Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 000 zł112 m² 16 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom, w którym poczujesz spokój i wygodę Jeśli marzysz o miejscu, w którym codzienność staje się przyjemnością ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł54 m² 12 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie 54 m | Wrocław Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Położone w doskonałej lokalizacji z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł45 m² 14 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8 piętrze 10-piętrowego budynku w spokojnej, zielonej i bezpiecznej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem Twój azyl na Dziesięcinach II Wyobraź sobie dom, który łączy miejską wygodę z kojącym spokojem zielonej okolicy. Ta kameralna inwestycja to zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowy przy ul. Wielkokackiej Do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni ok. 42 m2, który jest położony przy ul. Wielkokackiej. Wnętrze jest podzielone na salę sprzedażową, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 250 m² 138,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bieszczady, olchowiec, gm. Czarna Górna - działki budowlano- rekreacyjne o pow. 32,5 ara, 36,6 ara, 35,1 ara z mpzp, w zacisznej, zalesionej części, z niedalekim dostępem do wody,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dębica, ul. Strażacka - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 42m2, wysoki parter , 3 pokoje,kuchnia, łazienka z wc, balkon (logia)oraz pomieszczenie piwniczne. Stolarka okienna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 006 m² 42,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działki budowlane w Wiewiórkach, gmina Płużnica, woj. kujawsko-pomorskie Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane , położone w miejscowości Wiewiórki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł38,71 m² 16 171,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 626 000zł zamiast 658 000zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w Sokolińcu,położone blisko drogi nr 10 Stargard-Bydgoszcz. Połączenie kolejowe Szczecin-Piła.Mieszkanie z balkonem, położone na parterze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł946 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z przestrzenią na twój wymarzony dom Działka budowlana z warunkami zabudowy - 946 m | Maleszowa, gm. Pierzchnica Na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem. Działka ma korzystne wymiary szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 171 500 zł101 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy 4 pokojowy apartament na Zawadach, w spokojnej i prestiżowej części Wilanowa. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / możliwość wykończenia pod klucz Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 079 zł38,44 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niedźwiedź,małopolskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m2 z pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego + budynek gospodarczy , położona w miejscowości Niedźwiedź (gmina Niedźwiedź).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 358 m² 184,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Ożarowicach. Do sprzedania działka o powierzchni 1358 m2 w Ożarowicach. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja bezpośrednio przed działką w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59 m² 12 186,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2012 roku, usytuowanego na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł34,37 m² 12 510,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł62,86 m² 5 758,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz według własnego uznania, nie rezygnując z udogodnień nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie. O mieszkaniu Prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaczorów,dolnośląskie

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Dom wolnostojący w Kaczorowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w urokliwym Kaczorowie, położonego w malowniczej okolicy Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł72,20 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z osobnym wejściem - 1 piętro, 72,20 m Oferta dotyczy komfortowego mieszkania o powierzchni 72,20 m , położonego na pierwszym piętrze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 362 zł48,46 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w maju 712 362 zł zamiast 760 822zł Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,69 m² 10 280,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament o powierzchni blisko 47 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 19 w ścisłym Centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 064 m² 387,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2064 ha (2064 m ) położona w miejscowości Księginice, w gminie Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 150 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 700 m2, do której prowadzi utwardzona płytami droga.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 m . Nowoczesna, klimatyzowana przestrzeń biurowa w wolnostojącym budynku, położonym w rejonie węzła Mory z dogodnym dojazdem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 260 zł25,83 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Rewalu 50m od zejścia na plażę. Pow. - 25,83m2 łazienka z wc - 3,28m2 Salon z aneksem - 22,52 Apartament położony w pierwszej linii od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 85m w Otwocku dostępne od zaraz! Obecnie 3 pokoje z możliwością utworzenia 4 pokoi (poprzez podział jednej z sypialni). Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia widokowe i odświeżone mieszkanie 3-pokojowe z przy ul. Na Błonie 9 (w dzielnicy Bronowice). Mieszkanie ulokowane na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł173 m² 8 034,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 173 m2, zlokalizowany na dzielnicy Sławin w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Siemianowice Śląskie, ul. Krupanka 92. Budynek jest usytuowany w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż dom o pow. 235 m2 położony w urokliwej części Kościeliska. Istnieje możliwość wyodrębnienia siedmiu niezależnych apartamentów oraz powierzchni pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł267 m² 8 951,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom o powierzchni całkowitej 266,8 m2 i tarasie 53.