Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 690 000 zł190 m² 8 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 1229 m , zlokalizowany w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Turniejowa, podgórze Duchackie | 67 m | wysoki standard | pierwszy najemca Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł39,02 m² 11 506,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne i Przytulne Mieszkanie 39m2 Zapraszamy do zakupu pięknego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 39m2, gotowego do zamieszkania od zaraz. Lokal został urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,10 m² 19 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Nowe 4-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Żabianka, ul. Subisława - 58,28 m - parter. Bliskość plaży, komunikacji miejskiej, uczelni. Idealna propozycja dla inwestora który chce ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji Apartamenty Nałęczowska o podwyższonym standardzie. Mieszkanie o metrażu 53 m2, składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł739 m² 5,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje do dzierżawy grunt o powierzchni 739 m2 położony w Gdańsku Oliwie przy ul. Leona Droszyńskiego, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł259,40 m² 2 694,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

murowane z bloczków z betonu komórkowego gr. 12 i 24 cm ławy i stopy fundamentowe betonowe wylewane z betonu C20/25 zbrojone ściany fundamentowe murowane z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 600 zł43,41 m² 10 679,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz | 43,41 m | miejsce postojowe w cenie | ul. Potockiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma mieszkaniami i garażem Dobromierz Na sprzedaż oferuję nieruchomość mieszkalną w Dobromierzu, idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł18 108 m² 22,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferowany jest kompleks pięciu działek o łącznej powierzchni 1,8108 ha, położonych w miejscowości Mała, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 100 m² 65,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzerzęczyce, gmina Kłomnice, przy ulicy Pogodnej. Powierzchnia: ok. 1100 m Wymiary: ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

691 800 zł3 459 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową składającej się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 34,59 ar. Działki położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł450 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł213 m² 3 281,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Dom z dużą działką w spokojnej okolicy Budziszewice Szukasz miejsca, w którym cisza, przestrzeń i wygoda codziennego życia idą w parze? Ten dom w Budziszewicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 35 minut autem do ścisłego centrum Gdańska; - malownicza okolica; - ciche i spokojne miejsce. - 1400 m do Jeziora Przywidzkiego Dużego - Dojazd drogą utwardzoną lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

30,17 zł/m²116 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu obszerny lokal biurowy z miejscami parkingowymi na posesji. Szybki wyjazd na dtś Lokal idealny na biuro projektowe, księgowe, prawne itp. Znajduje się na wysokim parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł146 m² 9 582,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy parterowy dom z garażem w centrum Ciechocinka- wykończony i umeblowany - do zamieszkania. Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, parterowy, oddany do użytku w 2022r. położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł84,13 m² 8 558,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - świetna cena! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 449 000 zł107 m² 41 579,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa willa nad morzem - prestiżowa lokalizacja w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 003 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Osowiec gmina Sicienko. Działki o powierzchniach 1003, 1015m2 położone przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

8 928 zł288 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 288m2, północna cześć miasta Lublin. Cztery bramy wjazdowe z poziomu "0" o wymiarach (szer.) 2m x 2,5m, Wysokość hali 5m; Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł727,70 m² 2 363,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferujemy na sprzedaż, bardzo dobrze utrzymany budynek produkcyjno -magazynowy, zlokalizowany w cichej okolicy, w gminie Wodzierady, z dogodnym dojazdem do pobliskiej trasy S14. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 112,24 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców 11 w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60,37 m² 7 454,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ostatni dom na osiedlu na sprzedaż - murowaniec, gmina białe błota! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Murowaniec.

Szczegóły ogłoszenia

59,32 zł/m²505,70 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu zlokalizowanego w Krakowie przy Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego 3 (obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,19 m² 7 184,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży urządzonego, przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,19 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 428 m² 420,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1428 m2 w Maryninie koło książenic/grodziska Maz. Działka przy utwardzonej drodze gruntowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł50 m² 25 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kamienica 1937 | po generalnym remoncie | parking na zamkniętym podwórzu To nie ai, to piękne i słoneczne mieszkanie po remoncie! Są mieszkania, które spełniają oczekiwania. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 100 m² 186,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Ojrzanów Oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m (wymiary ok. 39 139 m), położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Do wynajęcia fajny lokal handlowo-usługowy w super lokalizacji o pow.63,0 m2 z możliwością powiększenia do 114,0m2. Lokal znajduje się w budynku ,w którym zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł270 m² 2 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Prezentujemy Państwu dom z eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem przystosowanym do zamieszkania 2 rodzin a może prowadzenia działalności gospodarczej? Usytuowany jest na około 6-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł39,60 m² 7 320,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. piętro idealne miejsce na nowy początek! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,6 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu M. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł246 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny Apartament 246 m2 z Tarasem, 2-poziomowy | Zielona Etiuda | Basen, spa, siłownia | Wrocław - Krzyki Do wynajęcia unikalny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 246 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego bloku z 2011 roku, przy ul. Wiadukt w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zakopane,małopolskie

2 890 000 zł216 m² 13 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedania przepiękny, drewniany dom w regionalnym stylu. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości w Gliczarowie Górnym - jednej z najwyżej położonych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 902 m² 130,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczy kompleks działek budowlanych, położony na Mazurach Garbatych nad Jeziorem Dworackim, w miejscowości Dworackie, gmina Świętajno, powiat olecki. Wszystkie działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posesja z potencjałem z dużą zadbaną działką. Posiadłość z tradycyjnym domem wolnostojącym, stawem, ogródkiem, licznymi drzewami, krzewami, ogródkiem, dużym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:841 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom wraz z budynkiem gospodarczym w malowniczej miejscowości Spychowo która jest otoczona lasami i jeziorami. Dom o powierzchni użytkowej 300m2.