dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

7 000 zł106 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- english version below - Avenue Estate przedstawia na wynajem słoneczny i cichy apartament, który znajduje się na bliskich Zawadach, niedaleko Placu Vogla z 2 miejscami garażowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

927 920 zł78 m² 11 866 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą. Do mieszkania przynależy schowek 5,7 m2 na tym samym piętrze tuż obok mieszkania i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane. Bardzo dobry rozkład. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd wysokiej klasy (pralka, lodówka, zmywarka) połączona z małą jadalnią. Salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Powsin,Warszawa

13 500 zł350 m² 38,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Wynajem Powsin, osiedle Patio Do wynajęcia elegancki i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m , położony na prestiżowym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł183 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Idealna propozycja w stanie deweloperskim dla osób szukających perełek architektonicznych i lubiących samodzielnie projektować wnętrza na osiedlu już zasiedlonym, z ogrodem zen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 980 000 zł1 622 m² 1 220,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o pow. 1622 m na Wilanowskich Zawadach w zielonej i kameralnej okolicy przy ul. Sytej pod dowolną zabudowę. Opis działki: działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł265 m² 18 867,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2021r. | działka 1 500 m | powierzchnia 265 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 900 zł53 m² 110,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z przestronnym tarasem W sercu wilanowa Taras | Nowoczesny design | Przestronny układ | Południowo-zachodnia ekspozycja Elegancki, nowocześnie urządzony 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 416 690 zł72 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uprawna

Wilanów,Warszawa

4 699 000 zł300 m² 15 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Parametry nieruchomości Dom wolnostojący o powierzchni 300 metrów kwadratowych, zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 510 metrów kwadratowych. Dom został wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśniczówka

Zawady,Warszawa

3 700 000 zł232 m² 15 967,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Na sprzedaż dom, który od pierwszego wejścia daje poczucie przestrzeni i spokoju. Położony na dużej, zielonej działce w sercu Wawra, idealnie łączy komfort życia w domu z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

4 950 000 zł296 m² 16 694 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje ekskluzywny, nietuzinkowy, dwupoziomowy apartament z dwoma niezwykle przestronnymi, niezależnymi tarasami /50 oraz 60 m2/ usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Rumian House.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

989 000 zł52 m² 18 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52.23 m2 znajdującego w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów przy al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 600 000 zł194 m² 23 702,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy Penthouse z pięcioma pokojami i prywatną windą prowadzącą bezpośrednio do apartamentu, zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 500 zł93 m² 80,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na wynajem. Mieszkanie jest usytuowane w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka na drugim piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 445 000 zł73 m² 19 925,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 5! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż 67 m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1978 r., Wilanów Wysoki. Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niewielkie mieszkanie z ogrodem wielkości 400m2, w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. W okolicy inne biura, ambasady i rezydencje, pałac Wilanowski, miasteczko Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł123 m² 21 191,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w samym centrum Wilanowa - przy ulicy Branickiego 20 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 650 000 zł313 m² 8 469,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 313 m2 z dużymi przeszkleniami,. Do dyspozycji Państwa będzie 7 pokoi każda z garderobą. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Warszawskim Wilanowie idealne dla pary, oczekującej wysokiego standardu, komfortu wynikającego z pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lentza

Wilanów Wysoki,Warszawa

19 000 zł390 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 390 M2 , 4 kondygnacje, 13 pokoi + piwnica 130m2 + garaż na 2 auta do wynajmu dom na wilanowie wysokim na cele biurowo-magazynowe I mieszkalne cena miesięcznego najmu: 19.000 zł + VAT DOSTĘPNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł270 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Eurovilla prezentuje dom na Starym Wilanowie, charakteryzujący się nowoczesną bryłą i wysoką jakością wykonania Dom został zaprojektowany przez doświadczoną pracownię architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 100 000 zł280 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

| polecam na sprzedaż segment w Powsinie. Powierzchnia całkowita domu to 280 m2, działka zagospodarowana - pow. 298 m2. Do dyspozycji 4 kondygnacje. Parter: salon z kominkiem, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 520 000 zł127 m² 19 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Twój prywatny ogród w sercu Wilanowa, odkryj apartament, który łączy przestrzeń i elegancję. Zapraszamy do zapoznania się wyjątkową nieruchomością w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hoserów

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 490 000 zł244 m² 14 303,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Wilanowie - Kępa Zawadowska Dom 244m2 || 5 sypialni || Taras na piętrze || Podwójny garaż || Fotowoltaika i pompa ciepła Doskonale położony wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 029 000 zł55 m² 18 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament klasy premium | 55 M | spa & siłownia Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej 20 ekskluzywna oferta dla wymagających Prezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 399 000 zł244 m² 13 930,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Eurovilla prezentuje do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 244m2 położony na pięknej i dobrze zagospodarowanej działce 1200m2, zlokalizowany w cichej części Zawad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 2/2 z windą, w budynku z 2015r. przy Al. Rzeczypospolitej, błonia Wilanowskie Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

8 900 zł110 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designersko zaprojektowany, luksusowy apartament dla wymagających! rozkład Apartament o powierzchni 110 m2 powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 475 000 zł2 475 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2475 m2, front szer.34 m. Objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 80% - wysokość zabudowy 10 m, 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 200 zł73 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje mieszkanie z dwoma sypialniami do wynajęcia, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Miasteczka Wilanów. Nieruchomość tą wyróżniają dwa ogródki - na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 390 000 zł227 m² 10 528,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 227m2 zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Powsinie. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Powsinek,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Augusta Hlonda, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł73 m² 19 452,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 72,52 m , położone na ostatnim - 4. piętrze inwestycji Royal Residence Wilanów, zaprojektowane z myślą o komforcie, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, jasne mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, 64 m2, z miejscem w garażu podziemnym. Wysoki standard, piękne wnętrza i absolutnie wyjątkowa lokalizacja: bezpośrednio nad jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Wilanów,Warszawa

62,50 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały domek w całości do wynajęcia na cele biurowe, edukacyjne lub inne. Lokal po remoncie, czysty i pachnący, nowa podłoga świeżo zrobiona toaleta, lokal składa się z: - 2 dużych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 395 000 zł82 m² 17 012,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne ,widne mieszkanie w miasteczku Wilanów, znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wydzielonej części na gabinet o łącznej powierzchni 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

3 990 000 zł832 m² 4 795,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Śliczna działka w Starym Wilanowie - działka budowlana z domem do remontu lub generalnej przebudowy. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na drugim, najwyższym piętrze budynku zlokalizowanego na grodzonym osiedlu zbudowanym w technologii kanadyjskiej. Osiedle.