dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł125 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej w centralnej części Zawad. Przestronna loggia, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 019 000 zł43 m² 23 780,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

7 500 000 zł361 m² 20 775,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna nieruchomość o powierzchni 361 m , zlokalizowana w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. W stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych potrzeb, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wilanów,Warszawa

18 500 zł550 m² 33,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezydencja, 7 pokoi, 550 m , Wilanów Zawady, basen i oranżeria Do wynajęcia wyjątkowa rezydencja o powierzchni 550 m , położona na działce 900 m , zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 224 750 zł69 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na Wilanowie Wysokim o łącznej powierzchni użytkowej 69 m2. Lokal składa się z 3 pokoi oraz z użytkowej komórki lokatorskiej (na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucznicza

Wilanów Niski,Warszawa

1 990 000 zł138 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania wyjątkowy, wręcz unikatowy, klimatyczny apartament o powierzchni 137,71 m2 zlokalizowany w starej części Wilanowa - Wilanów Niski przy ul. Łuczniczej. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 720 000 zł80 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 598,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świetnie zaprojektowany 3p penthouse z tarasem w samym centrum Miasteczka Wilanów. Przestrzenny, lekki w formie, charakteryzuje się doskonale wyważonym połączeniem elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

6 200 000 zł240 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Eurovilla prezentuje wyjątkowy penthouse o powierzchni 240 m , zlokalizowany na ostatnim piętrze eleganckiego budynku w centrum Wilanowa. Nieruchomość wyróżnia się luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w sercu Miasteczka Wilanów. To propozycja idealna zarówno jako wygodne, nieduże biuro, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rosochata

Powsinek,Warszawa

2 500 000 zł1 786 m² 1 399,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego | Wilanów - Powsin | przy Jeziorze Lisowskim Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 490 000 zł273 m² 12 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:924 m²

Kameralna inwestycja W zielonym sercu wilanowa Minimalistyczna architektura | Energooszczędna technologia | Przestronność | Natura | Dwustanowiskowy garaż | Projekt z3z Architekci ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

2 350 000 zł420 m² 5 594,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny z dogodnym dojazdem do centrum w pobliżu jeziora Powsinkowskiego przy ul. Europejskiej na Wilanowie w Warszawie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

635 000 zł30 m² 20 895 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Kawalerka o powierzchni 30,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

579 000 zł32 m² 18 071,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Herbu Janina 3 | Młody Wilanów - jasne mieszkanie z balkonem i pełną infrastrukturą Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,04 m zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Młody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 490 000 zł274 m² 12 737,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną inwestycję w zielonej części Wilanowa. Minimalistyczna willa o powierzchni 274 m2 zaprojektowana z myślą o wyjątkowych potrzebach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 800 000 zł210 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni 210 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w cichej części Wilanowa, na Zawadach. Od strony głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

8 000 zł122 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Wilanowa. Do wykorzystania na cele mieszkalne albo biurowe. Mieszkanie znajduje się w strzeżonym apartamentowcu. Mieszkanie jest jak nowe, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 790 000 zł107 m² 16 729 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament, który łączy elegancję i komfort. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość życia w sercu warszawskich Zawad. Nieruchomość Jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Powsinek,Warszawa

5 390 000 zł330 m² 16 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 078 m²

Opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu spektakularną i praktycznie niespotykaną jak na Polskie warunki Willę zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu na Wilanowie, tylko 500 metrów od renomowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł120 m² 16 528,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny 4-pokojowy apartament 110 m z loggią i 2 miejscami parkingowymi - Miasteczko Wilanów, ul. Adama Branickiego Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł62 m² 21 848,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 61,79 m , położonego na parterze w kameralnym budynku z 2015 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 200 000 zł240 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do poznania apartamentu, który w doskonały sposób łączy nowoczesną elegancję z niepowtarzalnym klimatem Miasteczka Wilanów. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Powsin,Warszawa

1 097 850 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

EN full English version below contact us anytime! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z przestronnym salonem o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 719,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, designerskie mieszkanie w idealnej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Nieruchomość Prezentowane mieszkanie o powierzchni 65 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

910 000 zł43 m² 21 271,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m w atrakcyjnej lokalizacji (wilanów) na rogu Alei Rzeczypospolitej z ul. Zdrowa. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

1 379 999 zł72 m² 19 287,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania i standard wykończenia Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie, położone na drugim piętrze kameralnego budynku z zapewnioną prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 550 000 zł260 m² 9 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 899 000 zł298 m² 15 047,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Spectre 003 Nowoczesna rezydencja w prestiżowym Konstancinie-Jeziornie Przedstawiamy spectre 003 niezwykłą rezydencję, w której luksus spotyka się z perfekcją architektoniczną. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 479 675 zł3 548 m² 698 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż o łącznej powierzchni gruntowej 3.548 m2 ,w skład której wchodzą 3 prostokątne działki:( 1210m2 , 1210m2 , 1128m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena wynajmu: 7000 zł Opłaty administracyjne: 1800 zł Najważniejsze atuty:Przestronny, jednopoziomowy układ komfort i wygoda dla całej rodziny 2 tarasy w tym jeden zielony przy Patio Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

959 000 zł40 m² 23 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze prestiżowego, niskokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł300 m² 15 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż niezwykle przytulny, klimatyczny dom wolnostojący położony w Wilanowie Powsinku - 300m2, 6 pokoi, 4 łazienki, wygodny garaż na dwa samochody, słoneczny ogród. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Wilanów,Warszawa

12 751 800 zł21 253 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 21 253 m , podzielonej na cztery niezależne działki: działka 1: 3 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: luksusowy apartament z ogrodem Wilanów, oferuję na sprzedaż wykończony apartament o powierzchni 100 m , położony w prestiżowej inwestycji w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 300 zł110 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 4 pokoje, 110 m , Warszawa Wilanów Ogród, garaż, kameralność Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na parterze segmentu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

5 700 zł69 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 4-pokojowego w Miasteczku Wilanów Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego użytkowania: przestronny salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne