dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 900 zł95 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne mieszkanie 95m2 na 2 piętrze w Miasteczku Wilanów, ul. Sarmacka 10f. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95m2 po remoncie, składa się: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 000 zł66 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powsin,Warszawa

5 700 zł55 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie 55M2, w inwestycji konstancin residence, wysoki standard budynek: inwestycja Konstancin Residence została wybudowana w 2023 r. przy Placu Zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Wilanów,Warszawa

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W wilanowie I pcc Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (bliźniaki połączone garażem) - gotowy - do własnej aranżacji ( inwestorowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł90 m² 18 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie 90m2, z możliwością przerobienia na 4 pokoje, położone na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z pięknym widokiem na zadbane zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 346 765 zł56 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ta oferta zainteresuje Cię! Na sprzedaż urocze, jasne mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56,35 m2, z widokiem na urokliwe patio, położone w sercu Miasteczka Wilanów. A to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Drewny

Powsin,Warszawa

20 250 zł4 500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wilanów, powsin, grunt o powierzchni 4.500 m2 położony bezpośrednio przy ulicy Łukasza Drewny w Powsinie. Czynsz za najem gruntu: 4,5 zł/m2/miesięcznie + vat. Cena może być do małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

10 800 zł100 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę w Miasteczku Wilanów w Wilanowie. Apartamentu 75 mkw, trzy pokojowego z 2 miejscami garażowymi (rodzinne) oraz komórką lokatorką. Wnajem od 1 maja 2024 roku Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Powsin,Warszawa

19 200 000 zł19 000 m² 1 010,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy dużą działkę budowlaną w Wilanowie (powsin) o powierzchni 19.000 m.kw. Świetna propozycja dla inwestora, planującego rozpoczęcie przedsięwzięcia deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

16 522 500 zł11 015 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę budowlaną na sprzedaż zlokalizowaną na Zawadach, przy ulicy Bruzdowej. Wokół zabudowa jednorodzinna, w tym aktualnie realizowane przedsięwzięcia deweloperskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsinek,Warszawa

2 250 000 zł91 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

For sale Real Estate Agency presents 4-room apartment, 91.05 sq.m., located in the heart of Miasteczko Wilanów. Two-sided, quiet apartment with two independent loggias. The property is located in a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wilanów,Warszawa

358 000 zł20 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Hot oferta! Oferta idealna dla inwestorów, gotowiec inwestycyjny- lokal uruchomiony, w pełni wyposażony, pracujący dla nowego Właściciela od pierwszego dnia po zakupie! oferta promocyjna! brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

815 000 zł50 m² 16 332,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe, zadbane, idealne dla rodziny. Lokalizacja na granicy Mokotowa i Wilanowa. IX piętro w budynku XI kondygnacyjnym. Nowe instalacje elektryczne i windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 799 999 zł93 m² 19 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 92,72 m2, położone na kameralnym osiedlu w Miasteczku Wilanów w pobliżu Alei Rzeczypospolitej. Naszym zdaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Powsinek,Warszawa

4 850 000 zł4 400 m² 1 102,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 4400m2 zlokalizowaną w wilanowie/powsinie. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

15 900 000 zł650 m² 24 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Wolnostojący dom Z windą na kameralnym osiedlu W super prestiżowej części zawad osiedle: kameralne i ciche osiedle zlokalizowane w najlepszym punkcie osiedla Wilanów Zawady. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka, 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł69 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale w Miasteczku Wilanów Budynek z 2017r, cegła Ekspozycja południowy - wschód Wysokość 2,70 m Balkon 8 m Sypialnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Klimczaka. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2014 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 249 000 | sprzedaż | mieszkanie na parterze | 59,90 m2 | 3 pokoje | warszawa | miasteczko wilanów | aleja rzeczypospolitej Link do wirtualnego spaceru Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Syta

Zawady,Warszawa

68,42 zł/m²19 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biurowo-usługowy lokal o powierzchni 1 9 m2 zlokalizowany przy ul. Sytej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 600 000 zł4 204 m² 856,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 4204 m2 zlokalizowana w dzielnicy Kępa Zawadowska na Wilanowie. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy. Prężenie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od maja w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Syta

Zawady,Warszawa

57,40 zł/m²331 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 331 m2 zlokalizowany na parterze budynku handlowo- usługowego przy ul. Sytej na Wilanowie. Przeznaczenie lokalu na handel, usługi, jak również biuro. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Bruzdowej 112s w Warszawie, dzielnica Wilanów. Składa się z: - 2 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biurowo-usługowy lokal o powierzchni 39 m2 zlokalizowany przy ul. Sytej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł57 m² 22 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży przepiękny, klimatyzowany, 2 pokojowy apartament (miasteczko Wilanów, ul Sarmacka) Zaprojektowany przez architekta, wykonany z dbałością o każdy szczegół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowy, nowoczesny apartament położony przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, w inwestycji Villa Nobile. Budynek oddany w 2018 roku. Całodobowa ochrona i recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3 pietro, 54m kwadratowe, al. Wilanowska 9a / 2 pokoje / loggia / garderoba Opis: - dobry rozkład - duża garderoba - klimatyzacja całego mieszkania (daikin, także funkcja grzania, suszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

98,04 zł/m²51 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy przygotowany pod salon masażu lub gabinet kosmetyczny z pełnym wyposażeniem w samym sercu Wilanowa. Lokalizacja Lokal użytkowy o powierzchni 51 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Miasteczko Wilanów, apartament, wysoki standard, ul. Sarmacka, inwestycja Wilanów One. Bardzo jasny i słoneczny apartament, usytuowany na 2 piętrze w budynki 4 piętrowym. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mile widziane zwierzęta do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy skrzyżowaniu al. Rzeczypospolitej z al. Wilanowskiej. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 145,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Wilanowie. Charakterystyka budynku: mieszkanie znajduje się w budynku z lat 80-tych. Mieszkanie: mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 090 000 zł89 m² 23 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mam do zaprezentowania unikalny 4-pokojowy apartament o powierzchni 89 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmackiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 365 000 zł70 m² 19 567,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Zapraszam na prezentację mieszkania wybudowanego w 2018 roku, położonego na osiedlu w Wilanowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 500 zł84 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 metrów, z dodatkową powierzchnią 40 metrów głównego tarasu. Mieszkanie jest nowe, nikt w nim nie mieszkał. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio 37 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2011 r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki lub pary, osób ceniących wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwustronna nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły z z 1976 roku. Na powierzchni 63 m2 znajdziemy: - salon z wyjściem na balkon 16 m2 - oddzielną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 750 zł56 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia komfortowego i przestronnego mieszkania dwupokojowego w urokliwym Miasteczku Wilanów, zlokalizowanego przy ulicy Sarmackiej 20 w prestiżowym kompleksie Aura Park. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Małe, urocze 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na pierwszym piętrze budynku apartamentowego z windą na Wilanowie. Okna skierowane na stronę południowo-zachodnią, dzięki czemu wnętrze.