Nieruchomości

239 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 000 zł641 m² 62,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż działkę nie zabudowaną w miejscowości Kraśniewo. Miejscowość oddalona jest 5 km od Malborka Działka znajduje się wśród zabudowy domów mieszkalnych. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

945 210 zł64,30 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radzikowskiego 98 w Krakowie oddanej do użytkowania w 2025 roku świetna propozycja dla osób ceniących widok,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 652 zł57,09 m² 8 524,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nowoczesne i kameralne osiedle, zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają komfortu, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

847 960 zł99,76 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży Przestronne mieszkanie o powierzchni 99,76 m2 położone w nowej inwestycji duo apartamenty Niska zabudowa - kameralny blok zaledwie dwupiętrowy, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł50,60 m² 9 881,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone na parterze sześcio-lokalowego domu w Gdańsku - Orunia Górna Ta oferta to rzadko spotykana okazja łącząca mieszkanie z komfortem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

- miejscowość: łabowa - Powierzchnia domu: 165 mkw - Powierzchnia działki: 12 ar ogrodzona z pełnym zaaranżowaniem ogrodu - 6 pokoi - Zadaszony taras, - wiata na 3 samochody - wiata na sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 000 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 działek w trakcie uzyskiwania wz , o powierzchni 10 ar każda położonych w Rzeszowie przy ul. Bocznej , na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 285 zł40,18 m² 12 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Dla Państwa udostępniam i oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł633 m² 2 210,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zabieramy Cię w miejsce w którym możesz zamieszkać i przy okazji.

Szczegóły ogłoszenia

32,94 zł/m²45,54 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum nowego bytomia ul. Niedurnego 65 wysoki standard, 45,54m2, 1500 zł netto! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 237 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radlna gmina Tarnów Sprzedam 3 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 982 m² 72,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4982m2 zlokalizowaną w miejscowości Kupno (gm. Kolbuszowa) Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł61,45 m² 20 016,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 61.45 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł143 m² 8 391,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 143m2 na działce 510m2 w Kowarach! 4 pokoje salon, kuchnia, duży hol, 3 łazienki, 3 pokoje, kotłownia, ganek + mały stryszek rolety antywłamaniowe, dozór 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,26 m² 11 072,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 43,26 m , położony przy ul. Jeziornej w Rumi - w obrębie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 441 zł54,21 m² 7 331,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, wilda/dębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "wspólna" W cenie najmu: internet (orange), możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł43 m² 13 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74,82 m² 8 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 rozkładowe pokoje | 74,8 mkw | Retkinia Północ | widok na zieleń Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,82 mkw, położone na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność prezentować dom wolnostojący w spokojnej części Ząbek. Nieruchomość z lat 90 po częściowych modernizacjach, aktualnie niemal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł992 m² 241,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 992 m położona w miejscowości Żelków (gmina Skórzec). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł39,71 m² 20 649,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 980 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w mpzp przeznaczona pod budownictwo turystyczno-usługowe. Pierwsza linia zabudowy przy nadmorskim pasie zalesienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł6 500 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Książenicach - przestrzeń z potencjałem. Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 6500 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł88 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Sycowa - 88 m , 3 pokoje, 1. piętro. Rozkład pomieszczeń: kuchnia - 9 m łazienka - 4 m pokój 1 (przechodni) - 25 m pokój 2 - 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł2 328 m² 816,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą działkę nr. 1/ 149 położoną przy brzegu zbiornika wodnego w Brzezinkach. Działka o powierzchni 2 328 m2 zlokalizowana w otoczeniu licznych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,22 m² 24 991,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy o pow. 1100m2 bardzo blisko lasu cicha i spokojna okolica Blisko Torunia, bydgoszczy ok 20km Inowrocław zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł34,10 m² 25 659,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mieszkanie przy wyjątkowej ulicy Długiej w Gdańsku | 150m od Fontanny Neptuna. Na sprzedaż prezentujemy Państwu kompleksowo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 033 zł29,88 m² 22 491 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament na Mokotowie. Dostępny od ręki w nowej inwestycji! Najważniejsze atuty mieszkania: - powierzchnia: 29,88 m - Przemyślany i funkcjonalny układ łatwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60,95 m² 7 383,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z rynku pierwotnego - od dewelopera. Kupujący jest zwolniony z podatku pcc. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Nowe do zamieszkania z dużym balkonem na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł46 m² 11 304,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

<!-startfragment-> Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kościerzyna Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom do remontu, polozony na dzialce 350m2. Idealny dla osób szukających domu do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

DO sprzedaży lokal W systemie tbs znajdujący się przy ulicy wicherkiewicza mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie 5 pokojowe w systemie tbs. Położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 678 m² 77,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5678m2 z aktualnymi Warunkami Zabudowy na budowę 4 budynków jednorodzinnych. Działka położona w Bobrku (gmina Chełmek).

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 294 m² 160,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witamy Serdecznie! Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Lędzinach, przy ulicy Pokoju. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 5294 m 2. Działka o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,30 m² 9 573,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem i widokiem na miasto - ul. Bohaterów Warszawy 3, os. Ksm, kielce Mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł76,70 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie składa się z: przestronnego przedpokoju, pokoju dziennego z wyjściem na balkon.