Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 062 zł30,09 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Wiślana w Bydgoszczy, w sąsiedztwie przepięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 242 zł30,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 185 zł30,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

300 000 zł13 200 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński) Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł110,50 m² 18 004,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękny apartament | 110,50 m | Kabaty, ursynów, warszawa | 0% prowizji Na sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł226 m² 2 915,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Brb Nieruchomości na przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w stanie surowym, otwartym z w pełni uzbrojoną działką w Szpetalu Górnym. To wyjątkowy dom jednorodzinny realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł137,05 m² 6 566,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:luty 2027

Nowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na granicy Marek i Warszawy. Każdy segment ma 136 m powierzchni, co daje ogromną swobodę aranżacji. Użytkowe poddasze możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł137,05 m² 6 566,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł137,05 m² 6 566,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, narożne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rynek- kotlarska/tuż przy uniwersytecie wrocławskim blok/ media miejskie/ dogodne parkowanie przy budynku budynek usytuowany W cichym jak na tę lokalizację miejscu, otoczony licznymi drzewami co.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 917 m² 128,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym Potencjałem Idealna pod Wymarzony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 932 zł70,36 m² 18 233,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 699 zł91,05 m² 21 358,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech komfortowych sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 016 zł47,57 m² 20 874,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł6 275 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które szukają dużego metrażu pod budowę domu - bez sąsiadów! Na sprzedaż płaska parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta 26x173, o pow. 6275 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł37,98 m² 4 634,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m ul. Morcinka spokojna, zielona okolica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 198 m - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,81 m² 4 324,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne M4 z dużym balkonem i pięknym widokiem - Pszów, os. Kościuszki! Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone na najwyższym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 860 zł649 m² 153,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 6491209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m - Centrum Na sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,19 m² 9 856,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, ponad 48 m w kamienicy (2. piętro) - Leśnica, boczna uliczka w okolicy ul. Średzkiej To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 660 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko Hektar Gruntu w Urokliwej Okolicy Las, cisza i Prywatność! Działka 9660 m z idealna opcja pod wille w spokojnej okolicy. Potężna powierzchnia działki daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł43,40 m² 14 631,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

479 150 zł1 369 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1369 m - Ochojec - top lokalizacja To jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port popowice | wysoki standard | W pełni rozkładowe | 2 miejsca postojowe dostępne od kwiecień 2026 .ale również do indywidualnego ustalenia Polecam do wynajęcia wysokiej jakości 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

739 990 zł187,60 m² 3 944,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

- dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 maja Informacje podstawowe: - dom z ok. 1930 roku, po licznych remontach w ostatnich 5 latach - powierzchnia: ok. 130 m (parter) + ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 218 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyszogród na pograniczu Z bogusławicami/ spokojna okolica/ działka oddalona od głównej ulicy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3218 m2 o płaskiej równej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej. Opis budynku: rok budowy: 2022 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,03 m² 4 995,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4, 60 m - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + garaż Funkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jasionce, w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł39,33 m² 5 822,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane M2 na parterze z balkonem - Radlin, ul. Irysowa! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,33 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł104,43 m² 6 118,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Gościcinie miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

89 m z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry - Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m , stanowiące 1/2 domu z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal - Wrocław, ul. Traugutta | Inwestycja Develia - Traugutta Vita Na sprzedaż lokal w nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

259 990 zł49,76 m² 5 224,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 46,7 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą (od poziomu "0") przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38,64 m² 4 917,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne M3 dla pary, kawalera lub pod wynajem! Na sprzedaż 2-pokojowe odświeżone mieszkanie(38,64 m2) w Centrum Rydułtów! Mieszkanie jest po odświeżeniu wszystkich ścian, dzięki czemu nowy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45,97 m² 3 893,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Genialna oferta "na start" lub dla rodziny! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(45,97 m2) na parterze przy ulicy Solskiego! Nieruchomość posiada świetny układ z nieprzejściowymi pokojami oraz dużą.