Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68,97 zł/m²34,80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta Najmu - Lokale Biurowo-Usługowe na terenie Ekskluzywnego Budynku w Bydgoszczy Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę najmu nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poznań,wielkopolskie

8 500 000 zł1 140 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowy Kamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł159,42 m² 4 252,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta sprzedaży dotyczy domu w miejscowości Micigózd (gmina Piekoszów), realizowanego według popularnego projektu Archon Dom w klematisach 7 (b). Nieruchomość znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 290 zł40,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł1 242 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biery-gmina jasienica działka budowlana Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Bierach w sąsiedztwie ulicy Olszowej o powierzchni 1242mkw. Działka usytuowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 849 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Trzy działki inwestycyjne przyległe do ulicy Żaboklickiego na trasie między Karczewem, a Janowem o łącznej powierzchni: 0,7849ha = 7 849 m2 1) 141704_4.0035. 90/2 - 0.5539 ha 2).

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł4 582 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr 48/9 Cyganka, gm. Dębe Wielkie Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 48/9 o powierzchni 4582 m , zlokalizowana we wsi Cyganka, w gminie Dębe Wielkie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł2 000 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Polecam do zakupu halę magazynową 2000 m2 z rampą, zlokalizowaną w Poznaniu, w dzielnicy Kotowo. W hali dostępne są również pomieszczenia biurowo-socjalne o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł8 800 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 8800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł111,28 m² 13 928,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł37,50 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność Obejrzyj film oferowanego mieszkania. Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 264 zł43,04 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 43,04 m - Sławin, lublin - gotowe do odbioru! Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,04 m , zlokalizowane na lubianym osiedlu Sławin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 50,73 m2 z dużym ogródkiem 70 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 100 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub inwestycję wisznia mała, ul. Leśna | 5100 m Wyjątkowa działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w rozwijającej się części Wiszni Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 310 zł36,45 m² 15 810,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 700 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 31 arów terenu zlokalizowanego w strategicznej lokalizacji wzdłuż ul. Słowackiego przy dojeździe do Ronda Tokarczuka w Przemyślu. Identyfikacja, powierzchnie i klasyfikacje.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 położona w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej prowadzącej wzdłuż wału wiślanego (trasa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł160 m² 2 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Ręczno. Odległość około: 35 km od Piotrkowa Trybunalskiego; 80 km od Łodzi; 160 km od Warszawy. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł864 m² 219,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 993M2/ poświętne/trzcinka, ok.30km od W-WA .Doskonała lokalizacja! Do sprzedania działka budowlana o pow. 864m2 zlokalizowana w Trzcince, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł125,32 m² 2 792,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko u Nas na sprzedaż dom w miejscowości Małe Rudy stan surowy otwarty dachówka ceramiczna teren ogrodzony siatką powlekana w środku rozpoczęto stawianie ścianek działowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł586,63 m² 2 983,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową z budynkiem biurowym, zlokalizowaną w Sanoku przy ulicy Mickiewicza 7. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, w otoczeniu zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 901 zł49,85 m² 18 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł999 m² 95,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 999m2 położona przy ul. Jabłoniowej na Os. Poznańskim. Dojazd drogą asfaltową 14 min. z centrum Gorzowa Wlkp., a na ostatnim odcinku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,78 m² 5 347,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł7 000 m² 2,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu ładunkowego przy ul. Mieszka I w Opolu. Plac utwardzony kruszywem usytuowany wzdłuż czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 682 zł47,62 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

489 360 zł60,54 m² 8 083,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do odkrycia mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, światło i ogromny potencjał aranżacyjny. Położone przy prestiżowej i cenionej ulicy Prusa w Skierniewicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł175 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Działka. Oferowany dom znajduje się w miejscowości Kozy (powiat bielski) na działce o powierzchni 936 m2, położonej w cichym, nasłonecznionym miejscu, przy kameralnej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73,83m2 + dodatkowo antresola o pow. 20,72m2. Rabat 20 tysięcy złotych dla pierwszych 5 osób! Oferta ograniczona czasowo. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,60 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2., na wygodnym parterze przy ulicy Kasztanowej w Łodzi. W kameralnym budynku z 2025r., w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł2 506,35 m² 1 994,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu kawałek historii naszego miasta - Dom Handlowy "rolnik" Nieruchomość leży w centrum Starogardu Gdańskiego i jest widoczny z każdego końca.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 400 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w miejscowości Przyjaźń. idealny grunt dla osób szukających nieruchomości w oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²140 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Atrakcyjny lokal 140 m Koszyce Wielkie, ul. Szkolna (przy A4) Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ozorzyce,dolnośląskie

1 380 000 zł178 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Żórawinie, blisko Wrocławia Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nowoczesnego domu w malowniczej okolicy Żórawiny! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 900 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla dewelopera - 7900 m2 - Podstolice gm. Wieliczka Działka w wstępnym projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu inwestycyjnego. Obie koncepcje przewidują budowę 9 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł38,20 m² 6 073,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie dwupokojowe mieszkanie w Elbląg na ul. Jaśminowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania położonego przy ul. Jaśminowej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 961 m² 300,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży trafia duża działka o powierzchni 5961m2 położona w Choroszczy. Nieruchomość w mpzp oznaczona jako tereny usług przemysłowych, składowych oraz usługi inne nie określone.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 263 m² 76,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Jonkowo, ul. Bratkowa Powierzchnia: 3263 m Cena: (do ustalenia) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3100 m położona w Jonkowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł87 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Gruntowej z Zabudowaniami Hucisko Nienadowskie Na sprzedaż nieruchomości gruntowe zabudowane budynkiem mieszkalnym i gospodarczym położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne po generalnym remoncie wysoki standard mieszkanie 35m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w samym centrum miasta 100m do parku miejskiego jeśli lubisz spokój to mieszkanie.