Nieruchomości

239 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentowany przez nas w tym ogłoszeniu apartament ma powierzchnię 200m2 z 5 pokojami. Apartament jest elegancki i bardzo ekskluzywny, przy czym spójny z wyglądem całej rezydencji. *.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal dla kosmetyczki lub pod gabinet masażu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje na wynajem estetyczny lokal usługowy o łącznej powierzchni 35 m.kw usytuowany w wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,97 m² 11 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Top lokalizacja | idealne pod inwestycję | blisko rynku wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,97 m , usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

711 000 zł103 m² 6 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m (pow. zabudowy 118m ), położony na dużej działce 1001 m w.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

603 900 zł28,70 m² 21 041,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Gdynia - Pustki Cisowskie | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na las Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł4 679 m² 1 089,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej przeznaczonej pod zabudowę wielorodzinną, położonej w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie świetna lokalizacja przy wum | 34,2 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,2 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,62 m² 12 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m ) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda. Atuty: - duży balkon 10 m (otwarty widok), - 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność. -.

Szczegóły ogłoszenia

20,25 zł/m²395 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną nieruchomość na wynajem. Lokal zlokalizowany jest w malowniczym Chmielnie, w powiecie Kartuskim. To doskonała propozycja inwestycyjna, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł36,70 m² 8 910,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż własnościowe, przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie 36,70 m2 w Gorzowie Wlkp. ul. Marcinkowskiego po kompletnym remoncie. Idealne dla pary albo singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Południowo - wschodnie I spacer 3D I 2 pokoje z opcją 3 I cisza I metro I 2 balkony O mieszkaniu Dwupokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie na południe i i.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94,26 m² 5 251,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zamiana lub sprzedaż. Mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na parterze w kamienicy zlokalizowanej przy głównej ulicy w Bielawie, o powierzchni 94,26 m2, do sprzedaży lub zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 2 400 zł Powierzchnia: 47,5 m Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 47,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko metra, w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57 m² 14 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,0 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami. Budynek z 1977 roku wykonany w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie jednopokojowe wykończone z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł62,50 m² 20 240 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,80 m² 5 852,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Marzysz o własnym, przytulnym gniazdku w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 52,8 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w zielonej części Bemowa - na Jelonkach, przy ul. Sterniczej. Mieszkanie przeszło niedawno remont -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

Pokój 25m2 - blisko II lo 600 plus media promuj odśwież Prywatne Umeblowane: tak Rodzaj pokoju: 1 osobowy Preferowani: kobiety uczniowie pary opis Wynajmę pokój w domku jednorodzinnym dla. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł94,54 m² 12 682,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowy lokal mieszkalny zlokalizowany w Dolnym Sopocie, w jednej z najbardziej cenionych części Trójmiasta. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł263,20 m² 4 179,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 735 m²

| dom z dużą działką w otoczeniu zieleni - przestrzeń, spokój i wygoda w jednym miejscu. Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogromną działką, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal - poziom -1- wysoka piwnica idealne na siłownię lub sale treningowe przy ul. Szczecińskiej nr 25a w Koszalinie, w 4 piętrowym obiekcie biurowo-usługowym. Osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,30 m² 7 383,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe - Kartuzy, osiedle Wybickiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane na Osiedlu Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 115 m² 109,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł35 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne mieszkanie o powierzchni 33 m . Znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest umeblowane i ma nowoczesne wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł4 200 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o powierzchni 45 arów przy obwodnicy Lublina. Działka: -powierzchnia: 4500 mkw, - wymiary: 41m szerokości na 110m długości, - ukształtowanie terenu: płaska, -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 032 m² 98,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka budowlana w Gołębiewie Wielkim - idealna pod budowę domu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3032 m , położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł223 m² 8 295,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom o wysokim standardzie | Kościerzyna Zachód Wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w najbardziej pożądanej części Kościerzyny - dzielnicy Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

381 290 zł41,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1 piętro | Nowe budownictwo Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł980 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po stronie południowej Łap. Działki budowlane o pow: 1) powierzchnia 756 mkw.- cena 280zł mkw. 2) 812 mkw. 3) 980mkw. 4) 748mkw. 5) 817mkw. 6).

Szczegóły ogłoszenia

101 zł/m²89,21 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w świetnej lokalizacji na Gumieńcach, nowa Cukrownia. Lokal o powierzchni 89,21 m2.Aktualnie składa się z dwóch otwartych pomieszczeń, WC, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł145,97 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

997 832 zł7 337 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka na sprzedaż o łącznej powierzchni 0,7337 ha podzielona na 6 działek: 0,1108 0,1354 0,1186 0,1016 0,1192 0,1195 0,0286 droga wewnętrzna Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 000 zł2 669,90 m² 2 790,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

* olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna * Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł97,42 m² 2 761,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 4 duże pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Do dyspozycji jest także.