Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 800 zł66 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio od właściciela - bez prowizji Przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m . Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

478 500 zł29 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 29m2 usytuowaną na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy z lat 70. Kamienica przeszła gruntowną rewitalizację w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3piętrze w niskim IV piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy ulicy Obrońców Wybrzeża 3. Apartament: prezentowany apartament o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł4 471 m² 3,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki rolno-leśne w Puchaczowie. Wykaz działek: nr 1390 - działka rolna o powierzchni 33 m2, wymiary: 2,68 x 14 m, nr 1575 - działka leśna o powierzchni 1100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł88 m² 20 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dolny Sopot - 300 m od plaży | Lokal użytkowy + mieszkanie Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości typu 2 w 1, obejmującej: lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość o łącznej powierzchni 130 m obejmuje również.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

949 000 zł117,89 m² 8 049,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na przedmieściach Koszalina. Prezentujemy dom z 2017 roku o powierzchni użytkowej 117,89 m2, położony na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł47 m² 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej inwestycji przy Grzybowskiej 37 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom premium w zielonej części Mysłowic Wesoła | 146,78 m | nowoczesne technologie | 1 150 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m ul. Dzielna (śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum polin Mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 151 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową o powierzchni 1151 m2 położoną w Łęcznej - Kolonia Trębaczów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł16 430 m² 139,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 14 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Uniszowicach z wydzieloną drogą o łącznej powierzchni 16430 m2. Działka nie objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 240 zł43,62 m² 19 790 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z 3 osobnymi położone przy ul. Łużyckiej 69. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Istnieje wcześniejsza możliwość umówienia się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 620 m² 1 160,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż piękna, duża nieruchomość pod inwestycje. Nieruchomość: budynek o powierzchni ok. 3 350m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 3 620m2 przy drodze krajowej 30.

Szczegóły ogłoszenia

24,42 zł/m²86 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal biurowy o całkowitej powierzchni 86 mkw. składa cy się z 3 pomieszczeń biurowych, przedpokój, wc, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

84,62 zł/m²13 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal handlowo - usługowy o całkowitej powierzchni 13 1mkw. Zlokalizowany przy głównej ulicy dzielnicy Pogoń w Sosnowcu ul. Orla 24.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46 m² 12 804,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 400 m od plaży | gotowe do zarabiania | 3 pokoje | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Ustce przy ul. Słowiańskiej 37/4, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Poklatki

Poklatki,wielkopolskie

509 000 zł70 m² 7 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Poklatkach, narożny segment z dużym ogrodem aż 147,1 m - Twój nowy komfortowy dom już w maju 2026! kupujący nie płaci podatku pcc! W tym.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 166 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! - wyłączność. Na sprzedaż piękna działka budowlana w Krępcu o powierzchni 1166 m2. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 20mn - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²660 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwupoziomowy lokal użytkowy - parter i wysokie przyziemie z oknami. Aktualnie powierzchnia podzielona na 15 dużych pokoi, plus łazienki z 7 kabinami prysznicowymi, 7 osobnych wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł48,21 m² 13 047,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania Oferuję atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 48,21 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł2 573 m² 115,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy - Ręboszewo, gm. Kartuzy | 300 m od jeziora Brodno Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2 573 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:968 m²

Agent prowadzący: mirosław Zięba   reprezentacyjna rezydencja W topowej lokalizacji! Ustroń - do sprzedaży komfortowa rezydencja o pow. użytkowej około 200 mkw i położona na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 451 m² 137,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 1 451 m - Wdzydze Tucholskie (gm. Karsin) Marzysz o własnym domu, w otoczeniu natury, w pobliżu malowniczych jezior, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

53,64 zł/m²36 m² 1 931 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny, ustawny pokój biurowy o powierzchni 36,43 m2. Pokój biurowy wyposażony w klimatyzację. Dostęp 24 h, duży parking samochodowy, rampa. Koszt wynajmu 1930,79 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 495 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładne dwie działki po 1495m2 położone w miejscowości Siestrzeń , gmina Żabia Wola. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Można zbudować :.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł203 337 m² 108,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z 19 działek o łącznej powierzchni 203 337 m2 ( 20,33 ha) zlokalizowany w miejscowości Kłoda (gm. Kurów, powiat puławski).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Westate Włochy prezentuje - 2-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Żytnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł350 m² 1 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy w pełni funkcjonalny, 3-kondygnacyjny budynek podzielony na cztery niezależne mieszkania oraz część usługowo-biurową, idealny pod wynajem. Wszystkie mieszkania są aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł87,15 m² 7 791,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 87,15 m , położony przy ul. Imbirowej 19a w Skowarczu. Nowoczesna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone przy ul. Widok 39 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł100 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Agnieszki Rząsy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania pisemnych ofert w otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam Wynajmę mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku usługowym na którym na parterze są magazyny i drobne działalności gospodarcze wynajem możliwy tylko dla jednej osoby lub pary bez.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem - 48 m , parter, przy głównej drodze | Stężyca Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 48 m , położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: ->zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor). ->sypialnia (zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł210 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy położony w Warszawie na Białołęce. Dom z potencjałem, do własnej aranżacji, z dobrą komunikacją (4 autobusy miejskie). Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

62,92 zł/m²172 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 172,52 m na 2 piętrze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem - parter, przy głównej drodze | Stężyca 0% prowizji dla nabywcy Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji.