dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z balkonem, wyposażone w: klimatyzację, sprzęt agd (lodówka, pralka, kuchenka indukcyjna, piekarnik, okap), meble (w pokoju dziennym znajduje się stół z krzesłami, sofa, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł210 m² 0,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom całkowicie wykończony, nigdy nie zamieszkały. Położony w dzielnicy Wilanów w rejonie Kępy Zawadowskiej, niedaleko ul. Prętowej. Na parterze znajduje się salon o wysokości 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 802,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi na osiedlu Ostoja Wilanów - najładniejszym osiedlu w okolicy z własnym parkiem, urokliwym stawem i przyjazną przestrzenią wspólną ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

668 000 zł70 m² 9 515,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż pięknie zaaranżowane i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie otoczone zielenią znajdujące się na parterze z zagospodarowanym balkonem o pow. 8m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

51,50 zł/m²233 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem, wilanów, lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego, bez prowizji od najemcy. Duże okna z ekspozycją na ulicę. Powierzchnia całkowita 233 m2. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

95 zł/m²129 m² 12 266 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem narożny lokal z dużymi witrynami przy głównej ulicy, bez prowizji od najemcy. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przyczółkowa

Wilanów,Warszawa

6 257 985 zł5 281 m² 1 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna w Wilanowie (warszawa) z wz. Działka w kształcie trapezu, dłuższym bokiem przylegająca do ul. Przyczółkowej, z której posiada zezwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gwarna

Kępa Zawadowska,Warszawa

971 000 zł1 213 m² 800,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja i kształtna działka z planem zagospodarowania! Pełna zieleni, cicha lokalizacja. W drodze prąd i gas a w oda i kanalizacja we pobliżu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 000 zł378 m² 10 582 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do sprzedaży budynek w prestiżowej lokalizacji Wilanowa Królewskiego, w sąsiedztwie Pałacu Królkewskiego. Kapitalna oferta do zamieszkania i/lub inwestycyjna. Układ pomieszczeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

95 zł/m²117 m² 11 145 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

95 zł/m²115 m² 10 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem środkowy lokal z dużymi witrynami przy głównej ulicy, bez prowizji od najemcy. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio bez prowizji. Czynsz 1750zł, woda + śmiecie 150zł w cenie internet , tv i 2 miejsca parkingowe na osiedlu. Opłaty licznikowe energia elektryczna. Cena jest dla wynajmu na minimum 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 248 000 zł153 m² 14 648,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

*****hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w centrum Wilanowa*** Przepiękny, nowy, duży, dwustronny, nasłoneczniony i wyposażony w Warszawie Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 990 000 zł517 m² 7 722,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Wyjątkowa nowoczesna bryła | piękna działka 1225 M2 | dostęp do infrastruktury miasteczka wilanów Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w nowej części Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo zadbaną i przestronną kawalerkę w Miasteczku Wilanów wraz z miejscem w hali garażowej (100zł) Mieszkanie jest bardzo jasne, umeblowane i znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w osiedlu domów jednorodzinnych, blisko Pałacu w Wilanowie. Pięknie zagospodarowana działka. Na parterze salon 40m2 z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

59,88 zł/m²64 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w stanie deweloperskim położony na parterze budynku wielorodzinnego do indywidualnej aranżacji. Prezentowana przestrzeń oferuje 64,3 m2 ergonomicznej powierzchni w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł129 m² 14 341,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wilanów to przepiękna dzielnica w południowej części lewobrzeżnej Warszawy. Znajduje się tam jeden z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej czyli Pałac w Wilanowie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 990 000 zł186 m² 21 451,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Unikatowy penthouse urządzony w wysokim standardzie, z pięknym, komfortowym tarasem o powierzchni 215 m2 oraz windą prowadzącą bezpośrednio do apartamentu. Wspaniały i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 980 000 zł118 m² 16 764 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 118,11M2, 4 pokoje, wilanów, ul.ALEJA RZECZYPOSPOLITEJ (Warszawa, Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilanów

Wilanów,Warszawa

10 500 zł380 m² 27,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Elegancki dom W starym wilanowie. Przestronny, elegancki dom w doskonałej lokalizacji w starym Wilanowie dla dużej rodziny, dobra oferta dla ambasad. 5 sypialni, duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 56 mkw znajduje się w apartamentowcu przy ul. Sarmackiej. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

470 000 zł30 m² 15 878,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż. W nowoczesnym stylu kawalarkę na Miasteczku Wilanów. W pobliżu sklepy, restauracje, siłowania Zdrofit, szpital Medicover. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

20 000 zł585 m² 34,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do wynajęcia budynek, wolnostojący, w Wilanowie w rej. skrzyżowania Al. Sobieskiego i Al. Rzeczypospolitej. Możliwe wykorzystanie na cele mieszkaniowe, na siedzibę firmy, ambasadę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 900 zł240 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przyjemny dom mieszkalny w Wilanowie Zawady o powierzchni użytkowej 240m2, w zabudowie szeregowej (segment środkowy). Działka o pow. 208 m2. Zlokalizowany w cichej wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł90 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany na Błoniach Wilanowskich to świetny wybór dla rodziny szukającej luksusowego mieszkania, ogromnej otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł81 m² 16 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Penthouse z dużym tarasem w kompleksie Miasteczko Wilanów. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe. Niedaleko przystanek autobusowy, z którego dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 459,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis mieszkania i budynku Mieszkanie Przestronne, nowoczesne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m2, zlokalizowane w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania w Miasteczku Wilanów, które łączy w sobie ciszę przy jednoczesnym dostępie do szeregu atrakcji na Wilanowie - ta oferta jest dla Ciebie! To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 550 000 zł145 m² 17 586,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Duży Apartament na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem o powierzchni 90m2, taras do zagospodarowania wg własnej aranżacji. Do zamieszkania od zaraz. Idealny dla rodzin z dziećmi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Luksusowa willa na Wilanowie z sauną, basenem, pomieszczeniem na fitness. Bezpieczeństwo posesji (szyby kuloodporne, możliwość ochrony obiektu). Opis poszczególnych kondygnacji: poziom -1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż z pięknym malowniczym widokiem mieszkanie dwustronne trzypokojowe, jasne i przestronne: południowy zachód (salon) oraz północny wschód (sypialnie). Zachody słońca oddają swój.

Szczegóły ogłoszenia