Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 zł25,91 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 400 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 44 ary (z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie), położoną w malowniczej miejscowości Iwonicz, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł28,46 m² 27 758,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament typu studio zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Angel City w samym sercu Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Szlak.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł141,20 m² 4 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Polecam duże mieszkanie o powierzchni 142 m2. Usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 099 zł44 m² 70,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa inwestycja Steam Park tuż przy centrum Krakowa! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22j wraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 050 m² 91,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Stanisław Dolny Sadurscy prezentują na sprzedaż działkę o powierzchni 30 arów , położoną w malowniczej miejscowości Stanisław Dolny. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 565 m² 31,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z bezpośrednim dostępem do rzeki gwdy! płytnica gm. Tarnówka. Oferta jest szczególnie skierowana dla osób szukających spokoju i wytchnienia. Miejsce działa bardzo dobrze na każdego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł115 000 m² 21,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł88,30 m² 18 573,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje kameralne biuro inwestycyjne z gotowym najemcą i 7,6% roi przy ul. płowieckiej. Funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 88,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Małopole,mazowieckie

145 000 zł1 166 m² 124,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m , położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,19 m² 14 230,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Reda

Reda,pomorskie

5 400 000 zł10 000 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjne działki w Redzie o łącznej powierzchni niespełna 10 000 m2, w dynamicznie rozwijającej się wschodniej części miasta za Centrum handlowym Auchan. Zgodnie ze zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł215 m² 26,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Bukowo, komfortowy dom wolnostojący, działka, 2 garaże, wysoki standard. Dom wolno stojący w wysokim standardzie wykończenia na Golęcinie nie daleko Szosy Polskiej na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,97 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł900 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 900 m2 Cena: 74 000 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nasza inwestycja to 24 luksusowe Apartamenty w nowoczesnej architekturze zaledwie 150 m od morza zlokalizowane w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Rewal. Apartamenty wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duży lokal użytkowy lub mieszkalny po generalnym remoncie z wielkim potencjałem Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 55 m2 zlokalizowanego przy ruchliwej ulicy Bieckiej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł66,99 m² 91,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, żoliborz Artystyczny, nowy budynek 2022 r. Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 m , położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 761 m² 97,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 2761 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego | 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,30 m² 14 178,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Położone na I piętrze w kameralnym budynku w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych. Mieszkanie ciche, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł97,56 m² 8 148,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w odrestaurowanej kamienicy po pełnej termomodernizacji. Budynek zachwyca swoim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

37,94 zł/m²13,60 m² 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł3 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 181/3 o powierzchni 0,33ha, położona w m. Korczowiska, gm. Ranizów,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie Z O powierzchni 45M 2! balkon, piwnica, sieć miejska! słupsk, ul. Garncarska! spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 10 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2 - Nowy Tuchom, 20 minut od Gdańska Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 078 zł50,64 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,69 m² 14 578,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo z ogródkiem Opiekun oferty: anna Hudak tel.   Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2 m2, położone na parterze w zadbanym bloku na Hubach!.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta do wynajęcia! Lokal biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 40 m2 składający się z dwóch przeszklonych pomieszczeń , klimatyzowany ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w bardzo dobrze działającym centrum handlowym, w otoczeniu popularnych najemców (m.in. Rossmann i inne rozpoznawalne punkty), co zapewnia wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 011 m² 64,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Krępsko w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzięki bliskości Goleniowa mamy miasto na wyciągniecie ręki, a latem możemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 456 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

| na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1456 m2 , pow. użytkowej ok. 1086 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²61 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 m, 60 m, 120 m, lub 160 m, w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu o powierzchni 60 m kw.: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 królowa górna - spokój, przestrzeń I własny las Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,63 m² 13 892,79 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z możliwością wydzielenia jak w oryginale sypialni, położona na 11. piętrze nowoczesnego budynku z windami skyres (developres, 2018). Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 198 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

gm.Michałowice, Zerwana-spokojne miejsce, dużo zieleni, nowe domy do sprzedaży działka o powierzchni 12 a -w 4 linii zabudowy, dojazd drogą wewnętrzną o szerokości 5 m działka.