dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zakamarek

Powsin,Warszawa

490 000 zł3 175 m² 154,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra lokata pieniędzy! Piękny, pełen zieleni teren. Działka położona na terenie gdzie nie ma planu zagospodarowania ale w studium jest pod budownictwo jednorodzinne lub nieszkodliwe usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Przyczółkowa

Powsin,Warszawa

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Centrum Powsina, bardzo dobry dojazd. Możliwość wjazdu na posesję. Piętro domu z oddzielnym wejściem. Idealne pod magazynowanie mniejszych rzeczy. 3 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia. Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł67 m² 13 967,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję Państwu przestronne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i oddzielną kuchnią, na 1. piętrze inwestycji - Wilanów Królewskie Przedmieście przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyczółkowa

Powsin,Warszawa

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o pow. 41,35 m2 zlokalizowany na osiedlu La Clarte w Wilanowie. Mieszkanie częściowo umeblowane, niezamieszkane. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zawady,Warszawa

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: apartament w centralnej części Zawad - 3 pokoje, 73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł360 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący położony w świetnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przy zamkniętej ulicy, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. W pobliżu znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

6 500 zł67 m² 97,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękne i funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji Nordic Sadyba. Nordic Sadyba to 10-piętrowy budynek wyróżniający się minimalistyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Wilanów,Warszawa

4 000 000 zł480 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w cichej części Wilanowa niedaleko ul. Rosy. Budynek jasny, pięknie doświetlony. Duże panoramiczne okna i przestronne wnętrza są jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 000 zł32 m² 94,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 31,72m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku. Panoramiczne, drewniane okna od strony południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 090 800 zł1 212 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o regularnym kształcie zbliżona wymiarami do kwadratu ok. 32 x 38m, w drugiej linii zabudowy od asfaltu. Wszystkie media na działce oprócz kanalizacji. Aktualne przydziały mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

65,48 zł/m²84 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny przystosowany na cele biurowe. Parter, dwa osobne wejścia (jedno bezpośrednio z ulicy). Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych. Z dwóch pokoi dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

655 000 zł40 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obłędne mieszkanie Kolosalny potencjał Atrakcyjna cena Z wyposażeniem Jeszcze dostępne A Ty już podjąłeś/łaś decyzję o zakupie? Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

84,32 zł/m²560 m² 47 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 560 m 2 w obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Lokalizacja na starym Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

886 600 zł62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe 62 mkw wilanów syta 124, stan B.DOBRY, SŁONECZNE, SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO, SPOKOJNA OKOLICA, DO WPROWADZENIA 3 pokojowe mieszkanie w zielonej i cichej okolicy Wilanów Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 848 000 zł99 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy klimatyzowany apartament położony przy al. Rzeczypospolitej. Apartament został wykończony materiałami najwyższej jakości. Zaplanowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania do kupienia W sercu miasteczka wilanów? Marzą Ci się poranki z kawą we własnym ogrodzie i spacery po terenach zielonych? Cenisz sobie spokój i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w pasażu handlowo-usługowym w Miasteczku Wilanów. Duże witryny, z możliwością umieszczenia reklamy i wejście od strony ulicy, doskonale widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł104 m² 23 650,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy penthouse w stylu loftowym, wykończony w bezkompromisowej jakości usytuowany w Miasteczku Wilanów o powierzchnia 104 m2 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sarmacka

Powsin,Warszawa

85,47 zł/m²29 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z wejściem od ul. Sarmackiej, witryna, dwa wejścia! - pow. 29,25 m2 - Miasteczko Wilanów Oferujemy do wynajęcia nieruchomość położoną w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

74,76 zł/m²74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal na Parterze z Witrynami - Pow. 74 m2 - Stan Deweloperski, do wykończenia - Miasteczko wilanów Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy stan surowy zamknięty, do wynajęcia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 193 000 zł128 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu unikatowy apartament o powierzchni 127.5m2 z dużym ogrodem, położony na 1 kondygnacji (wysoki parter) nowoczesnego i kameralnego budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

85,46 zł/m²54 m² 4 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 54 m 2 w obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Doskonałe warunki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne mieszkanie na Wilanowie bez żadnych sąsiadów - poczujesz się jak W domu! drzwi wewnętrzne oraz szafy - Renomowanej włoskiej firmy Rimadesio! nowo wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 269 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z tarasem, na 1 piętrze apartamentowca z 2018 roku przy ul. Branickiego. Budynek jest częścią inwestycji Polnord sa - Brzozowy Zakątek w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone na wysokim Wilanowie, przy ul. Goplańskiej na 5-tym piętrze z windą. Łączna powierzchnia mieszkania to 50 m2, a składa się na nią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 355 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie - Miasteczko Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 24c. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 68,10 m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 255 000 zł160 m² 14 093,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Klaudia Matulka, westa Home Zaledwie 15 minut od Serca Wilanowa! wideoprezentacja: jeśli poszukujesz wyjątkowej i w pełni wykończonej nieruchomości w spokojnej okolicy, gdzie w letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży rodzinne i przestronne oraz świetnie zlokalizowane mieszkanie na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

14 000 zł510 m² 27,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom o powierzchni 510 m2, na działce o pow. 1 890 m2. Trzy kondygnacje, po ok. 170 m2 każda. Parter: salon, jadalnia i kuchnia w formie otwartej przestrzeni, gabinet, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14 900 zł360 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom. Super lokalizacja, prestiżowa ulica , sąsiedztwo parku i pałacu wilanowskiego) Oferowany do wynajmu dom posiada: -Parter: salon, jadalnia, kuchnia, wc ,gardeoroba, -łącznie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Zaprojektowany klub wellness & spa. Budynek posiada zgodną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz luksusowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy, gdzie sąsiedzi są przyjaźni a trawa jest bardziej zielona niż w innych częściach miasta? Jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 098 520 zł95 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie 95,11 m2 na dzielnice Wilanów Zawady w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 95,11 m2 znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 490 000 zł115 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cichy, przestronny apartament z dużym tarasem na Zawadach. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią i jadalnią, 2 sypialni, gabinetu, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem na jednym najlepszych osiedli na Wilanowie- ostoja Wilanów. Idealne dla singla lub pary! Gustownie i stylowo urządzone, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 44m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Drewniane okna oraz podłoga. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2013 roku. Pomieszczenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilanów

Wilanów,Warszawa

18 500 zł650 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Duży, wygodny dom w dobrej lokalizacji. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Mokotów Madalińskiego 50/52 lok.1 02-581 Warszawa Oferta wysłana z systemu Galactica.