Nieruchomości

239 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 690 000 zł133 m² 12 706,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość z końca lat 90-tych w bardzo dobrym stanie, wg. Mpzp jest w możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom jednorodzinny, z aneksem kuchennym, spiżarnią, trzema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

o nowych ogłoszeniach

1 270 000 zł203 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Siedlęcinie (gm. Jeżów Sudecki), zaledwie kilka minut od Jeleniej Góry, bez remontów, bez ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

2 028 960 zł16 908 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1,69 ha z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49,80 m² 11 345,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 49,80 m2, mieszczącego się na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł75,28 m² 10 108,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Kamienica z duszą i technologią przyszłości zamieszkaj przy Strzeleckiej 27 Znasz to uczucie, gdy przekraczasz próg budynku i nagle czas zwalnia, a Ty czujesz, że historia ma Ci coś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 294 zł70,07 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 70,07 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 169 zł63,49 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 63,49 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój i łazienkę. Na poddaszu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 625 zł78,90 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 78,90 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł950 m² 125,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w spokojnej wsi Liniewo , przy ul. Topolowej. Idealna propozycja dla inwestora lub osób planujących budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 220 m z potencjałem inwestycyjnym i egzotycznym ogrodem - Kraków, kostrze. Szukasz domu, który oferuje coś więcej niż tylko metraż? Ta nieruchomość w zielonym Kostrzu to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł266 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przestronny dom wolostojący do remontu Z ogrodem, tarasem 51 M2 I sałną kraków kliny Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Wolnostojący na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł123,20 m² 5 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ma przyjemność przedstawić mieszkanie, które łączy w sobie przestrzeń domu , wygodę życia w mieście oraz rzadko spotykane atuty, takie jak prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł91,06 m² 7 236,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj , pragnie przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , posadowionego na pierwszym piętrze budynku w Karpaczu. Lokal o powierzchni 91m2 , składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,89 m² 13 816,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,90 m² 9 229,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 64 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł65,04 m² 9 209,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 65 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł59,42 m² 9 744,19 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom o powierzchni 59 m2 z większym ogrodem to propozycja idealna zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Wyjście do ogrodu jest bezpośrednio z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

o przestronne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ma 59,64 m i znajduje się na 1. piętrze. Nr księgi wieczystej le1u/00054850/0. Oferuje mieszkanie z wyposażeniem, w tym meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem Witnica, ul. Kostrzyńska Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w spokojnej części Witnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 050 000 zł14 523 m² 278,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:14 523 m²

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "złoty Sen" to wyjątkowy obiekt położony w malowniczej części Dolnego Śląska, w miejscowości Złotniki Lubańskie, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie przy ulicy Wszystkich Świętych o wysokim standardzie działające do tej pory jako mieszkanie na wynajem krótkoterminowy. Umeblowane cena za to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,65 m² 10 363,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,65 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w cichej i spokojnej okolicy. Lokal wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,84 m² 10 471,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację pięknego i zadbanego mieszkania 2-pok. na zamkniętym osiedlu pod lasem w Kartuzach. Prezentacja odbędzie się w środę 13.05.2026r. Proszę o telefoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

93 450 zł890 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: obra, gmina Wolsztyn, powiat Wolsztyński. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1097/14 Powierzchnia działki: 890 mkw. - kształt w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł167,64 m² 5 637,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą inwestycję Dworskie Zacisze. To nie są po prostu domy. To przestrzeń, która definiuje komfort na nowo. Dlaczego warto zamieszkać w Dworskim Zaciszu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 672 zł45,84 m² 13 234,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł93,98 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zakochasz się w tym mieszkaniu od pierwszego wejrzenia Są nieruchomości, które mają po prostu metraż i standard. I są takie, które mają duszę to właśnie jedna z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł13 200 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński) Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł110,50 m² 18 004,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękny apartament | 110,50 m | Kabaty, ursynów, warszawa | 0% prowizji Na sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł226 m² 2 915,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Brb Nieruchomości na przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w stanie surowym, otwartym z w pełni uzbrojoną działką w Szpetalu Górnym. To wyjątkowy dom jednorodzinny realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, narożne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rynek- kotlarska/tuż przy uniwersytecie wrocławskim blok/ media miejskie/ dogodne parkowanie przy budynku budynek usytuowany W cichym jak na tę lokalizację miejscu, otoczony licznymi drzewami co.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 917 m² 128,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym Potencjałem Idealna pod Wymarzony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł6 275 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które szukają dużego metrażu pod budowę domu - bez sąsiadów! Na sprzedaż płaska parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta 26x173, o pow. 6275 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł37,98 m² 4 634,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m ul. Morcinka spokojna, zielona okolica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 198 m - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,81 m² 4 324,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne M4 z dużym balkonem i pięknym widokiem - Pszów, os. Kościuszki! Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone na najwyższym piętrze niskiego bloku.