Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 590 000 zł156 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 207 m²

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Chcesz połączyć spokojne, rodzinne życie w górach z mądrym ulokowaniem kapitału? Ten gotowy do wprowadzenia dom.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 170 m (+ dwie antresole o powierzchni ok. 11 m ), położony na dużej, prywatnej działce (ok. 1450-1500 m ) w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł733 m² 162,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 733 m2 Cena : 119 000 zł Nr ewid.: 1476/43 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 10 oraz ok 80.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Białołęka, przy ul. Skarbka z Gór, na osiedlu Derby III. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 800 000 zł543,90 m² 8 825,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 864 m²

Rezydencja blisko Warszawy, basen, sala kinowa, blisko las! Nieruchomość położona w cichej okolicy, blisko las, 25km do centrum Warszawy, 4,5km do Legionowa, szkoła 2,5km, blisko plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł153,72 m² 9 100,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą Domu położonego niedaleko Jeziora Zegrzyńskiego w miejscowości Borowa Góra. Dawniej tereny Borowej Góry należały do rodu Radziwiłłów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145,36 m² 5 228,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Nowa inwestycja, atrakcyjna lokalizacja blisko mariny, media z sieci, mniej niż 6000pln/m2! Nowoczesne osiedle położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Serocka, zaledwie 600m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł188,65 m² 8 931,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący dla cztero-osobowej rodziny na dużej działce w miejscowości Leszno, przy głównej drodze dojazdowej do Warszawy. Dom wybudowany był 2002r "dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²176 m² 21 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa, reprezentacyjna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 176 m , zlokalizowana w centrum Łomianek na ul. Wiślanej. Przestrzeń, która robi wrażenie -elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

839 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które kupuje się z wizją. To jest właśnie ten drugi typ z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

130 650 zł871 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Szerokość ok. 30m Działa jest wyrównana oraz jest do niej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178,41 m² 8 351,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalny dom w doskonałej lokalizacji, blisko przystanku autobusowego, w cichej i spokojnej okolicy. Dom charakteryzuje się nietuzinkowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 161 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Sokóle, gm. Stanisławów Dom jest w stanie deweloperskim. Oferta zawiera wizualizacje. Parter (74 m2): salon, kuchnia, spiżarka, wc, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł8 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna! Działka 82a z pozwoleniem na budowę przy Lotnisku Balice. Lokalizacja: kraków-Balice, 1500m od terminala pasażerskiego/cargo. Powierzchnia działki: 8200m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni, dodatkowo wydzielono plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł70 m² 19 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 060 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa nieopodal Warszawy przy Kampinoskim Parku Narodowym. Działka 1ha o wymiarach: 44m na 228m składa się z trzech działek po ok 4.000m2, 3.000 m2 oraz 3.060m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu Lokal : o powierzchni 67,3 m2 i składa się: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł278,19 m² 6 793,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Przedstawiam Państwu gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny, położony na przestronnej działce o powierzchni 1516 m w miejscowości Wincentówek (gmina Leoncin, powiat Nowodworski).

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł399,21 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni użytkowej 227m2 plus dodatkowe ok 150m2 pow. tzw. piwnicy o charakterze rekreacyjno-gospodarczym. Dom jest wygodny i komfortowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł138 m² 13 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 314 m²

W naszej ofercie przedstawiamy klimatyczną nieruchomość do zamieszkania wśród zieleni z możliwością prowadzenia stadniny oraz agroturystyki. Za bramą, gdzie wjazd prowadzi przez naturalny tunel.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł197,20 m² 10 091,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w Łomiankach. Najważniejsze informacje: rok budowy: 2017 Powierzchnia całkowita: 197,20 m Powierzchnia użytkowa: 145,67.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 630 m² 84,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cena promocyjna do końca maja 2026! 165.000 za ponad 1600m 2 terenu budowlanego! Działka budowlana na terenie gminy Skawina , w miejscowości Radziszów. Sąsiedztwo stacji pkp to niewątpliwy atut.

Szczegóły ogłoszenia

1 839 000 zł260 m² 7 073,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom wolnostojący 5 pokoi, 260 m Otomin Gotowy do zamieszkania Lokalizacja: otomin to urokliwa miejscowość łącząca bliskość Trójmiasta z bogactwem natury: jeziorem, lasami.

Szczegóły ogłoszenia

557 500 zł23,93 m² 23 297,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania apartament hotelowy położony w malowniczej okolicy nad samym morzem w Łebie. Apartament znajduje się w luksusowym hotelu Saltic Resort & Spa otulonym sosnowym lasem, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł272,50 m² 3 666,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na działce ponad 1000m2. Budowę domu rozpoczęto w 1994 r. a zakończono w 1998 r. Budynek składa się z; *.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Składające się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 000 zł126 m² 8 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Parterowy, przestronny, jasny dom wzniesiony w technologii tradycyjnej i z wysokiej jakości materiałów budowlanych, położony w gminie Skawina. Sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% Prowizji! lokalizacja: dom zlokalizowany w Stężycy w woj. pomorskim, w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy w otulinie lasu. W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł54 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w wyjątkowej inwestycji na Grzegórzkach przy ulicy Cystersów.Mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 404 zł43,60 m² 14 207 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VI piętrze o pow. 43,6 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 866 zł59,90 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z oddzielnym wc. 72 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 084 zł70 m² 12 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 821 758 zł95,40 m² 19 096 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazały narożny apartament Z dużym salonem! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 95,4 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Symfonii 5 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł56 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: *for English, scroll down* ulica Grzybowska Grzybowska Warszawa Wola Przedstawiam do wynajęcia apartament w ścisłym centrum Warszawy. Apartament wyposażony jest w we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania na Pradze-Południe. W bardzo łatwy sposób można wydzielić trzeci pokój 11 piętro z otwartym widokiem i wschodnią ekspozycją Duża.

Szczegóły ogłoszenia

89 360 zł3 597 m² 24,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady) Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,20 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości makler prezentuje na wynajem komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 27 m , usytuowaną na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł142 m² 35,21 zł/m²