Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

679 000 zł128 m² 5 304,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście. Zwróć uwagę na na ofertę, której atrakcyjność docenisz tylko podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Formalnie jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,53 m² 11 937,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,53 m 2 położonego na nowoczesnym i spokojnym osiedlu Stawki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł140 m² 2 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na sprzedaż | 90,38 m | Dębogóra, gm. Widuchowa Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym (bliźniak) z odrębnym wejściem, położony w miejscowości Dębogóra,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wyjątkowy dom Z ogrodem inwestycja, która się opłaca | wrocław, poświętne Dom o powierzchni 250 m , usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce, oferuje komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 000 zł280 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Żelechów piękna posiadłość na sprzedaż. Działka o powierzchni 6000m2. Podzielona na trzy mniejsze 1822m2, 1997m2 i 2055 m2. W całości ogrodzona i zagospodarowana. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł897 m² 256,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom, które łączy miejską wygodę z kameralną okolicą? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Działka położona przy ul. Wąskiej w Łomży to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

III etap alei myśliwskiej już W przedsprzedaży! Rzeszów, ul. Mysliwska Atrakcyjne warunki cenowe - liczba mieszkań w cenach promocyjnych jest ograniczona! Nowe możliwości, nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,85 m² 11 705,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł149 m² 9 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nieruchomość Dom o całkowitej powierzchni 149m2 w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz w Wycinkach Osowskich! Na parterze znajduje się wiatrołap (3m2), gabinet (8,46m2)salon.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł43,52 m² 13 901,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław, smolec, ul. Topolowa. Nowe, wykończone mieszkanie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi i dużym ogródkiem - Przestronny układ mieszkania z ogódkiem 68 m2 - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 300 zł52,26 m² 14 184,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na kameralnym zamkniętym osiedlu o powierzchni 52.26 m2 z 2,46 m2 balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, garderoba,kuchnia, łazienka, przedpokój, wc. Instalacja elektryczna , hydrauliczna i piony wymienione. Centralne etażowe. Do lekkiego remontu według uznania.

Szczegóły ogłoszenia

96 500 zł250 m² 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Witam, nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno gospodarczym do rozbiórki lub generalnego remontu,ładna działka na terenie prąd woda teren ogrodzony spokojna okolica zapraszam,na wszelkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł531,16 m² 4 424,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż wielofunkcyjna nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł81,76 m² 8 317,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,76 (użytkowej 77,76m2) na bydgoskiej Osowej Górze (tzw. dolny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,30 m² 6 673,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Źródłowa To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 200 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja: myślenice/ Sienkiewicza (ok. 900m od Rynku w Myślenicach) ok. 22 km na południe od Krakowa - widoczne z Zakopianki, prawie przy drodze krajowej nr 7 Kraków - Zakopane (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł758 m² 29,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 150 m²

Od 1995 r. nieruchomość była wykorzystywana na cele działalności handlowej - lokalizacja rozpoznawana przez klientów od ponad 30 lat Działka gruntu o łącznej powierzchni 8137 m2, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Zakrzów, ul.Zatorka, oddzielna kuchnia, 2 MP MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ. Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Zatorskiej na cichym, spokojnym osiedlu. Dwa miejsca postojowe. Polecamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,70 m² 7 319,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Duże 2 pokoje 57 m | balkon | potencjał aranżacyjny | Leśna Dolina Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,7 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym, nowo wybudowanym bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najchetniej zamiana na dom wyłącznie w Goleniowie - rozważę każda propozycję również blizniak, tańsze, droższe możliwa dopłata. Idealna Lokalizacja w centrum wsi Białuń 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 440 zł40,52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,52 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł663 m² 7 390,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Unikalna nieruchomość z długą i ciekawą historią. Historyczny budynek z 1780 r. - pierwotnie młyn, następnie pełnił funkcje gościńca i karczmy, młyna i domu. Obecnie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł236 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:837 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do zakupu komfortowy : Dom z 2016 roku wolnostojący , parterowy z poddaszem ( bak podpiwniczenia ) powierzchnia całkowita 236,45m2 Powierzchnia parteru ok.110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 678 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł3 466 m² 1 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł94,61 m² 14 258,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwa mieszkania 2 pokojowe, tzw. dwupak 2 x 2 pokoje, 2 łazienki, balkon i loggia. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, duże komfortowe 4-pokojowe lub nawet.

Szczegóły ogłoszenia

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 pcc 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, nowoczesny standard i realną okazję cenową? Ta oferta może zniknąć szybciej, niż.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem z widokiem na morze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 950 zł61 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem (81,4.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł208 m² 10 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Idealny, nowy dom budowany dla siebie! tuż pod trójmiastem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Chwaszczynie - gmina Żukowo powiat Kartuzy. W cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą w pobliżu Łąk.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 456 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę w miejscowości nadmorskiej Śmiechów o powierzchni 1456m2 działka rolna o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowa. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł62 000 m² 24,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: ośrodek wypoczynkowo-agroturystyczny I miejscowość Sieczka I 6,2 ha I Ogromny potencjał inwestycyjny Atuty: duży, ogrodzony teren - z możliwością dalszej zabudowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 zł65 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 65 m/kw bezpośrednio od właściciela. Szukasz przestronnego gotowego do wprowadzenia mieszkania ze świetną lokalizacja. To jest właśnie to! Obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 520 zł55,23 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,08 m² 8 169,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07m2 usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.