. Szkolny autobus przyjeżdża pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 799 000 zł104 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Powsinek,Warszawa

1 059 000 zł78 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością polecam do zakupu mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Warszawy Starym Wilanowie, przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 349 000 zł157 m² 8 609,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowa inwestycja w spokojnym, zielonym rejonie zabudowy jednorodzinnej. Dostępne są 3 komfortowe domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, każdy z własnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 560 000 zł66 m² 23 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie Z możliwością wydzielenia 3 pokoi Duży tras | Funkcjonalny rozkład | Piękny widok na starodrzew | Doskonała lokalizacja | Prywatny park ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 950 000 zł415 m² 14 337,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną rezydencję klasy premium w stanie deweloperskim w samym sercu Zawad. Ta wyjątkowa rezydencja w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

1 240 000 zł59 m² 20 868,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż przestronne, gotowe do wprowadzenia się, dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone jest w estetycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dostatnia

Wilanów,Warszawa

15 000 zł236 m² 63,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Komfortowy dom 236 m 2 z pięknym ogrodem Budynek: dom o powierzchni użytkowej 236 m2, usytuowany na działce 603 m2. Budynek 2 kondygnacyjny z garażem w bryle. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

880 000 zł49 m² 17 999,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą 2-pokojowego mieszkania na Wilanowie. Mieszkanie Nieruchomość w stanie deweloperskim. Doskonałe miejsce do stworzenia przytulnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 040 000 zł68 m² 15 327,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe - 68 m | Możliwość wydzielenia 3. pokoju | Miasteczko Wilanów | Wysoki parter z loggią 14,51 m | Wysokość pomieszczeń: 3 m | Bez ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł344 m² 8 430,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Stary Wilanów, ul. Królowej Marysieńki, osiedle zamknięte Oddany do użytkowania 1995 roku Segment skrajny, powierzchnia całkowita 295m, powierzchnia użytkowa 260m2, powierzchnia zabudowy 100m2 Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

965 000 zł50 m² 19 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł61 m² 16 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem i klimatyzacją w Miasteczku Wilanów. Na sprzedaż przestronne, ciche i komfortowo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 299 000 zł118 m² 19 483,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie 118 m2 w prestiżowej lokalizacji Wilanowa: kameralne Osiedle Ostoja Wilanów z 2010 r. Lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym osiedlu Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów Wysoki,Warszawa

690 000 zł53 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 52,84 m2 Pomieszczenia - salon (ok. 19,5 m2) - sypialnia (ok. 11,5 m2) - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powsin, na granicy dzielnicy Warszawy - Wilanowa i Konstancina - Jeziornej. Ekskluzywne wille oferują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Bruzdowej. Jest to nowe, kameralne osiedle, oddane do użytku w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kępa Zawadowska,Warszawa

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 000 m z projektem domu i pozwoleniem na budowę w dzielnicy Wilanów w samym sercu natury. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 180 000 zł230 m² 9 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu bliźniaka na Wilanowie! Zakup od dewelopera zwalnia kupującego z 2% podatku pcc. Cena promocyjna tylko na 1 dom! 2 180 000 złotych informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz. Do wynajęcia idealnie ciche, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem na ostatnim piętrze budynku położonego w środku osiedla, przy al. Rzeczypospolitej, warszawa, wilanów. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych na Wilanowie (osiedle: villa Nobile). Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 750 000 zł225 m² 12 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż skrajny segment / wilanów zawady / po remoncie Marzysz o komfortowym domu w zielonej części Wilanowa, blisko terenów rekreacyjnych i z szybkim dojazdem do miasta? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 950 000 zł415 m² 14 337,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 415 m położony na działce 1000 m , zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie życia w prestiżowej, kameralnej części Wilanowa. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

920 000 zł42 m² 21 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Wilanów One przy ulicy Sarmackiej 19 w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salon z aneksem oraz sypialnia), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

90,05 zł/m²50 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 49,75 m2 Cena: 7 000 zł zawiera czynsz + koszty eksploatacji Lokal mieści się w biurowcu Wilanów Business Center położonym na Wilanowie, pry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 520 000 zł128 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować apartament na osiedlu Ostoja Wilanów z 2 tarasami, ogrodem i ogrodem zimowym. Apartament o powierzchni 127,95 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł300 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z przestronnym ogrodem na Wilanowie lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Bruzdowej na warszawskim Wilanowie, w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orszady

Wilanów,Warszawa

6 500 000 zł302 m² 21 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 7 pokoi, 302 m , Wilanów smart home, ogród Na sprzedaż nowoczesny, inteligentny dom o powierzchni 302 m zlokalizowany w otulinie Miasteczka Wilanów, tuż przy wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Wilanów,Warszawa

1 176 000 zł74 m² 15 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie, idealne dla większej rodziny. Największym atutem jest rozkład pokoi, który pozwolił maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Pokoje są ustawne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 metrów kwadratowych na ostatnim 3 piętrze budynku w Miasteczku Wilanów. Słoneczne mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł166 m² 19 219,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu bardzo elegancki , duży apartament na sprzedaż usytuowany nieopodal pałacu w Wilanowie tuż obok parku. 166 metrowy apartament położony jest na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

837 234 zł43 m² 19 335,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na chronionym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Wilanów lokalizacja: mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł60 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obornicka

Wilanów Wysoki,Warszawa

6 300 zł66 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 66m2, parter/3 z windą, w budynku z 2011r. przy ul. Obornickiej, wilanów Wysoki. Z dużym ogrodem, idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 065 000 zł56 m² 18 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentuje unikalna propozycja łącząca wygodę nowoczesnego mieszkania z zaletami domu z prywatnym ogrodem. Idealna dla osób szukających spokoju, przestrzeni i możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wilanów - Zawady, ul. Syta 92 (osiedle Tulip Wilanów) Metraż: 30 m Piętro: parter z ogródkiem Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Teodorowicza w samym centrum miasteczka Wilanów. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 330 000 zł63 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- english description below - Avenue Estate prezentuje na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 3-pokojowe z 2 łazienkami I ogrodem o powierzchni 114 m2, w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 690 000 zł152 m² 17 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.