Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 000 zł53,70 m² 5 530,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Jasnogórska Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,7 m , położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł127,80 m² 5 242,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania, wykończone w standardzie deweloperskim. Nieruchomości zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,13 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna | Oporów Ilość pokoi: 3 Metraż: 55,13 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł1 317 m² 151,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Cieszynie (obręb 66), w rejonie ul. Katowickiej, składająca się z czterech sąsiadujących ze sobą działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł138,24 m² 9 910,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,53 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z przestronnym balkonem, znajdującego się nad terenem zalewowym Warty, przy ul. Serbskiej (budimex, 2005'). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu z szybkim dojazdem do miasta, a jednocześnie cenisz spokój i przestrzeń ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kcyńskiej w Gdyni Cisowejj, położone na 10 piętrze budynku z nową windą. Klatka schodowa po remoncie, zadbana i estetyczna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów_ksawerów Apartament 3-pok. o pow. 135m2, w atrakcyjnej części Warszawy, z bardzo dobrą komunikacją. W okolicy stacja Metra Wilanowska oraz duże centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,50 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację umeblowania lokalu mieszkalnego. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 694 zł42,14 m² 12 759,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,14 m , położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnej inwestycji Miasteczko Nova Fala w zielonej części gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ochota Raków english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nieruchomość położona w Sułkowicach w gminie Chynów. Blisko do stacji pkp, około 1.5 km, dogodny dojazd do Warszawy, Piaseczna, pociągiem relacji Radom-Warszawa. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,40 m² 6 751,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł57,75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja - aleksandrowice apartament Z ogródkiem przy lotnisku nowoczesna architektura - kameralna zabudowa mieszkanie 3-pokojowe rogowe o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł63,50 m² 9 732,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na II piętrzę w niskim bloku z cegły z lat 90tych. przy ul. Ślusarskiej powierzchnia:63,4m2 piętro:2 czynsz :820zł stan nieruchomosci : do.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 318 zł112,86 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł63,94 m² 12 668,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,75 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa Huta, os. Na Skarpie - 2 pokoje (z możliwością 3) - 46,75 m2 + duża piwnica Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m2położone na wysokim parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł49 m² 16 020,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, przy ul. Bełdan 5. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł52,18 m² 13 395,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

52M2 / 2 pokoje / kameralny budynek / bezpośrednio od dewelopera / bez pcc / wawer międzylesie budynek Zwoleńska 90C to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny z windą o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 429 zł46,71 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł280 m² 7 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Wycinki Osowskie. Ten imponujący dom o powierzchni 280 m2 to idealne miejsce dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie poranki z kawą ponad dachami miasta i wieczory z zachodami słońca wpadającymi prosto do Twojego salonu. To mieszkanie to nie tylko metraż to perspektywa, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,61 m² 13 760,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe 3 pokoje na łazarzu | ul. Lodowa | nowoczesny design Szukasz miejsca, które łączy niepowtarzalny klimat poznańskiego Łazarza z nowoczesną funkcjonalnością? A może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, nazywam się Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieram klientów w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

578 900 zł85,10 m² 6 802,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Oferta dostepna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , plus 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 1820 m2. Oferta obejmuje: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48,60 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze na oś. Przy Skrzyżowaniu Rzek. Lokal gotowy do zamieszkania od września 2026 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł120,70 m² 18 641,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, nowy, komfortowo wykończony, urokliwie położony na niewielkim osiedlu nowych domów mieszkalnych w sąsiedztwie lasu, łąk i jeziorek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,40 m² 13 362,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ta oferta tylko u nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 46.4 m2, znajdujące się w Nowej Hucie, na Os. Przy Arce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

73 zł/m²62,50 m² 4 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca Rafał 60052443 Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia mały lokal biurowy o pow. ok 62 m2 z dostęp do wody i własną toaletą. Rejon Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 320 zł60,70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielone Wzgórze Boguszyn mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Zielone Wzgórze Boguszyn idealne dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 80m2 w nowym budynku z dużą witryną Lokal posiada 2 wejścia ( od ulicy i przez recepcję Lokal powstał z połączenia dwóch lokali Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,41 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Są miejsca, które sprawiają, że człowiek od razu mięknie. Zdejmuje buty wolniej, siada przy stole dłużej i nagle przypomina sobie, jak to jest czuć prawdziwy dom. To mieszkanie ma właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł62,94 m² 12 789,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane i wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,94 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na osiedlu dewelopera Hanza przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 800 zł653 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 653 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy. Idealna lokalizacja pod przychodnię, punkt handlowy czy usługowy. Ekspozycja narożna - róg ulic Warszawska.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 768 m² 23,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu świetną działkę znajdującą się w Węglówce z wydanymi Warunkami Zabudowy! Cena nieruchomości: 89 000 zł Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł849 m² 1 295,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części Szczecina. To idealna propozycja dla inwestora,.