Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 000 zł1 099 m² 209,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

***działka 1099 M2*** atrakcyjne miejsce*** henrykowo*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Henrykowie gmina Supraśl. Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł118,70 m² 8 087,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położonego w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²84 m² 2 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Euro-centrum, ul. Ligocka 103 Katowice. 0% prowizji Do wynajęcia lokal biurowy położony w Parku Naukowo-Technologicznym w Katowicach. Dostęp do biur - 24/7 Nowoczesny kompleks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

95 000 zł805 m² 118,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

2 820 000 zł37 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren zlokalizowany jest na obrzeżach południowych Piaseczna, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla domów jednorodzinnych. Media pełne miejskie w odległości ok. 100 m od tegoż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Makowo,warmińsko-mazurskie

620 000 zł67,30 m² 9 212,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Exper t ma przyjemność zaoferować Państwu całoroczny dom mieszkalny nad Jeziorakiem w Makowie w pierwszej linii brzegowej z własnym pomostem, gm. Iława, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł146,65 m² 5 080,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Kalisz, osiedle Winiary, zbudowany na działce o powierzchni 640m2. Salon 38.9m2 z kuchnią 10.59m2 1 sypialnia 12.38m2 2 sypialnia 15.29m2 3 sypialnia 11.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni 360 m2 w dzielnicy Warszawy Włochy. Kameralna ulica, dobry dojazd do centrum Warszawy, a także do tras szybkiego ruchu S2 i S8. Nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł33,77 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w kompleksie przy ul.Kościuszki w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kościuszki 39 to nowoczesny apartamentowiec zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 544,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom, wybudowany w 2025 roku w stanie deweloperskim, o powierzchni 83 m , zrealizowany według projektu "irys 2". Nieruchomość zlokalizowana na 11 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł868 m² 138,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałbym zaoferować na sprzedaż piękną działkę budowlana o powierzchni 868m2 w miejscowości Zawoja, w powiecie suskim, województwie małopolskim. Istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Niewodnica Kościelna, ul. Łąkowa Szukasz działki pod budowę domu, która łączy w sobie spokój podmiejskiej lokalizacji z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł47,48 m² 105,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, stylowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Braniborska, wrocław Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,48 m , położone przy ul. Braniborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,37 m² 16 442,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Agencja westate oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni, na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Bolechowo,wielkopolskie

750 000 zł120,70 m² 6 213,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 213 m²

Blisko Puszczy Zielonki! - Bolechowo Oferuję na sprzedaż prawą część nowoczesnego bliźniaka (kanadyjka) o powierzchni całkowitej 120,7 m oraz użytkowej 86,43 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi z osobną łazienką. Na poddaszu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe | 107 m | 4 pokoje | Os. Górczyn | Dwa balkony Szukasz nieruchomości, która łączy zalety domu z wygodą życia w mieście? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 101 zł58,76 m² 9 259,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy (58,76m2) w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym budynku na Szwederowie. Lokal z witryną składający.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok. 1.000m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku produkcyjno - magazynowego leżącego na działce o powierzchni ok. ponad 1ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

1 648 000 zł412 000 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, dobrze położonej działki z potencjałem? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni ponad 41 ha, położony w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96,23 m² 8 303,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej. Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 300 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Grodzisk gmina Mrozy przy ul Mazowieckiej o powierzchni: 1) 737m2 po 100zł/m2 = 73700,00zł (działka nr 4/3) 2) 1563m2 po 7zł/m2 = 11300,00 zł(działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39,04 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia po kapitalnym remoncie w Polanicy Zdrój przy ul. Łąkowej. Możliwość umeblowania - wszystko ustalane indywidualnie z Najemcą! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pęciszewko

Pęciszewko,zachodniopomorskie

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20,81 m² 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Trzęsacz,zachodniopomorskie

2 800 000 zł140 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Mamy do zaoferowania Państwu możliwość zakupu apartamentu typu Penthaus z indywidualną windą. Nieruchomość położona będzie na nowo powstającym osiedlu apartamentów w Trzęsaczu.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł72,40 m² 5 469,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekscytująca okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie, w prestiżowej dzielnicy Grodziec, przy ulicy Marii Konopnickiej. To unikalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 240 zł54,28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 3 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiam Państwu działkę wraz z domem w atrakcyjnej części Lublina, w pobliżu Ogrodu Botanicznego. Działka ma powierzchnię 624 mkw, jest lekko nachylona. Podłączona jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokale usługowe W naszej pięknie odrestaurowanej kamienicy oferujemy: lokale usługowe na wynajem. Nowoczesne wnętrza, funkcjonalne układy.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł3 219 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3219 m2 w Śmiłowie pod Kaliszem. Działka o regularnym kształcie z możliwością podzielenia na trzy mniejsze ( decyzja o podziale.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł20 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wypoczynkowa, zadbana, słoneczna w otoczeniu zieleni, działka rod w Gdańskiej Oliwie. Gratka dla działkowicza! Lokalizacja: działka znajduję się na terenie najpiękniejszego rod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 568 381 zł361,16 m² 15 418,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe gotowe luksusowe apartamenty/lokale w odnowionej kamienicy w centrum Poznania niedaleko Starego Rynku Unikatowa lokalizacja oraz wyjątkowe apartamenty w sercu miasta Do wyboru 45.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Dziedno

Dziedno,kujawsko-pomorskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30, wybudowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka dla inwestora o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Jaroszów w gminie Strzegom, powiecie Świdnickim.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł60 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany, parterowy dom z lat 80 - tych o powierzchni 60 m2, położony w miejscowości Krużlowa Wyżna (woj. małopolskie, powiat nowosądecki, gmina Grybów).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł900 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Powsinie, w kolejnej linii zabudowy od ulicy. Wydano dla niej warunki zabudowy. Zgodnie z wz na działce może powstać dom wolnostojący jednorodzinny, może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Na sprzedaż duży zadbany i funkcjonalny dom z 2004 rok, położony w spokojnej części Franciszkowa w gminie Mełgiew. Dom położony jest przy drodze asfaltowej. idealny dla rodziny,.