dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 999 999 zł250 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferta specjalna! Twoim marzeniem jest mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, w nowym budynku o wysokim standardzie. Podjąłeś się pierwszych poszukiwań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 700 000 zł420 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu segment, położony w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Królowej Marysieńki. Powierzchnia domu wynosi 420 m2. Usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

14 500 zł121 m² 119,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy 4-pokojowy penthouse o pow. 121 m2 położony na ostatnim piętrze, z tarasem o pow. 65 m2 w Miasteczku Wilanów, w w inwestycji Villa Bianca. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14 500 zł120 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament ma 4 pokoje oraz taras 65 m kw. Jest klimatyzowany salon w pełni umeblowany z tv i systemem nagłośnienia ,oddzielony wysokim barkiem od kuchni. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

3 340 zł47 m² 71,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu od zaraz, komfortowy 2-pokojowy apartament Z garderobą I parkingiem W garażu podziemnym położony na nowym wilanowie przy ul. Kieślowskiego. Inwestycja royal park została oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy Placu Vogla. Mieszkania oddane do użytkowania. Osiedle zamknięte, z dużym terenem wypoczynkowym. W pobliżu osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

590 000 zł41 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanko z 2011r. w swietnej lokalizacji, mieszkanie jednostronne z oknami na patio (plac zabaw), jedno wejscie do budynku, 24h sympatyczna ochrona (obsada bez zmian od 5 lat, ewenement!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 usytuowane przy ul. Augusta Hlonda w Miasteczku Wilanów. Prestiżowe osiedle Ostoja Wilanów z prywatnymi parkami dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

950 000 zł64 m² 14 918,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie z oranżerią i ogródkiem. Położone na kameralnym, urokliwym i zadbanym osiedlu Villa Vogla. W otoczeniu terenów zielonych, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

9 000 zł109 m² 82,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Parter: kuchnia z salonem, sypialnia/ gabinet, łazienka, garderoba, taras 19m Piętro: 2 sypialnie, łazienka, garderoba (wolne od kwietnia 2022) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł66 m² 15 114,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 zlokalizowane w apartamentowcu w Miasteczku Wilanów w Warszawie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

665 000 zł43 m² 15 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, okolica cicha i spokojna. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 63m2 położone na parterze 4-piętrowego budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów. Do dyspozycji mieszkańców rozległe patio z placem zabaw. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz luksusowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy, gdzie sąsiedzi są przyjaźni a trawa jest bardziej zielona niż w innych częściach miasta? Jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów Królewski,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w stanie bardzo dobrym, częściowo umeblowane, na osiedlu Rezydencja Królewska, blisko pałacu w Wilanowie. Wraz z lokalem zapewniam w cenie najmu miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

17 000 zł500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

English version below Ten wyjątkowy dom ulokowany jest niedaleko pałacu w Wilanowie, w cichej, ekskluzywnej i zielonej okolicy. Zamknięte osiedle gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 rooms apartment Wilanów, rzeczypospolitej 22b Street (building from 2017). A 4-storey block with an underground garage 2nd floor Apartment 45 m2 + loggia 5 m2 + storage room 3.5 m2 (located on the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł350 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

350 mkw - połowa bliźniaka w wilanowie, dobrze utrzymany dom z 1986roku; 3 kondygnacje: piwnica pod częścią budynku 20 m2: pomieszczenie gospodarcze, pralnia, kotłownia. przyziemie 90m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł47 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, sypialnia (bez drzwi), łazienka, przedpokój i duża 11-cio metrowa loggia z drewnianą podłogą. Mieszkanie jest umeblowane (duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

42,50 zł/m²295 m² 12 538 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biuro o wysokim standardzie w małym kameralnym biurowcu na Wilanowie. Powierzchnie wyposażone są w klimatyzację, okablowanie komputerowe, nieograniczoną ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 799 000 zł154 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy, dwustronny apartament na Miasteczku Wilanów. Pierwszy poziom o powierzchni 71,37 mkw z tarasem 34 mkw oraz balonem 3mkw, okna wychodzą na stronę południową, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 100 zł60 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 60 m2 - Nowoczesne i Funkcjonalne, z garażem I 3 Tarasami! - Blisko Metro Wilanowska - Wilanów / al. Wilanowska Do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 000 zł72 m² 83,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, przestronny apartament w otoczeniu zieleni w Wilanowie. Lokalizacja: świetna infrastruktura 300m. do komunikacji miejskiej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

8 000 zł68 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie 68m2 na Wilanowie (ul. Prymasa Augusta Hlonda 8) z dwoma balkonami, 2 miejsca parkingowe oraz 2 komórki. Mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Branickiego

Zawady,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy (wcześniej biuro), pow. 86 m2 - ogród 100 m2, 7 miejsc parkingowych + 2 garażowe - Wilanów, zawady Oferujemy do wynajęcia nowocześnie wykończony lokal usługowy o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 900 000 zł650 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta sprzedaży domu usytuowanego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów - Kępa Zawadowska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 650 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł88 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 88 m2 - Świeżo Odświeżony. Standard premium - Miasteczko wilanów - Sarmacka / Herbu Szreniawa Oferujemy na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany 3-pokojowy apartament, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 200 zł71 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 października ciche, wykończone w minimalistycznym stylu mieszkanie trzypokojowe, przy ul.Klimczaka w Wilanowie. Idealne dla pary, rodziny z jednym dzieckiem, singla. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 700 000 zł17 000 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepiękny, dziewiczy teren zamieszkały przez sarny, bażanty, zające ale jednocześnie położony blisko nowego osiedla. Brak plany zagospodarowania, a w Studium uwarunkowań ok 1/3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 290 000 zł94 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży wykończone, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji " Nowy Wilanów". Budynek wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 269 000 zł90 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie składa się z: salon połączony z aneksem kuchennym - 32,2 m2 sypialnia -13,6 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

585 000 zł35 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Unikalne studio 35m2 z tarasem 22m2 w Miasteczku Wilanów Idealne jako inwestycja! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w samym sercu tętniącego życiem Wilanowa. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wolnostojący dom o niepowtarzalnym klimacie usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul. Sytej, w grupie nowych reprezentacyjnych domów jednorodzinnych. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

414 000 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

U m O W A R E Z E R W A C yj N A Jasne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią i piwnicą usytuowane na 4 piętrze w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż prezentuje Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy prywatny, wyjątkowy ogród o powierzchni 114 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

960 000 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z dużym ogródkiem , położone w cichej części Miasteczka Wilanów, na prestiżowym osiedlu Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe tuż przy parku w zielonej i cichej Ostoi Wilanów w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Wychodząc z budynku, wystarczy pokonać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone przy Al. Rzeczypospolitej zaraz przy wjeździe do Miasteczka Wilanów. Budynek oddany w 2012 roku, monitoring i całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 269 900 zł90 m² 14 141,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, mieszczące się przy al. Rzeczpospolitej na Warszawskim Wilanowie! Lokal położony jest na drugim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij