Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Stramnica

Stramnica,zachodniopomorskie

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 129 m²

Dom pod Kołobrzegiem na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 3.129 m2, znajdujący się w Stramnicy, jedynie 5,5 km od Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu i 6 km od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł566,70 m² 635,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek starego browaru w Końskowoli przy ul. Pożowskiej. Na parterze budynku są trzy pomieszczenia (łącznie około 185mkw) - główna sala (169mkw) - wiatrołap (10mkw) - schowek (6mkw) Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

93 850 zł3 754 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość przyłącza elektrycznego i wodociągowego, las w okolicy

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł52,07 m² 11 522,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 52,07m , położona w miejscowości Jantar w odległości 700m od morza. Do nieruchomości należy ogródek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo -usługowy w świetnej lokalizacji przy ul. Szosa Lubicka. Całkowita powierzchnia lokalu to 160m2, wysokość 3,10m-3,60m. Przestronny lokal użytkowy na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Piaskowa Góra | Gotowe do zamieszkania | Możliwość dokupienia garażu Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,30 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zabrze ul: chełmońskiego 23 2 pokoje bardzo blisko sccs Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38,34 m² 4 668,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla osób ceniących życie w mieście w otoczeniu gór i lasów z dala od zgiełku. Wałbrzych - miasto usytuowane na południowym - zachodzie Polski w kotlinie, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English :) Bezczynszowe duże 2 pok. 58 m , 2 piętro, stare miasto/kleparz, ul. Długa 47 Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 2 niezależne duże pokoje, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 502 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka. Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od czerwca 2026. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Dodatkowo miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Widok na dwie strony świata. Położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63. Kluczowe informacje: - lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (przedmieście Oławskie) - Poziom: 1 (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Rakowickiej, w prestiżowej inwestycji "steam.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł16 790 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat: pajęczański (łódzkie) Gmina: nowa Brzeźnica Obręb: brzeźnica (0008) Numer działki: 6870,   m2 z czego ok. 3100 m2 objęte mpzp 6899- 2292 m2 łącznie 16 790 m2 Główne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,70 m² 9 421,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie wraz z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni 65,7 m , położone na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w Skawinie przy A4. Dostępne powierzchnie od 5000 mkw. lub więcej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu. Najważniejsze atuty: - 319 m na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw - przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł7 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 70 arów - zgłobice, gmina tarnów - koncepcja 5 bliźniaków (10 domów) (bez prowizji od klienta kupującego) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 060 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3060 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na lasy. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł15 789 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj potęgę natury w mieście. Ta gigantyczna, 1,5-hektarowa działka przy Al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej to rzadka okazja na posiadanie własnego, prywatnego rezerwatu zieleni. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 067 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze ul. Piekarska | Działka inwestycyjno-budowlana 1067 m Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,30 m² 9 833,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m (powierzchnia całkowita z piwnicą wynosi 88,97 m ), zlokalizowane na wrocławskim Zakrzowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z pierwszej połowy XIX wieku, położone bezpośrednio w rynku w Oleśnicy. Budynek objęty ochroną konserwatora zabytków, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 648 zł29,13 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 54,95 m2 składające się z 3 przestronnych pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Do lokalu przylega duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonym niezależnym mieszkaniem oraz z dużym budynkiem gospodarczym-garażem. Przedmiotem oferty jest rozbudowany i wyremontowany przedwojenny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 936 zł61,34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł270 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Oferta na wyłączność biura! Luksusowy dom z garażem dwustanowiskowym oraz basenem w Żorach-Baranowicach! Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 212,40 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł35 m² 11 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kompaktowe mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1995 roku. Nieruchomość stanowi dobrą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł118,38 m² 28 890,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Żoliborz | ul. Przasnyska | 118,38 m | 6 piętro Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany na 6 piętrze prestiżowego osiedla splace na warszawskim Żoliborzu. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32,93 m² 4 706,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 34,29 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,60 m² 10 050,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko W pepperhouse! atuty: - loggia z widokiem na zieleń, idealna na poranną kawę - oddzielna, duża kuchnia z oknem - spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,80 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8 m . Lokal mieszkalny składa się z : - 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

688 360 zł78,50 m² 8 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, niemal 79-metrowe mieszkanie położone w samym sercu Łodzi, przy ulicy Rewolucji 1905 roku. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia od zaraz pięknie wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska! lokalizacja: inwestycja Młyny Mogislka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł891 m² 1 346,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferta sprzedaży kamienica, ul. Mickiewicza, przemyśl Na sprzedaż kamienica o funkcji mieszkalno-usługowej, położona w centralnej części Przemyśla, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł1 342 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.944056, 21.079250 Ławki, ul. Czarująca Numer Ewidencyjny 79/50 Media Prąd - przy granicy działki Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł80,42 m² 7 199,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowa inwestycja - Nowy Świat koło Sulechowa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji położonej w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy - w miejscowości Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł62,81 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze bloku w spokojnej części Osowej Góry w Bydgoszczy. Powierzchnia po podłodze to ponad 120 m . Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w luksusowej rezydencji na ulicy Tartacznej. Inwestycja wyróżnia się idealną lokalizacją w centrum miasta. Pobliskie punkty orientacyjne: kościół Św. Brygidy - 250.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach