Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

987 000 zł288,67 m² 3 419,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok 157 m2 zlokalizowany w miejscowości Brzeziny-Kolonia. Usytuowany na działce ok 742 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł1 557 m² 1 201,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwa zabudowa jednorodzinna segmentowa Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki w Pszowie, na pierwszym piętrze o powierzchni 36m2. Możliwość przerobienia na dwa pokoje! Mieszkanie składa się z łazienki, kuchni oraz ustawnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m , położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Rewal,zachodniopomorskie

770 000 zł71,14 m² 10 823,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W naszej ofercie bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,68 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Saperskiej w Rewalu. Lokal zajmuje całą kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł290 m² 11 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę niezwykle rzadką na toruńskim rynku: miejską willę o powierzchni 290 m (265 m użytkowej) oraz budynek gospodarczy o pow. 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 252 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Parypse gm. Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 116 m² 205,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana objęta mpzp,uzbrojona w przyłącze kanalizacyjne, inne media w drodze( prąd , woda, gaz) Miejscowość Czeczewo k.Przodkowa, nr.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł310 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Magazyn o powierzchni 310m2 znajdujący się w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego. Dodatkowe informacje: - poziom 0 - brama wjazdowa do magazynu - magazyn dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie 49m2 w gotowej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 1 piętrze budynku 5 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł139 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować Penthouse z tarasem położony na Starym Mieście. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na szóstym i siódmym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie czteropokojowe (86,16m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Leśnym. Przestronne, komfortowe mieszkanie, składające się z salonu z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

26 400 000 zł120 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o pow. 12 ha w jednym kawałku o wymiarach około 200m x 600m. Znajduje się obok trasy krajowej S8 między Radzyminem ,a Emilianowem. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 647 m² 66,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana we wsi Biadaszki, gmina Galewice, powiat Wieruszowski, o pow. 1647 m2. Dojazd do wsi S8 (wrocław 100 km, łódź 125 km). Dojazd do działki z gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż budynek handlowo - usługowy znajdujący się w miejscowości Długi Kąt 51a. Cechy nieruchomości: powierzchnia działki, na której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Parzęczewie Działka rolna o powierzchni 3000m2. Dostępne też działki w tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.06! Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu (78m2) czteropokojowego z 2021 roku, znajdującego się na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu, przy ulicy Skorupki 6 Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł194,23 m² 3 346,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:519 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio oraz brak pcc ** jakościowa budowa ** nowoczesna, niespotykana bryła ** salon + 4 sypialnie i 3 łazienki na parterze + na antresoli extra 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł700 m² 111,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki rolnej z możliwością przekształcenia na budowlaną o łącznej powierzchni 7 arów, zlokalizowanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 540 m² 62,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki na obrzeżach Bełchatowa ( Zawady). Działki o powierzchni 1540m2 oraz 1517m2 (wymiary ok.65 szerokości i 23 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 249 zł57,09 m² 6 187,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,13 m² 9 057,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 073 m² 85,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szlak rzeki Wkry, malownicze Jezioro Błędowskie (pomocnia) niczym wyjęte z marzeń miłośników wędkarstwa, sielski klimat Błędowa i oddalonego o 10 km Pomiechówka, okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gulbity

Gulbity,warmińsko-mazurskie

3 499 000 zł440,06 m² 7 951,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy, w pełni funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Narie w miejscowości Gulbity - dochodowy biznes na dużej działce (4170 m ) z 4 domami wolnostojącymi, strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,88 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Lokal oferuje powierzchnię 38,88 m , na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Na sprzedaż: duży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Cieplice / Jelenia Góra Na sprzedaż przestronny dom z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi oraz dwoma oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 599 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:76 700 m²

Siedlisko, gdzie czas biegnie wolniej Łabędzie , Pojezierze Drawskie. Są takie miejsca, do których już sama podróż jest przygodą a one same stają się przystanią, gdzie czas zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta dwóch domów na dużej działce w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

56,21 zł/m²193,93 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa inwestycja w Kosakowie! Nowoczesny biurowiec po remoncie - idealny na biznes. Szukasz przestronnej nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej tuż pod Gdynią? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł102 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

25 300 zł550 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obiekt handlowo/usługowy z witryna oraz parkingiem dla klientów. Wszystkie szczegóły u nas w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł93,94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal z potencjałem daje Ci 93,94 m sukcesu i pełnej swobody kreacji Przestronny, jasny i zaprojektowany z myślą o komforcie przedsiębiorcy. Świetna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł371 m² 1 075,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje powierzchnię do wynajęcia 1500m2 w nowoczesnej hali magazynowej w Rybniku. Cały obiekt ok 7300m2 - 2000 miejsc paletowych - Wysokość składowania 10m - 2 doki załadunkowe - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 184 zł43,68 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.