Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości ab Grand poleca mieszkanie z przestronnym salonem, które znajduje się na ostatnim, XI piętrze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej( winda dojeżdża do piętra nr X). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

423 500 zł33,07 m² 12 806,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc. 0% prowizji Idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem Skontaktuj się i zarezerwuj dogodny termin prezentacji Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 250 zł57,12 m² 20 995,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

232 470 zł50,20 m² 4 630,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom modułowy Villa Alfa -50,2 m2 ,8MX6M ,komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł196,70 m² 4 550,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Twój dom z ogrodem w Tczewie - przestrzeń dla rodziny i spokój na lata Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,7 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²18 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia, powierzchnia około 18m2, lublin, konstantynów Pomieszczenie socjalno-gospodarczy oraz toaleta w częściach wspólnych, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! 2 niezależne pokoje! unikatowo niski czynsz! 270zł! balkon W formie galerii korytarzowej! centrum blisko politechniki I stadionu! ogrodzony parking dla mieszkanców!.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł65,05 m² 9 500,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry Mam do sprzedania nowe mieszkanie w Rymanowie na nowym osiedlu "rymanowskie Wzgórze". Mieszkanie w pełni umeblowane. Dodatkowo komórka lokatorska i piwnica oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł170,80 m² 3 799,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

AD Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka gruntu z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Błoniu. Cena do negocjacji - zakup bez kredytu Nieruchomość stanowi przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł467,20 m² 12 842,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż 4 kondygnacyjną kamienicę mieszkalno-usługową przy ul. Groszowej w Jeleniej Górze! Kamienica położona w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,65 m² 15 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, ząbki, ul. Andersena 1e - bez prowizji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,65 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

258 720 zł1 078 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka kożyczkowo-rzym między dwoma jeziorami Przepięknie położona działka pomiędzy dwoma jeziorami. Widok na dwa jeziora. Działka sucha i nasłoneczniona. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195,85 m² 5 611,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 134,21 m2 (powierzchni całkowitej 195,85 m2 ), zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 1500m2 , usytuowany przy w Rykoszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł782 m² 345,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Radzionków Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Radzionkowie, bezpośrednio na granicy z Bobrownikami, w spokojnej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²320 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 320 m zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Szydłówek Górny w Kielcach. Lokal składa się ze strefy sprzedaży/usług.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu położonego w Radomsku przy ulicy Reymonta. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł420 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Jeleśnia- dwa domy o łącznej pow.ok. 400 m2 pierwszy dom z 2017 roku w skład, którego wchodzi hall, salon, kuchnia, jadalnia 2 łazienki, 4 sypialnie ,kotłownia. Drugi dom z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

793 720 zł198,43 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 198 m2 -4. kondygnacja w prestiżowej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej 8 w Koszalinie Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dużego, przestronnego lokalu biurowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 502 zł50,62 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,34 m² 5 891,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 37,34 m , położonego w spokojnej i zielonej części Mysłowic w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 959 m² 7,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona działka rolna wśród okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 500 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1500m2 położona około 5 kilometrów od Gryfic, rotnowo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 568 m² 274,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum miejscowości Dębnica Kaszubska o powierzchni 0.1568 ha przy ulicy Ks. Antoniego Kani

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka w Blachowni przy ul Konopnickiej Działka nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ani Warunków Zabudowy Powierzchnia działki 3000m2 szeroka około 18m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 402 m² 213,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealnie usytuowana działka znajdująca się w miejscowości Kamionka przy ulicy Słowiczej. . Kamionka to spokojna miejscowość znajdująca się pomiędzy Wągrodnem, a Jaroszową Wolą,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88,80 m² 7 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Częstochowy! Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o metrażu 88,80 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

695 202 zł63,78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest częścią kameralnego, nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Budynek ma zaledwie 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jeleniej Górze - osiedle Czarne. Pierwsze dwa segmenty nowopowstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 511 692 zł155,38 m² 9 729 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z trzech 2- pokojowych mieszkań o łącznej powierzchni 155,38 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 108 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę. Działka o numerze 27/2 położona jest w Sucholaskach gmina Wydminy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48 443 m² 20,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Co jest dla inwestorów najlepszym pomysłem na lokatę kapitału? Coś na czym nie stracą. A co jest jeszcze lepszym pomysłem?! Coś na czym mogą zarobić. I to właśnie chcę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy drewniany domek 35 m z dużym tarasem i ogrodem - Twoje miejsce spokoju i relaksu! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a codzienny stres zostaje daleko za.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł12 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajem pokoju bez kaucji zwrotnej i bez dodatkowych opłat za media. Do wynajęcia 12 metrowy pokój, jedno lub dwuosobowy w domu wolnostojącym, ul. Tadżycka, warszawa Wawer Międzylesie. 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wynajem w bardzo dobrej lokalizacja. Do wynajęcia lokal o powierzchni 70m2 z możliwością połączenia go z sąsiadującym lok. o pow. 50m2 Komunikacja : -blisko.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł55 m² 7 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko u nas! Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,28 m , w sercu miasta, przy ulicy Poznańskiej 8. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dom murowany z lat 80 XX wieku o powierzchni ok. 200 mkw położony w Górze Motycznej.Budynek budowany metodą tradycyjną.