dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł121 m² 14 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Niepowtarzalne 5-pokojowe mieszkanie na Sadybie - 4 poziomy, kominek, 2 loggie, piwnica! Marzysz o przestronnym i wyjątkowym mieszkaniu, w którym poczujesz się jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kremowa

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł127 m² 12 992,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować jako jedyni do sprzedaży połowę bliźniaka o powierzchni 127m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 350 000 zł146 m² 22 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament o powierzchni 146 m2 w ostatnim etapie wyjątkowo pożądanej wielokrotnie nagradzanej inwestycji ostoja wilanów informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 870 000 zł190 m² 30 829,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu elegancki 190 metrowy apartament na sprzedaż usytuowany na drugim piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

10 500 zł130 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament, z trzema sypialniami i dużym salonem (50 m2). Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w samym sercu Niskiego Wilanowa przy ulicy Kosiarzy. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 495 000 zł121 m² 20 643,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eurovilla prezentuje przestronny apartament 120 m2, 4 pokoje, gotowy do zamieszkania z sauną, siłownią i garderobą w Miasteczku Wilanów lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 220 000 zł65 m² 18 841,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Niezwykle przytulne i eleganckie mieszkanie, wykończone z dbałością o szczegóły. Idealna lokalizacja - Wilanów Zawady - zielona okolica, z dala od zgiełku miasta, gdzie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rukoli

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł1 307 m² 1 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | 1 499 000 zł | 1 307 m2 | działka | warszawa | wilanów | rukoli Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1307m2, znajdująca się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

8 700 zł90 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmij przestronny, elegancki apartament o powierzchni blisko 90 m , położony na prestiżowym osiedlu Ażurowe Okiennice, na granicy Wilanowa i Mokotowa. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 600 zł59 m² 95,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena za Mieszkanie plus Garaz, do negocjacji. Mieszkanie 2-pokojowe w miasteczku Wilanów w osiedlu Royal Park na ostatnim piętrze z widokiem prosto na Pałac Wilanowski i plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

5 400 zł64 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na wynajem mieszczący się przy ul. Sejmu Czteroletniego w Miasteczku Wilanów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

14 000 zł113 m² 123,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartement 113M2, 2 miejsca W garażu budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wybudowany w 2019 roku zlokalizowany w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 839 000 zł80 m² 22 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

1 839 000 | sprzedaż | mieszkanie | 80,20 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | al. Rzeczypospolitej Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł44 m² 27 002,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu -przy ulicy Kieślowskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i przestronne mieszkanie w kameralnej części Miasteczka Wilanów przy ulicy Kazachskiej. Przytulne, dwustronne, niezwykle jasne i ciche. Idealna lokalizacja - między uliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

9 200 zł134 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Budynek: budynek z 2008 roku z garażem podziemnym przy ul. Sarmackiej. Na terenie inwestycji zadbane części wspólne i patio z okiem wodnym, przy głównym wejściu do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 599 000 zł1 714 m² 932,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Działka budowlana nr 13/3 o powierzchni 1714 m2 przy zbiegu ul. Włóki i ul. Gratyny. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z możliwością zakupu 2 sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 521 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, gotowego do zamieszkania, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 61m2 położonego na 2. piętrze - usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, w Miasteczku Wilanów. Lokal składa się z: salonu, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem, przedpokoju i małego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 800 000 zł230 m² 12 173,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowo wybudowany dom, znajdujący się w Wilanowie, w centrum Zawad. Dom w stanie deweloperskim, do wykończenia - współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł83 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek: budynek przy ul. Sarmackiej w Warszawie został oddany do użytku w 2008 roku. Wielkim atutem inwestycji są ciekawie zaaranżowane tereny zielone - na osiedlu znajduje się niewielki plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 300 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane przy ul. Kazachskiej na Wilanowie. Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrym położeniu komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł64 m² 20 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, trzypokojowy apartament na Miasteczku Wilanów. Powierzchnia to 63,35 według księgi wieczystej, natomiast realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

7 500 zł115 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 115 m2, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Wilanowskiej 95. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z balkonem w najpiękniejszej dzielnicy Warszawy: nowy Wilanów. Rozkład pomieszczeń: - hol z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 950 000 zł99 m² 29 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

9 000 zł263 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

Avenue Estate prezentuje biuro gotowe do wejścia w Wilanowie Królewskim. Prestiżowa lokalizacja, pełna infrastruktura biurowa oraz liczne miejsca parkingowe. Lokalizacja Biuro zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2017r. przy Al. Rzeczypospolitej, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Wilanów,Warszawa

34,21 zł/m²263 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 890 000 zł280 m² 13 892,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny na terenie Powsina. W cichej i malowniczej okolicy, wśród zabudowy willowej z dużym, doskonale nasłoneczniony ogrodem. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawady,Warszawa

12 000 zł134 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Standard: wspaniały apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej części Wilanowa - na Zawadach. Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 134 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

2 400 000 zł204 m² 11 787,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany nieopodal Pałacu w Wilanowie. Przestronny taras, piękny ogród oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w Starym Wilanowie. Działka o powierzchni około 800m2 położona w drugiej linii zabudowy. Możliwość prezentacji po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parter domu 2 pokoje (25m2, 15m2 ) pomieszczenia socjalne (kuchnia , wc) na poziomie garażu 30m2 i 2 miejsca postojowe) :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

__________ english description below _____________ Na wynajem przestronne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o powierzchni 74 m2 na cichym osiedlu w Wilanowie ******* lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł207 m² 11 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domów W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle: bruzdowa 43 to wyjątkowe osiedle 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł80 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hampton Home zaprasza na prezentację apartamentu w Wilanowie na Zawadach blisko zielonych terenów nadwiślanych. Przestronny, słoneczny apartament na z pięknym, aż 250-cio metrowym ogrodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 329 000 zł65 m² 20 544,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,69 m , położone w prestiżowej lokalizacji na Miasteczku Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie usytuowane jest w sercu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 298 000 zł61 m² 21 174,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jasne, dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: warszawa, "miasteczko Wilanów", ul. Klimczaka 15. Mieszkanie jest ciche (3 - ostanie piętro), ciepłe i przytulne. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

103,17 zł/m²63 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia - lokal usługowy, 63 m2, w świetnej lokalizacji, tuż przy wjeździe z Al. Wilanowskiej. Wejście do lokalu niezależne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł80 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu klimatyczny ponad 80-metrowy penthouse położony na ostatnim piętrze 4/4 z ogromnym 70-metrowym tarasem w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament jest bardzo cichy, zapewnia.