Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

292 320 zł1 008 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w Kurowicach, gmina Brójce o powierzchni 1008 m z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 204 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 32,04 ara , położona w miejscowości Pantalowice (gmina Kańczuga, powiat przeworski, województwo podkarpackie). Działka widokowa, położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł48 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone, ursynów, ul. Romera 10. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 300 m² 60,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej w Skotnikach gmina Ozorków. Działka ma powierzchnie 1300 m2. Możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

812 993 zł54,08 m² 15 033,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 326 m² 490,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka rekreacyjna z domkiem wysoki standard sauna jacuzzi jezioro Wprowadzenie Prezentujemy świetną działkę rekreacyjną o powierzchni 1326 m z domkiem o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 010 m² 63,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Krępsko w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzięki bliskości Goleniowa mamy miasto na wyciągniecie ręki, a latem możemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł118,90 m² 11 354,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o imponującej powierzchni 118,9 m , usytuowane na 3. i 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku bez windy, na osiedlu Projektant. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 48,89 m2, wraz Z tarasem O powierzchni 25 m2, 0/V,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , zlokalizowany w Bartodziejach w pow. Jastrzębskim. Lokalizacja: lokalizacja tego domu to kolejny atut. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70,50 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Zwierzęta nie są akceptowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 223 zł48,35 m² 22 259,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł250 m² 1 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 966 m²

Dom parterowy z budynkami gospodarczymi-Buszkowice gm. Ścinawa. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, dwa budynki gospodarcze oraz wiata. Całość położona na 20 arowej ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

85 437 zł863 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W nowej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w drugiej linii zabudowy, z własną drogą, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 863 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł1 500 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Michałowicach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące bądź zabudowę bliźniaczą. Nieruchomość położona na terenie objętym mpzp , media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego w Rumii, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon i zejściem do przydomowego ogródka, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,50 m² 7 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy do zakupu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku, który zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej w Sokołowie Podlaskim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł164,20 m² 7 302,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy projekt /domy Wolnostojący Parterowy z Garażem Dwustanowiskowym/ Projekt wykonany na indywidualne zamówienie kierowany w najbardziej wysublimowane gusta klientów/ Projekt zachwyca /.

Szczegóły ogłoszenia

13 986 000 zł42 000 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 4 ha, wymiary działki 433x92 Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 400 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedanie nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego centrum handlowego. Działka ma powierzchnię 24 arów, jest w kształcie prostokąta o szerokości ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82,66 m² 7 016,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Kleszczowie Prezentuję do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim , położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Żor - Kleszczów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szkocja,kujawsko-pomorskie

95 000 zł875 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną przy ścianie lasu W szkocji sprzedam. Do sprzedaży działka budowlana w Szkocji przylegająca do ściany lasu o pow. 875 m2 w kształcie prostokąta 21 x 40,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Home Space Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, dzielnica Pobitno, przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni 75 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 111 zł42,61 m² 11 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Warnowska

Wisełka,zachodniopomorskie

1 800 000 zł151,62 m² 11 871,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Dom na sprzedaż - Wisełka, gmina Wolin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Wisełka, w gminie Wolin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł14 749 m² 474,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź - Aleksandrowska | 2 działki inwestycyjne łącznie 14 749 m | wz na halę, stację paliw, wniosek na pawilon handlowy Wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwie sąsiadujące działki.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy prawo korzystania do działki o powierzchni ok. 3ary położonej na terenie ogródków działkowych w Krośnie. Na działce posadowiony jest drewniany domek rekreacyjny. Działka zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł245,56 m² 7 533,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje przestronny, przytulny i funkcjonalnie rozplanowany, gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Ciszyca w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tykocin,podlaskie

699 000 zł1 312 m² 532,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tykocin to jedno z najpiękniejszych miast Podlasia, gdzie czas zatrzymał się w miejscu. Z Warszawy (170 km) jedzie się tu niecałe dwie godziny. Białystok oddalony jest o 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 776 m² 393,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,50 m² 11 320,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków - Kazimierz - wyjątkowe mieszkanie z możliwością powiększenia. Topowa lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia: kawalerkę o pow. 25,5m2. Położona na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Szkolna, ścisłe centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²350 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

(english version below) Do wynajęcia 350m2 budynek biurowo-usługowy z parkingiem! - łagiewniki/borek Fałęcki! lokalizacja: budynek znajduje się tuż obok Galerii Bonarka i Zakopianka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł77,01 m² 17 789,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m , uzbrojona w prąd, położona na nowoczesnym osiedlu w Rakowiskach pod Białą Podlaską. To miejsce wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35,78 m² 5 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w Pszowie przy ulicy Juranda, powierzchnia użytkowa 35,7 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

245 280 zł17,52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim Śródmieście / Grzegórzki, kraków Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 15,64 m , położoną w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedaży dwu poziomowe mieszkanie w miejscowości Ciche mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym posiadającym wspólnotę mieszkaniową mieszkanie ma 70 mkw.