Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

683 000 zł80,32 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 51 m | Darłowo ul. Króla Eryka Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: pełna własność Lokalizacja: darłowo, ul. Króla Eryka spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł4 371 m² 315,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową na głównym Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Górkło [szymoneckie]. Dostęp do linii brzegowej jeziora zapewniony jest przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²372 m² 31 248 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

674 900 zł45 m² 14 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Z potencjałem inwestycyjnym W sercu gdańska? bardzo dobrze trafiłeś! To propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł1 400 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1400M2, budowlana radość - zachodnia strona torów/ międzylesie / dom jednorodzinny/ bliźniaczy/ dwulokalowy piękna działka budowlana zlokalizowana w prestiżowej części Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł89 m² 2 022,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy Hurko k. Przemyśla | 11 arów działki Szukasz miejsca z klimatem, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł10 001 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 1 ha, idealna dla osób prowadzących działalność rolniczą. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy Leźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł380 m² 9 442,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zamieszkaj w kameralnie położonym domu nieopodal Jeleniej Góry z pięknymi widokami na Karkonosze oraz licznymi udogodnieniami. Do sprzedania wyjątkowy dom z dwoma basenami, kortem.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 004 m² 232,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szlak Wielkich Jezior na wyciągnięcie ręki! Przedmiotem ogłoszenia jest działka 185/9 wchodząca w skład kameralnej, posiadającej dostęp do jeziora Jagodne, osady Jagodne położonej na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł63,60 m² 6 650,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bielsko-Biała - Centrum 423.000,00 zł. 3 - pokoje 6650/m2! Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie - 64m2 - na parterze w trzy-piętrowym budynku. Dobry standard wykończenia. Ściany - farba, kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 039 zł25,23 m² 15 449,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska | Bez pcc Zamieszkaj lub zainwestuj w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej części Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł84 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m + ok. 36 m wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 280 m² 228,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***okazja ***bez pcc I opłaty notarialnej***juz tylko działki do wyboru***otulina lasu** *** piękne miejsce na budowę domu *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnie położonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł158,62 m² 6 468,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki Lokal Biurowy - sprzedaż Bydgoszcz, ul. Dworcowa Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy , zlokalizowany na pierwszym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 400 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 0.54ha ( front 18m głębokość 354m) w Laskowcu przy szosie wewnętrznej w kierunku Przytuł. Zapraszam tel:   lub   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Kraków,małopolskie

26 392 zł765 m² 534 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nieruchomość: biura + magazyn Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową z częścią biurowo-socjalną, idealną dla firm logistycznych, produkcyjnych lub dystrybucyjnych. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł56,10 m² 4 634,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w klimatycznej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy z okresu przedwojennego.

Szczegóły ogłoszenia

926 296 zł77,84 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł104,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 104,5 m2 w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 366 zł67,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,74 m , położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł23 400 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny położoną w miejscowości Pasierbiec w gminie Limanowa. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł58,05 m² 10 327,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż! Oferuję Państwu na sprzedaż zadbane, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Wysoka, tuż pod Wrocławiem. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 905 zł54,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Sochaczewie - ul. 15 Sierpnia Marzysz o nowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum? Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji - tylko 13 mieszkań w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 192 zł37,52 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,30 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, i piętro, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

311 900 zł46,88 m² 6 653,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46.88 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji przy ul. Lisieckiego w Katowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer. W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Przestronny dom z dodatkowym budynkiem usługowym Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 210 m , usytuowany na działce 810 m w prestiżowej dzielnicy Brynów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,51 m² 6 192,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe II piętro osiedle Magdalena ul. Słoneczna! Świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu szczególną ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 001 zł4 608 m² 2 821,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3000 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4609 m . Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 351 m² 212,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna z bezpośrednią linią brzegową Jezioro Strzeszowskie, położona w malowniczej miejscowości Strzeszów (woj. województwo zachodniopomorskie).

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł20 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Klimatyczny domek typu A-frame duża działka Pościsze, woj. lubelskie Szukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten urokliwy drewniany domek typu A-frame to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł22,46 m² 8 459,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka w uzdrowiskowej Polanicy-Zdroju | idealna inwestycja | 22,46 m Szukasz nieruchomości , która może zarabiać na siebie od pierwszego dnia albo stać się Twoją prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł100 m² 14 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z bali świerkowych, wykonany tradycyjną metodą skandynawską, o powierzchni użytkowej 100 m . Parter (50 m ) oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 160 m z ogrodem 400 m | Gołków, k. Piaseczna Do sprzedania komfortowy, funkcjonalny dom połowa bliźniaka położony w spokojnej okolicy Gołkowa (pow. piaseczyński), 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wrocław - ulica wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, z dwoma balkonami Budynek z lat 60-tych , zadbany. Centrum Wrocławia. Polecamy Państwa uwadze.

Szczegóły ogłoszenia

1 644 687 zł4 939 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka według miejscowego planu zagospodarowania przezna czona pod budownictwo jjednorodzinne ekstensywne. Wolno tam pobudować dom jednorodzinny lub maksymalnie bliźniak. Działka jest niepodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł63,60 m² 2 814,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz - ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym - ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł2 529 m² 1 739,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na Helu - przy ulicy Wydmowej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XXXVII/266/2001 Rady Miasta Helu). Teren położony w obrębie.