Nieruchomości

240 126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,43 m . Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,80 m² 5 817,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,8 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku z lat 80. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,40 m² 54,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych! Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,65 m² 13 173,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Warszewo, szczecin. Bezpośrednio od ulicy Podbórzańskiej, bez konieczności okrążania osiedla. Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

125 000 zł13 570 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,357 ha, położona w miejscowości Radziemice, zaledwie około 600 metrów w linii prostej od Urzędu Gminy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 850 zł67,30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Strzelców 28 to nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w zielonej części krakowskiego Prądnika Czerwonego. Projekt łączy elegancką architekturę, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko W naszym biurze! najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nieumeblowane (za wyjątkiem kuchni), dwu pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku w Kościanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 684 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio - działka budowlana 3684 m2 w naprawdę wyjątkowej lokalizacji. Las, łąki, rzeka, staw kąpielowy z prywatną plażą, dostępny dla mieszkańców, rezydencjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46,27 m² 15 539,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,27 m2 położone na ostatnim, 3-piętrze w budynku z cegły wzniesionym w 1956 roku przy ul. Krzywy Zaułek w Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 340 zł9 218 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie stacji Paliw Shell w Augustowie, duży kształtny prostokąt o wymiarach 45 m x 222 m, atutem są dwa wjazdy na działkę. Działka jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł130 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nowoczesny segment - Kraków Nowa Huta Lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, łącząca spokój podmiejskiej zabudowy z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta inwestycyjna - kamienica W centrum bielska-białej Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej w Bielsku-Białej. Trzy minuty na nogach od Ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 468 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.