dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 240 000 zł135 m² 16 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania Państwu przestronny jasny apartament z ogrodem, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wilanów Zawady. Budynek położony jest na cichym, kameralnym strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

2 850 000 zł193 m² 14 733,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny segment w Wilanowie położony przy ul. Wiedenskiej na osiedlu Willanovia. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

12 500 zł166 m² 75,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozkład Elegancki apartament w cichej okolicy składa się z przestronnego salonu z dostępem do kuchni, trzech sypialni, gabinetu, który może być wykorzystany jako czwarta sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 454 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio Luksusowy apartament z widokiem na zielone patio. Pośrednikom dziękujemy. Wyjątkowy, przestronny, dwupoziomowy Apartament zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 580 000 zł153 m² 16 908,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | mieszkanie |6 pokoi| 2 580 000 zł | 152,59 m2 | Warszawa Wilanów Przedmiotem sprzedaży są dwa mieszkania, które graniczą ze sobą ścianą sypialni i łazienki. Można kupić oba lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²327 m² 39 216 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal o pow. ok 320 m2 na parterze z wejściem i witrynami od strony ulicy , witryny , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

899 000 zł72 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. 72,20 m2, odświeżone, kuchnia po generalnym remoncie. Rok budowy : 2017, na osiedlu ochrona, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

128 000 zł500 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży (przeniesienie prawa) jest działka rod rekreacyjna zabudowana budynkiem murowanym. Posiada instalację ciepłej i zimnej wody z własnego ujęcia. Przytulny parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 451,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy na zamkniętym, chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem oraz otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Powsin

Powsin,Warszawa

3 300 000 zł13 000 m² 253,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka pod klub sportowy! Bardzo ładna, narożna, działka położona w pobliżu ul.Vougla. Wokół dużo zieleni. W ulicy są wszystkie media poza kanalizacją. W przygotowywanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne mieszkanie z ogródkiem. Powierzchnia 56,30 m2 w Wilanowie. Parter z ogródkiem 25 m2, mieszkanie składa się z sypialni, przedpokoju, dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawady

Zawady,Warszawa

5 000 000 zł13 500 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis Nieruchomości Avenue Estate przedstawia działkę rolno-inwestycyjną z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni 13500 m2 na zielonych Zawadach! Na działce obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zielony wilanów apartament 2 pokoje kontakt: dzień dobry, mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Świetnie sprawdzi się dla osób ceniących sobie ciszę i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

718 000 zł51 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

**** ładna willa nieruchomości prezentuje **** super oferta!. Oaza ciszy I spokoju W sercu wilanowa ul rzeczypospolitej. Idealna lokalizacja - piękna zielona okolica wilanowa. Funcjonalne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Komfortowa

Zawady,Warszawa

15 000 zł148 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Nowoczesny dom z trzema sypialniami, klimatyzowany na nowym eleganckim osiedlu Ville Parkowe na Zawadach. Dom jest całkowicie nowy, wykończony w wysokim standardzie i wyposażony. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

837 000 zł60 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Miasteczko Wilanow 3 pokoje Balkon Garaż Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Branickiego Metraż: 58 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni lacznej 46 m2, (42 m + 4 m) znajdujące się na ulicy Sejmu Czteroletniego w Warszawie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zakamarek

Wilanów Niski,Warszawa

6 695 700 zł10 145 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy na 9 domów dwulokalowych. Bezpośrednio .Media około 300m. Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat 23 %

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

659 000 zł87 m² 7 574,71 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie na trzynastym, ostatnim piętrze wysokościowca na Wilanowie Wysokim z przepięknym widokiem na m.in. centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

9 000 zł350 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Reprezentacyjny dom-połowa bliźniaka 350 mkw z ogrodem 900 mkw, na Starym Wilanowie. 3 kondygnacje; piwnica: 2 garaże, pokój sportowy, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter: hall wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

15 000 zł147 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piękny nowoczesny bliżniak Dom na Zawadach./ Kepie Zawadowskiej Budowa dopiero co zakończona, wysoki standard wykończenia oraz sprzętów elektronicznych. Ogrzewanie podłogowe. Taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

718 000 zł51 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 685,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ulicy Św. Urszuli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowoczesny, dwupokojowy, wykończony apartament w miasteczku Wilanów. Bardzo blisko Szpitala Medicover oraz południowej obwodnicy Warszawy. Atrakcyjny standard - mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 4 pokoje/ 89 mkw, z garażem W wilanowie Nowoczesne, zadbane mieszkanie, kompletnie umeblowane i wyposażone , nadaje się dla rodziny lub prowadzenie nieuciążliwej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

797 000 zł60 m² 13 283,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 848 000 zł99 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy na Wilanowie! Mieszkanie podzielone jest na: 1. strefę dzienna, w skład której wchodzi: przestronna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak do odświeżenia na Starym Wilanowie. Bardzo dobra cena! Opis Nieruchomości Avenue Estate prezentuje dom (bliźniak) o powierzchni użytkowej 180m2 oraz działce o wielkości 410m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²75 m² 5 984 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal użytkowy , na parterze z witrynami o pow. ok 75 m2 , z wejściem od strony osiedlowej ulicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł190 m² 8 933,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Zapłocie. Powierzchnia całkowita domu wynosi 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu penthouse - 200 m2, ul. Hlonda, wilanów - piętro 4/4. Położone w ostatniej linii zabudowy (na końcu zabudowy ślepa uliczka). 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 669 000 zł103 m² 16 203,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament pełny słońca z 42 metrowym tarasem i ekspozycją południową o wysokim standardzie - trójszybowe okna z wysoką izolacją akustyczną i termiczną oraz wysokie na 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

3 990 zł68 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania do wynajęcia na zielonym Wilanowie? Marzą Ci się spacery po ogrodzie i pikniki na zielonej trawie nad jeziorem? Cenisz sobie oryginalną architekturę w pięknym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym potencjałem i ciekawym układem w idealnej lokalizacji. Mieszkanie położone w bardzo cichej, zielonej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy ul. Gieysztora 4. Mieszkanie może być wolne od 1 kwietnia lub 1 maja br. Mieszkanie dla singla lub pary. Właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

60 zł/m²65 m² 3 876 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal przestrzenny usługowo - biurowy o pow. 65 m 2 w nowoczesnym apartamentowcu w Wilanowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 46M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Sejmu czteroletniego (warszawa, wilanów, czteroletniego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

880 750 zł65 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Podpisana umowa rezerwacyjna! Przedstawiamy Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie plus aneks sypialniany/garderoba. Łączna powierzchnia lokalu to 65 m2 plus loggia 5,4 m2. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Idealna na wynajem mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sejmu Czteroletniego. Gotowe do zamieszkania lub wynajmu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

990 000 zł69 m² 14 306,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Hampton Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Wilanowie. 69,2m2 - ustawne, na dwie strony, z każdej strony widok na patio. Mieszkanie w lutym 2020 przeszło remont, jest zadbane, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wilanów,Warszawa

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 3 000 m2 w miejscowości Chylice ul. Krzemowa / pod Warszawą. Działka ze studium.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij