Nieruchomości

239 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Narożne mieszkanie na Dolnym Mokotowie w budynku z 1963 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Konduktorskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Pokoju Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł9 280 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cyganówka, działka, sprzedaż. To niepowtarzalna okazja dla miłośników natury i spokoju! Działka z dostępem do rzeki Wilgi to idealne miejsce na budowę swojego wymarzonego domu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł7 572 m² 209,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 7572 m2 o szerokim przeznaczeniu: usługowym, produkcyjnym, administracyjnym oraz edukacyjnym, zlokalizowana w Suwałkach przy ul. Sportowej- naprzeciw oddziału.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

39 000 zł315 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds. nieruchomości   Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej cenie! Plecemin, gm. Tarnówka. Blisko Piły. Idealna pod budowę niewielkiego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 739 zł41,27 m² 13 999,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59,80 m² 48,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, klimatyzowane, 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, do wynajęcia, pierwszy najem, winda, bolesławiec ul. Staroszkolna. Wgn Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 744 m² 266,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6 744 m - usługi + zieleń - Bieżanów / Prokocim, kraków Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 6 744 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

672 750 zł1 495 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1495 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł340 m² 5 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Stanisławowie Starym (lutomiersk). Ekskluzywny dom o powierzchni całkowitej 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,22 m² 6 179,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38,95 m² 9 242,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,95 m . Nieruchomość znajduje się w Katowice, przy ul. Janasa, w dzielnicy Załęże. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,71 m² 80,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w samym sercu krakowskiego Zabłocia, przy ul. Portowej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 370 zł54,31 m² 10 041,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowoczesne i nowe 4 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum i 550m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł3 000 m² 896,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dom seniora - Borowo Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Idealny obiekt pod Dom Opieki / Dom Seniora zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł130 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W inwestycji klimt house na starym mokotowie Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Przestrzeń i komfort | Kameralna inwestycja | Atrakcyjne części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł46,80 m² 9 786,32 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na 9 piętrze w bloku 16 piętrowym z widokiem na Wartę. Nieruchomość jest w dobrym stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł121 m² 2 719,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , która łączy w sobie komfort, funkcjonalność oraz dużą dozę prywatności. Zlokalizowane w budynku o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem w centrum Rzeszowa na ul. Matejki. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w kamienicy. Układ pomieszczeń: -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 159 zł110,32 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 746 zł38,11 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 54 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł4 091 m² 19,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 79.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje się na prestiżowym osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Człuchów, ul. Zamkowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m położone na parterze budynku w samym centrum Człuchowa ul. Zamkowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w spokojnej części Lublina przy ul. Asnyka. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących domu dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł190 m² 20,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do wynajęcia w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, wolnostojący, parterowy budynek handlowo - usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu lokal położony w samym Centrum Opola. Powierzchnia to 20 m2. Lokal zlokalizowany na parterze z dużą witryną. Dostępna toaleta na części wspólnej. Do kwoty czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate ma przyjemność zaprezentować eleganckie, nowoczesne mieszkanie na wynajem, stworzone z myślą o komforcie, estetyce i wysokiej jakości codziennego życia. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w miejscowości Wola Gołkowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten, oznaczony symbolem mn/u, przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 900 m² 408,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż grunt produkcyjno-usługowy o powierzchni 4900m2 (max 24600m2). Lokalizacja: ul. Zakopiańska/ul. Firmowa, włosań, gmina Mogilany, przy stacji benzynowej bp.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 000 zł110 m² 11 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej, zielonej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo usługowy - 96 m - Ścisłe centrum Wodzisławia Śląskiego Adres: ul. Powstańców Śląskich, parter kamienicy Powierzchnia całkowita: 96 m Opis lokalu: duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,96 m² 8 682,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83,96 m2, które znajduje się na 1 piętrze w bloku z 2010 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 56 m | rozkładowe | balkon | inwestycyjne | Wrocław, ul. Na Ostatnim Groszu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowoczesny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji Metro Wilanowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

72,90 zł/m²51,90 m² 3 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa pow. ok 52 m2 na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36,38 m² 14 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Gdańsk Cieszyńskiego Zapraszamy do składania ofert zakupu funkcjonalnego mieszkania Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowy lokal mieszkalny położony na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł10 m²

 

Piętro:9/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Pokój do wynajęcia | lublin czechów (ul. Niccolò paganiniego) | blisko uczelni Szukasz wygodnego pokoju w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do uczelni i pełnym zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł609,10 m² 1 477,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:919 m²

Proponuję Państwu dwukondygnacyjny budynek w zabudowie szeregowej, który znajduję się w Orłowicach, 3km. od Świeradowa Zdroju. W budynku znajdują się trzy mieszkania oraz lokal.