dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

110,01 zł/m²88 m² 9 681 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

<![cdata[english description below Doskonała lokalizacja koło nowej szkoły podstawowej, przed lokalem liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe. W ostatnich latach delikatesy a wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyczółkowa

Powsinek,Warszawa

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego w dzielnicy Wilanów-Powsin, przy ulicy Przyczółkowej. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

9 681 zł88 m² 110,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

110 zł/m²88 m² 9 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

<![cdata[ Do sprzedania nowoczesne, funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 84,1 m2, położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego domu wybudowanego w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł109 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, 3-pokojowy apartament z kominkiem o łącznej powierzchni użytkowej 108,8 m2 , położony w doskonałej lokalizacji - na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów Niski,Warszawa

5 990 000 zł452 m² 13 252,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę domu wykończonego w bardzo wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania, położonego w prestiżowej części Wilanowa. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia piękny dom z ogrodem na strzeżonym osiedlu przy cichej ulicy. Budynek zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

541 939 zł36 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

(sprzedaż bez pośrednika - dziękuję agencjom za propozycje współpracy). Sprzedam bezpośrednio gotowe do zamieszkania, wyposażone i klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 550 000 zł260 m² 13 653,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ciekawy dom jednorodzinny położony w dzielnicy Wilanów na Kępie Zawadowskiej w spokojnym, zielonym otoczeniu. Pięknie zagospodarowany duży ogród, z okazałymi drzewami, kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam dziś do zaoferowania Państwu apartament z pięknym tarasem na prywatnym osiedlu w Wilanowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe z dodatkowym małym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najlepsza lokalizacja W miasteczku wilanów! Sprzedaż tylko bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Proszę nie dzwonić. Nieruchomość bez obciążeń. Czysta hipoteka. Od pierwszego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 398,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne , idealnie ciche 2 pokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów. Dobry standard wykończenia; lokal jednostronny o przyjemnym rozkładzie : salon z kuchnią ok.35m2, sypialnia ok. 12m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrutowa

Powsinek,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 972 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Państwa uwadze polecam niezwykle klimatyczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu willowym znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 503,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w domu wielorodzinnym na Zawadach. Mieszkanie do remontu, położone na parterze. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu budownictwo jednorodzinne. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 na zielonym Wilanowie. z dużym balkonem + garaż Układ pomieszczeń: - salon ok. 20 m2 - Kuchnia ok.5 m2 - Łazienka ok. 4 m2 Dodatkowo: -balkon ok.7 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten wyjątkowy dom położony jest w najlepszej części starego Wilanowa. Dom prezentuje się wspaniale dzięki nowoczesnej architekturze i wykończeniu materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w budynku przy Al. Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów, na ogrodzonym, strzeżonym terenie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przytulne mieszkanie W wilanowie Z tarasem budynek: - kameralny apartamentowiec z ochroną oraz monitoringiem rozkład pomieszczeń: - 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

348 000 zł30 m² 11 561,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu mieszkanie skrojone idealne pod najem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie znajduje się na terenie Apartamentów Wilanów , na parterze w bezpośrednim wyjściem z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Posiadam w sprzedaży przepiękne mieszkanie na 2 pietrze z 4 na warszawskim Wilanowie, składa się z 4 przestronnych pokoi i salonem z aneksem, dwoma łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł84 m² 14 359,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przestronny, 3 pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów - ul. Sarmacka 20. Mieszkanie dwustronne (płn zach - płd wsch) Ma 2 balkony i 2 garderoby. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Zawady,Warszawa

1 795 811 zł149 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 5-pokojowy wilanów zawady Projekt układu mieszkania jest funkcjonalny, wygodny. Zapewnia wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Apartament gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

1 348 900 zł115 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 4-pokojowy wilanów zawady Projekt układu mieszkania jest funkcjonalny, wygodny. Zapewnia wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Apartament gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

838 000 zł61 m² 13 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wilanów Zawady, ul. Syta : 61,5 m2 : 3 pokoje : 2 balkony : winda : 2 miejsca postojowe w garażu : komórka lokatorska To jest oferta dla poszukujących: : funkcjonalności dla 3-osobowej rodziny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł73 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Idealna lokalizacja w pobliżu sklepów, restauracji i kawiarni. Budynek chroniony, wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów! Pokój dzienny połączony z kuchnią i hallem ( ok. 35m2 ) z wyjściem na balkon - 5m2, sypialnia ( ok.13m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

898 884 zł75 m² 12 051 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż | 4 pokoje I miasteczko wilanów oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem Lokal sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

910 283 zł75 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

910 283,20 zł |sprzedaż | 74,54 m2 | 3 pokoje | 2 piętro | wilanów herbu janina oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! ostatnie lokale W inwestycji! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł342 m² 8 479,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Segment 342 mkw na starym wilanowie - funkcjonalny dla rodziny lub na inwestycję. Piwnica 82 mkw (wysoka 2,5m) : 3 pomieszczenia techniczne 14,8 i 10,7mkw, pralnia/kotłownia 8,6 mkw, garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom z pięcioma sypialniami, który spełni oczekiwania nawet 6 osobowej rodziny. Doskonała lokalizacja na cichym, kameralnym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej reprezentacyjnej części Wilanowa, a mianowicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

884 436 zł79 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania mieszkanie w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, plac zabaw, boisko, sklepy, placówki medyczne. Mieszkanie o powierzchni 78,73 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 906 491 zł231 m² 8 253,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej stan deweloperki, bezpośrednio od dewelopera w nowej inwestycji Wilanowska Przystań. Naprzeciwko Wilanowski Park Kulturowy, rezerwat Przyrody Morysin ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Placu Miejskim i Royal Wilanów. Do wynajmu ciche, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

255 200 zł29 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wygodne, odnowione niewielkie mieszkanie przygotowane do wynajmu. Sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Zarządca budynku bardzo chętnie przyjmie mieszkanie w zarząd (wynajem) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

876 542 zł78 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż | 3 pokoje | wilanów oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem Lokal sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów Królewski,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m.kw. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, aneksu kuchennego z kompletem urządzeń agd, garderoby, łazienki walk in z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

858 029 zł75 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022