Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 790 000 zł300 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:407 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej, warszawskiej lokalizacji - Wilanów. Dom składa się z 7 pokoi, kuchni, 2 łazienek, wc, pokoju gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-o powierzchni około 1400m2 - Lublin. Budynek wolno-stojący. Hala ogrzewana, piec na olej opałowy. W budynku znajduję się cześć produkcyjna, biurowa, socjalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 066 m² 149,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia dużą, atrakcyjnie położoną, jedną z ostatnich działek zlokalizowaną w spokojnej części Karczowa gm. Dąbrowa nieopodal Opola. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł1 012 m² 200,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38 m przy ul. Wioślarskiej. Nieruchomość z 2025 roku, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł55,26 m² 26 330,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj W harmonii - apartament W soho - warszawska praga - nowe centrum życia soho by Yareal, to inwestycja i jej poszczególne etapy budowane zgodnie z ideą 15-Minute City, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dziwiszów,dolnośląskie

890 000 zł548 m² 1 624,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nieruchomości Dudek prezentują duży dom z potencjałem, pod działalność gospodarczą, 5 km od Jeleniej Góry. Dom składa się z: - warsztatu: 3 pomieszczenia warsztatowe oraz zaplecze socjalne, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działki rolne w wypisie z rejestru gruntów klasyfikacja: -grunt rolny -pastwiska trwałe Można kupić wybrane działki Na jednej z działek znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł65,25 m² 13 256,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dla konesera na Sępolnie. Idealne dla rodziny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W otoczeniu dużo zieleni. Osiedle z lat 30-tych ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Przedstawiamy komfortową i przestronną kawalerkę na osiedlu Zastalowskim! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i dogodną lokalizację. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł18 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują pięknie położoną działkę o powierzchni 18500m2 w cichej okolicy w miejscowości Kochlew, gmina Wierzchlas w województwie łódzkim. Działka leśna.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mokotów - Siekierki - do wynajęcia miejsce postojowe w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł439 m² 293,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z możliwością przekształcenia na budowlaną | blisko Jeziora Przeczyckiego | ogrodzona i uzbrojona Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł38 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz i drogą wew! zdjęcia pokazują drogę wjazdową na osiedle oraz drogę wewnętrzną, która jest utwardzona i prowadzi do każdej działki przedstawionej na koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 713 m² 145,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Radawcu Małym o powierzchni 1713 m2. Lokalizacja: działka leży przy szosie asfaltowej w miejscowości Radwiec Mały, gmina Konopnica. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 980 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Wojborzu! Idealna pod komfortowy dom z dużym ogrodem świetna inwestycja! Na sprzedaż prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1 980.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²122,99 m² 7 379 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 900 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: kicznia (gmina łącko) - Powierzchnia: 99ar/9900mkw - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny rolne i las - Droga: do ustanowienia służebność Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²92 m² 4 508 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy, biurowy - Dzielnica Podgórze, zabłocie lokale: - 92 m na 2 piętrze - na parterze 160 m - jasne i przestronne pomieszczenia Budynek: - ogrodzony, - z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,06 m² 8 518,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Czarnówko | Bungalow blisko Lęborka Na sprzedaż ładny dom wolnostojący typu bungalow , położony w miejscowości Czarnówko, gmina Nowa Wieś Lęborska , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł2 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na redykajnach wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 55m2 w Gdyni Chwarznie. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Składa się z dwóch pomieszczeń i pomieszczenia socjalnego. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

6,80 zł/m²165,06 m² 1 122 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku socjalno-administracyjnym w pobliżu dworca i torów kolejowych o łącznej powierzchni 165,06 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 600 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniami położonej - w przybliżeniu - w połowie drogi między Miechowem i Wolbromiem,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 900 m² 325,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 1900m2, położona w Konopnicy. Przybliżone wymiary działki to; 73m szerokości, 26m długości. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

5 118 600 zł8 980 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Puchałach Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 8750 m2 w regularnym kształcie. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu up :.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł1 307 m² 254,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, działki z mpzp. Zapraszam deweloperów i osoby fizyczne. Polecam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł2 600 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Żołędowo, 10min od Bydgoszczy. Dojazd do działki drogą utwardzoną, dookoła domy jednorodzinnymi. Prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,31 m² 16 539,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 073 m² 95,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie rano słychać śpiew ptaków, a wieczorem widać gwiazdy zamiast miejskich świateł? W Dąbrowie Rzeczyckiej czekają cztery piękne działki, które łączą spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą. Budynek czysty, zadbany, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na wzgórza w Lutomii Dolnej. Lokalizacja: miejscowość Lutomia Dolna. Cicha i spokojna okolica. Z działki mamy piękny widok na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w sowlinach , gmina Limanowa, powiat limanowski, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z bala po generalnym remoncie, budynkiem rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł290 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący 290 m | działka 1500 m | stan deweloperski | Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m , położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł174,80 m² 1 601,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze budynku trzykondygnacyjnego. Lokal o pow. 174,8 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych działek budowlanych o pow. 1400 - 1900 m2 znajdujących się w Santocku, pod Gorzowem Wlkp. Na sprzedaż 6 działek budowlanych, teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 241 zł34,01 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-33.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Żółkowie doskonała inwestycja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150 m , położonego na przestronnej.