Dom, ul. Bukowiecka

Bukowiecka, Zacisze, Warszawa, mazowieckie

  • 1 795 000 zł
  • 75 m²
  • 23 933,33 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Skonecz...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bukowiecka

Bukowiecka, Zacisze, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 795 000 zł

75 m²

23 933,33 zł/m²

Dom, ul. Bukowiecka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 795 000 zł 75 m² 23 933,33 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
716 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

716 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 1 795 000 zł (23 933,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 75 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 716 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Parterowy dom gotowy do wprowadzenia położony przy ulicy Bukowieckiej, bardzo blisko ulicy Radzymińskiej.

Powierzchnia domu - 75 m2 + piwnice + strych.
Powierzchnia działki - 716 m2.
3 pokoje, kuchnia, łazienka.
Wszystkie media miejskie.

Stan prawny nieruchomości - własność z księgą wieczystą (bez obciążeń).

Do stacji metra 'Zacisze' - 5 minut.

Agent

Grzegorz Skoneczny

601 236...

601 236 210

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Skoneczny

601 236...

601 236 210

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.