Nieruchomości

240 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 59,58 m , zlokalizowane na osiedlu, które łączy minimalistyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Grochowie nieczęsto pojawiają się mieszkania, które są naprawdę gotowe do wejścia - bez śladów poprzednich lokatorów i bez konieczności doposażania. To propozycja dla kogoś, kto chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł275 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! białe błota Na sprzedaż piękny dom w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,20 m² 9 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Chciałbyś zamieszkać w kameralnym bloku w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo - usługowej i edukacyjnej. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe, mieszkanie do wejścia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł253,94 m² 1 968,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, realizowany według projektu Viola A wersja odbicie lustrzane, położony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27 m² 19 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Elekcyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 850 zł74,38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały. Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113 700 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:113 700 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 11,3700 ha, położony w miejscowości Pączewo, w gminie Skórcz, powiecie starogardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

323 040 zł1 346 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy | Łochowo | 1346 m | Media | Spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1346 m , położona w miejscowości Łochowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

18,14 zł/m²178,38 m² 3 236 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Adama Matuszczaka 5, 35-080 Rzeszów Powierzchnia najmu: 178,38 m Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 91 o pow. 12 495 m Cena: 25,00 zł/m Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł108 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Scroll down to read the listing Aleja Niepodległości 210 - Śródmieście Południowe, warszawa Miejsce, w którym przedwojenna Warszawa spotyka się z kreatywną energią współczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł130 m² 4 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130 m 2 położony w nadmorskiej miejscowości Rowy! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tatynia

Tatynia,zachodniopomorskie

208 650 zł1 070 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone zaledwie ok. 5 km od Polic. Grunty zlokalizowane są na urokliwej polanie w miejscowości Tatynia, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275,45 m² 8 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom piętrowy o powierzchni i całkowitej 275,45 m2 , wzniesiony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł161,40 m² 3 959,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 161,4 m . Na działce 1200m2, dom ma 161,4m2 dotyczy to samej powierzchni mieszkalnej, oferta obejmuje również kotłownie, garaż, piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł229,36 m² 5 667,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 239 m²

Bory Tucholskie -kaszuby - Gacnik pod Brusami -atrakcyjny dom jednorodzinny z własnym naturalnym stawem! Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta i stanowi użytek B- tereny mieszkaniowe o pow. 0,0836 ha. Jest to działka narożna. Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zachwyca przestrzenią oraz dużą ilością naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

286 920 zł4 782 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (5mn), o pow. łącznej 47,62 ara (4762 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o wymiarach 54 mb.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 200 zł41,20 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Loggia | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

13,16 zł/m²151,94 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia W wapnie powiat wągrowiecki Przedstawiamy ofertę wynajmu dużego lokalu handlowo-usługowego składającego się z 2 indywidualnych lokali znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 530 m² 118,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Łazach, oznaczoną geodezyjne jako działka 7/4.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł10 000 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1 ha w cichej i zielonej okolicy Rumi/ Redy, doskonała pod tereny rekreacyjne i ekologiczne! lokalizacja: działka położona jest na granicy Rumi i Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł289 m² 9 169,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z widokową 18a działką, położony w podkrakowskich Wrząsowicach. Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni całkowitej 289.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł66,36 m² 9 779,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz nietuzinkowego 3 pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie na parterze z naprawdę dużym tarasem i w dodatku bez.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w Karpnikach - urokliwej miejscowości położonej u stóp Gór Sokolich.

Szczegóły ogłoszenia

8 085 000 zł5 390 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę budowlano-usługową 5390m2 w bardzo dobrej lokalizacji okolice ulicy łopuszańskiej pod budowę domów jednorodzinnych,biura z magazynem itp.na działce znajduje sie dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,70 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m , balkon loggia, piwnica, doskonała lokalizacja! Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 001 zł46 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 583 m² 221,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 483/2 o powierzchni 1583 m2 położoną w Bolesławcu. Szczegóły oferty: - działka ma kształt kwadratu, teren.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,04 m² 10 159,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,04m , położonego w nowym budownictwie przy ul. Roweckiego 18 w Śremie. To idealne miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

184 680 zł1 539 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Wielkim Klinczu- oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł16 693 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,6663 ha Łyski, gm. Choroszcz mpzp | media w drodze | zabudowa mieszkaniowa z usługami Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,6663 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie W centrum | 2 lokale | gotowa inwestycja Na sprzedaż nieruchomość o unikalnym układzie i szerokim potencjale - zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul.